Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не знам који су 'веселији' дресови ови Ливерпулови или од Норвича..

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post







      Ja sam lepo ovde pisao da je sramota za Liverpul sto mu dresove rade teletabisi, ali su mi svi od navijaca Liverpula na ovom forumu govorili da je bitno da Liverpul dobije vecu kintu nego sto bi dobio od Adidasa. Eto vam ga sad
      Last edited by Lion; 04-06-13, 21:46.

      Comment


      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
        Ja sam lepo ovde pisao da je sramota za Liverpul sto mu dresove rade teletabisi, ali su su govorili da je bitno da Liverpul dobije vecu kintu nego sto bi dobio od Adidasa. Eto vam ga sad
        Pa ove sezone oba dresa su bila vrh, ajde treci je bio malo cudan, ali nije bio los. Onda su napravili korak napred jos jednom sa domacim, mislio sam da ne moze bolje od onog prvog koji je bas vukao na tradiciju i klasicnu crvenu boju, ali su opet pokidali. Medjutim ovaj drugi kit je katastrofa.
        I da, naravno da je bitno da LFC dobije vecu kintu, mogu i goli da trce, samo da se za to kinta uzme dobra...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ma daj Fresko, koja si ti prodana dusa. Mene blam ovaj gostujuci i da gledam . A secam se da je i prosle sezone bila neka komedija dresa i to golmanskog, ali na kraju nije koriscen. A ovo ti je najjace da je treca garnitura prosle sezone bila ,,malo,, cudna

          Comment


          • Originally posted by CARTEL1970 View Post
            Ma daj Fresko, koja si ti prodana dusa. Mene blam ovaj gostujuci i da gledam . A secam se da je i prosle sezone bila neka komedija dresa i to golmanskog, ali na kraju nije koriscen. A ovo ti je najjace da je treca garnitura prosle sezone bila ,,malo,, cudna
            Dobice LFC pare, ali isto tako ce izgubiti na prodaji ovih dresova, bar u Evropi, ali nadoknadice to Warrior u AmeriKi. A i azijsko trziste jedva ceka bilo kakve...



            Ae iskreno, sta mu je falilo ??? Nije ludilo, ali ok je bio dres skroz...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Samo da nema tribala bio bi sasvim pristojan/zanimljiv.

              Ali tribali su ga unistili.
              sigpic

              Comment


              • A dresa i sprdnje...
                Kada je ovo fotografisano kad Coutinho ima ovakvu frizuru?

                Comment


                • Dovoljno je da mu pogledas rukave i da ti dres ulepsa dan

                  Comment


                  • Jel istina za Agera da je da prelazi u Monako? Samo nam jos to fali

                    Comment


                    • По мени ово је најбољи Ливерпулов дрес, нема бољег..

                      Comment


                      • Comment




                        • Naš drugi dres.Sve je ok,ali sponzor nam je najveća zelenaška firma na planeti.

                          Comment


                          • Originally posted by SOMI View Post
                            Jel istina za Agera da je da prelazi u Monako? Samo nam jos to fali
                            Monaco je zainteresovan,ali jos nema nista..
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Samo da nema tribala bio bi sasvim pristojan/zanimljiv.

                              Ali tribali su ga unistili.
                              Cuti, bolje i to nego ove kockice koje bi moja baka isplela a ne ovi "kvazi-dizajneri"...
                              Prica se da ce Aggera pustiti za 25m funti, ako dodje takva ponuda, Monaco se interesuje, to je istina. Ja iskreno ne bih toliko bio potresen njegovim odlaskom, velike su ovo pare, moze se kupiti dva sjajna stopera. Uracunajte godine, njegovu sklonost povredama, a i nije imao bog zna kakvu sezonu. Voleo bih da ne ide, ali opet ne bi se ubio i da ode za ovu sumu...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Velike su to pare,ali ja ga ne bih pustio.Jedino ako je njegova zelja da ide onda da ali u suprotnom ne.Bio je odan Liverpoolu svih ovih godina i ako ostane po meni bi trebao biti zamjenik kapitena.Imao je problema sa povreda,ali ovi stoperi sto se dovode u kontakt sa nama za mene apsolutno nijedan nije rang Aggera.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X