Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
    Ali ujesti igraca na terenu, za to treba bas biti uvrnut u glavu ;)
    I to ne jedanput
    sigpic

    Comment


    • hahahah da brate jos je Ivanovic dobro prosao, prvi put je ujeo za vrat ako se ne varam

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Realu je neophodan napadac, ne vidim po koga mogu da idu od vrhunskih napadaca sem Suareza.
        Pojeo je veliko govno, klub je stalno stajao iza njega, trpio njegova sranja, a on klasicno djubre kao i uvijek.
        Upravo to, uvijek mu se davala podrška poslije svakog njegovog incidenta, klub, ali i navijači su uvijek bili uz njega. On bi se barem trebao malo solidarisati i biti blaži sa ovim izjavama, no takav je to karakter da okreće na stranu koja mu više odgovara. Sve je i bilo dobro do ovog ljeta, čim se spomenuo interes Reala za njega postao je potpuno drugačiji. Ne znam samo kako može ostati ravnodušan na današnjih 95 hiljada navijača od kojih je dobio ovacije.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Ma ide u Arsenal 99% nista od Reala ne zele oni takvog igraca koji hoce da bude Bog u ekipi, vec je tu Ronaldo ne bi se oni slagali, a i potrebniji im je Bale po meni njega ce da jure... Sad citam na Twitteru da bi u sljedeca 2 dana trebao da potpise sa Arsenalom , 5 godina - 150 k/w ( kod nas prima 120 )

          Takodje govori se da Soldado dolazi u narednih par dana prema talkSportu 27m smo ponudili, 3m vise od Tottenhama i to je presudilo...
          Negde sam procitao da je pao dogovor i sa Eriksenom nakon sto je on demantovao da je potpisao za Milan...

          Comment


          • Ne znam kako im je to potrebniji Bejl? Imaju Ronalda, Iska, Ozila, Kaku, Di Mariju, Modrica od ofanzivnih vezista, ako dovedu Bejla izvisice Ozil ili Isko to je jasno.
            Jedino ako ce Ronaldo igrati napadaca, drugacije niposto. Oni sad imaju dva klasicna napadaca u ekipi Benzemu i Moratu, da na tome Anceloti ostane za cijelu sezonu? Ne vjerujem.
            sigpic

            Comment


            • Zasto su onda slali ponude za Bejla,a ni jednu za Suareza :r

              Comment


              • Perez moze dovesti obojicu sto se toga tice, njega nije briga sto je potrebnije, vec sto je isplativije. Ne zanima ga sto to ne moze funkcionisati na terenu. Zidan voli Bejla i sigurno ce uraditi sve da ga dovede, ali ako je Suarez nezadovoljan i ako mu je cijena 50-ak miliona to je za Real nista. Anceloti ce vjerujem traziti napadaca kad je vec otisao Iguain. Sem ako nema u planu da mu u samom napadu igra Ronaldo.
                sigpic

                Comment


                • Perez je rekao da je Bale "rodjen za Real Madrid" te da ide po njega i nece zaliti da plati 85m
                  Da li ce imati dovoljno novca za Suareza , nekih 55m posle Bejla,Iska,Illaremendia ?
                  Ionako se ocekuje da Suarez potpise za Arsenal u narednih 48h...

                  Comment


                  • Evo Napoli mu je omogucio da kupi Bejla
                    sigpic

                    Comment


                    • Mora da doplati jos toliko brate


                      Mada i ja bih vise volio da ode u Real, necu moci da ga gledam u Arsenalu

                      Comment


                      • Pa sta je 100 miliona za Pereza? Dao mu je Napoli 50, doda 100 i ima i Bejla i Suareza
                        Suarez je na izlaznim vratima, Bejl ipak nije. Mnogo on duguje AVBu, Levi zna sta ima u rukama, King pricao danas da je srecan u Totenhemu, nije mu isti status kao Suarezu iako ne bi odbio Real to je jasno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Suarez im je trenutno potrebniji od Balea, više im škripi na poziciji napadača. Vjerujem i da će krenuti po napadača nakon odlaska Higuaina, a oni bi faktički mogli dobiti Suareza za Higuaina jer su uzeli dobar novac za Argentinca. Eh sada, dovođenje Balea bi bilo pravo kurčenje i pokazivanje moći, pored onakvog veznog reda još i najbolji igrač Premiershipa - fascinantno. Iskreno mislim da je bliži Realu samo ukoliko se odluče da krenu na njega. Arsenal mi je nekako skroman sa ponudama, a ranija iskustva govore da ga sigurno neće preplaćivati.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • ma bre nek ide gde god oce posle onog danas... samo da dovedemo adekvatnu zamjenu

                            Comment


                            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              ma bre nek ide gde god oce posle onog danas... samo da dovedemo adekvatnu zamjenu
                              Zbog toga bi bilo dobro da što prije ode, da se ne bi ponovio slučaj Carrolla, da u zadnjim trenucima preplaćujemo igrače.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Koga biste voleli da vidite u dresu Liverpula ukoliko Luis ode?
                                Prvenstveno mislim na napadače.

                                Comment

                                Working...
                                X