Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam snimak sada.

    Kenijeve reci su urodile plodom za ova dva meca protiv mancesterskih timova i skoro svaki od igraca se uplasio da bi on mogao biti taj koji nije dostojan dresa i koji se nece dugo zadrzati u klubu. Utakmica nikakva, oni su imali vise loptu u nogama i osim par situacija bili potpuno bezidejni sto je za njih veoma cudno u kojem god sastavu igrali zbog sistema igre koji imaju. Mi smo imali vise sansi iako nista specijalno nismo igrali. Posle gola smo stali u zonu i igrali na kontre, primili smo gol. U 2. poluvremenu se to nastavilo ali smo od 55. minuta nesto jace krenuli. Potom su dosle izmene, krenuli smo po pobedu i uzeli je.

    Kerol je odlicno odigrao. Steta sto nismo vise napadali, mozda bi se nasao u nekoj 100% sansi. Onda je bio u teskoj poziciji kad je pogodio precku i pre toga u onoj guzvi kad su bila trojica oko njega i Smoling se zaigrao rukometa. Zasluzio je start protiv Vulvsa danasnjom partijom.

    Dauning - da ima trunku vizije i lucidnosti bio bi pravo pojacanje. Koliko puta budala samo prodje igraca i onda ne zna sta sa loptom, igra napamet.

    Keli jos jednom doktorski odigrao protiv Junajteda. Treba mu dati cesce da igra ali na svojoj prirodnoj poziciji stopera u tandemu sa Agerom. Ne verujem da bi igrao ni bolje ni losije od Skrtela, trenutno su po mom misljenju isti nivo s tim sto ce Martin jos napredovati. Na beka ga ne bi stavljao u ligi jer Glen za razliku od njega stvara visak u napadu i tu je mnogo jaci. U ligi na beka samo ako je Glen ne daj boze povredjen ili suspendovan. A tokom godina verujem da ce postati standardni stoper, do tada ce biti backup bek/stoper. Taman kad Karager ode u penziju i Flanagan stasa retko ce igrati beka.

    Odlicna nedelja za nas ali ne znam sta da ocekujem protiv Vulvsa. Nadam se pobedi naravno. Samo da se to nekako izgura a onda Suarez kad se vrati nenormalno ce nam znaciti u igri. Ostaje dodatno poboljsati vec bolju realizaciju.
    sigpic

    Comment


    • Protiv Vulvsa samo pristup da bude kao u zadnja 2 meca,i nema da brinemo,na mnoge su Kenijeve kritike urodile plodom,prije svega mislim na Kerola i Dauninga,koji su danas bili izuzetno disciplinovani,dosta su pomagali odbrani,Kerol danas veoma dobar,samo da nastavi ovako,nadam se da mu Keni nece poremetiti ritam i ostaviti ga na klupi protiv Vulvsa...
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Liverpool boss Kenny Dalglish is planning a double transfer-window swoop on the Bundesliga.
        The Reds have lined up Werder Bremen winger Marko Marin and Borussia Dortmund striker Luca Barrios.
        Anfield director of football Damien Comolli identified Marin – German, but of Serbian descent – more than a year ago and Liverpool are understood to have failed in a bid to sign the winger last summer.
        Talent
        Now they are trying to revive the a deal for a fee of around £12million but time is running out before the window closes on Tuesday night.
        Marin, 22, played twice for Germany during the 2010 World Cup in South Africa and is *regarded as a promising young talent.
        Tottenham are also *understood to be keeping tabs on Marin but it is thought Liverpool are ahead of them in the race.
        The Reds have only one *recognised winger in Stewart Downing, signed from Aston Villa last summer.
        Attacker Barrios, 27, has *fallen out with the German club’s coach Jurgen Klopp and is no longer a first-choice starter, *despite being one of the Bundesliga’s hottest *properties a couple of years ago.
        Dalglish’s spies, as well as QPR talent-spotters, have been in contact with Dortmund to *register their interest to see whether Borussia fancy sending the Paraguayan into the shop *window on loan for the rest of the season. The asking price is around £10m. Neither Liverpool nor QPR are willing to pay that much now but would take Barrios on a loan basis – with an option to buy him in the summer if he does well.
        French giants *Marseille are also in the mix and *are *prepared to pay a fee. But their *offer would *become *official only if they sold Loic Remy, with Spurs still waiting to see whether the striker’s price comes down.
        Dalglish remains keen on England frontman Darren Bent but has been given no *encouragement by Aston Villa boss Alex McLeish.
        Anfield insiders say Liverpool are seeking a top striker on loan to get them through the season in their bid to try and gatecrash the Champions League.
        If they make Europe’s elite, they could easily afford Barrios.
        QPR’s preference for a loan is more obvious. They could not commit to Barrios while their Premier League survival is in doubt, but he is the type of star they want long-term.
        Barrios comes with an *additional problem to solve. He is on a huge salary, close to £100,000 a week, and that will make even a temporary transfer a costly *exercise.
        Kada bi se ovo ostvarilo skakali bismo od srece!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • http://youtu.be/GG3UxW_pg3A Fantastican video o putu do Wembley-a


          Andy protiv Man Utd-a http://youtu.be/cEqVChMQlag


          TransferUpdate LFC Transfer Update
          Just received some 'Major transfer news' waiting for confirmation #LFC

          Mozda spremamo neku bombu
          Last edited by The Admiral; 29-01-12, 12:27.
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Neki igrac nam je potreban, sad ko ce doci nisam uopste siguran, jer nista konkretno se ne pise po novinama, uglavnom sve po starom...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • http://www1.skysports.com/football/n...Tevez-approach

              Prica se da smo ponudili Carrolla za Teveza ali da je ponuda odbijena.Jeste on veliki igrac i sve,ali iz mnogo razloga ga ne bi volio vidjeti u Liverpool,pun je sebe i mislim da on i Suarez nikako ne bi mogli zajedno igrati.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Izgleda da dovodimo nekog svedskog golmana,koji ce biti rezerva Reini,posto Doni najvjerovatnije odlazi u domovinu.Znam da su tog golmana trazili mnogi evropski timovi i da ima 22 godine...

                U18 pobijedili Stouk sa 3-1,Adam Morgan konacno postigao gol nakon male krize...


                U FA kupu smo izvukli Brajton kod kuce...
                Last edited by The Admiral; 29-01-12, 15:48.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Odlican zdrijeb ne bi trebalo biti problema da se udje medju osam.Prva utakmica se igra 18. ili 19.februara.

                  TransferUpdate LFC Transfer Update
                  Breaking: According to **** well placed at Anfield, Damien Comolli is travelling to Naples to propose a £21m bid for Edinson Cavani.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Bolje da se ne muci, ovi ga nece dati ispod £30m...;)
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sky Sources: Liverpool's Andy Carroll very disappointed about talk of swap deal with Man City's Carlos Tevez
                      Ne znam da li je istina da smo nudili i da li je ovo istina ali ako jeste nikako nije dobro posle dobro odigrane utakmice za njega. Ako je tacno to za Kavanija i ako bi dosao onda nam je svejedno sta ce biti sa Kerolom ali sanse za to su 0,01% tako da nikako nije dobro ako je razocaran i ako padne psihicki. Kakav je da je, nemamo mnogo opcija u napadu i bitni su nam svi do jednog.
                      sigpic

                      Comment


                      • A i ovako je vec psihicki u haosu zbog tereta koji nosi, samo nam jos ovo fali... Od Cavanija bre nema nista, to su smesne price, ako bi se desilo to bi bio san snova, ali get real...;) Covek ugra u sjajnoj formi u Napoliju, igra LS, ugovor mu istice u junu 2015. i ne vidim razlog zasto bi ga prodali, pogotovo ne za smesnih £21m koje ce navodno Commolli da ponudi.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • De Laurentis(gazda Napolija) je rekao da ispod 50 miliona nema sanse da ga prodaju
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                            A i ovako je vec psihicki u haosu zbog tereta koji nosi, samo nam jos ovo fali... Od Cavanija bre nema nista, to su smesne price, ako bi se desilo to bi bio san snova, ali get real...;) Covek ugra u sjajnoj formi u Napoliju, igra LS, ugovor mu istice u junu 2015. i ne vidim razlog zasto bi ga prodali, pogotovo ne za smesnih £21m koje ce navodno Commolli da ponudi.
                            Ne moras meni govoriti get real kad svaki put napomenem da nema nista od Kavanija, citaj.

                            21 milion je moguce jer Napoli kao i ostali italijanski klubovi ima dosta finansijskih problema, drzava im je generalno u haosu. Samo bice moguce na leto.

                            http://tomkinstimes.com/2012/01/unit...ted-they-fall/

                            Pol Tomkins, bog!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ne moras meni govoriti get real kad svaki put napomenem da nema nista od Kavanija, citaj.

                              21 milion je moguce jer Napoli kao i ostali italijanski klubovi ima dosta finansijskih problema, drzava im je generalno u haosu. Samo bice moguce na leto.
                              Pogresno si razumeo, ja bi te citirao da sam se tebi obracao, "get real" je upuceno vise u mnozini, i onima koji veruju u ovaj poduhvat...
                              A veruj mi Nash, koliko god Napoli bio u nekoj krizi( u sta ne verujem jer su doveli supertalentovanog Vargasa za 12m), nece oni prodati Cavanija za 21m, pa to je smesna cena za njega, pa oni ispod 40 ne razmisljaju...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Pogresno si razumeo, ja bi te citirao da sam se tebi obracao, "get real" je upuceno vise u mnozini, i onima koji veruju u ovaj poduhvat...
                                A veruj mi Nash, koliko god Napoli bio u nekoj krizi( u sta ne verujem jer su doveli supertalentovanog Vargasa za 12m), nece oni prodati Cavanija za 21m, pa to je smesna cena za njega, pa oni ispod 40 ne razmisljaju...
                                Niko ne veruje u dolazak Kavanija sada tako da ne znam kome se obracas.

                                Navodno su pukli i primorani su da prodaju Kavanija ili Hamsika na leto ali videcemo sta ce biti.

                                Hazard izjavio za Canal+ da je resio da ide u Englesku. U slucaju da budemo 4. ispred Celsija i Arsenala, najveci smo favoriti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X