Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma samo da se dovede Papa i mozda da se uzme neki dobar igrac u zamenu za Suareza(plus pare naravno)..

    Prica se da dovodimo Sisoka iz Valensije.
    Last edited by MareLFC; 23-07-13, 19:17.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Ma samo da se dovede Papa i mozda da se uzme neki dobar igrac u zamenu za Suareza(plus pare naravno)..

      Prica se da dovodimo Sisoka iz Valensije.
      Sisoko bi vam bio odlično pojačanje a i vjerujem da bi ga mogli za otprilike 4 miliona evra dovesti

      Comment


      • Originally posted by DelBoy View Post
        Sisoko bi vam bio odlično pojačanje a i vjerujem da bi ga mogli za otprilike 4 miliona evra dovesti
        Izgleda da je pozajmica..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Stvarno vam je uprava blesava ako Soldada plati 30 miliona.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Stvarno vam je uprava blesava ako Soldada plati 30 miliona.
            Nije ozbiljna prica za Soldada.
            sigpic

            Comment


            • Ma nije Brendan sisao vesla, kakav crni Soldado. AVB izgleda pijan gledao tekme Soldada pa bi da ga plati 30 miliona.:S
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Valencia left back Aly Cissokho is very close to join Liverpool FC on loan. LFC will pay 1M euro to the Spanish club and get an option to buy the player for 4M euro next season.
                izvor: MARCA

                Comment


                • 2-0 smo dobili Melbourne,Stiv i Iago.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • RUMOURS: Fresh rumours swirling around that Arsenal may have made a third and final bid of £42 million for Luis Suarez.
                    Hajde Wengeru ne štedi, da ga se riješimo i dovedemo zamjenu. Strašno koliko je danas izgledao mrzovoljno i nezainteresovano. Još jedna prijateljska bez primljenog gola.



                    Samo da se čovjek naježi, gdje god da ode ovaj klub će imati strašnu podršku, bila to Indonezija, Australija ili Engleska. Kakva je samo veličina Liverpool...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment




                    • Mislim da Suarezova reakcija ovdje dovoljno govori , odlazi on 100 %
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Da li je moguce da je ovo decko uradio halo majmuncino 100.000 navijaca ti peva svetu himnu i dok svi igraci slave i raduju se ti glumis nesto ma mrs iz kluba ako ces da mi glumis neki kurac stvarno me razocarao sa ovim zapamti nije niko veci od kluba i niko nije nezamenjiv osim Gerrarda a zapamtite da ce da dozivi sudbinu Owena i Torresa pa ce posle da place sta je uradio... Jeste imao dobrih trenutaka koje bih pamtio ali ovo je jednostavno previse, pa cak i gore od ujedanja Ivanovica jer je time ponizio sebe a ovim je ponizio i izneverio celu ekipu... Majmuncino bre posle ces kao Torres da gledas stare klipove iz Liverpoola i da places u pola noci smradu bre mrs iz kluba ako hoces posle ovoga bi ga prodao za 40m Arsenalu pa neka se naosvaja trofeja tamo... MARS BRE PLASTICNI IGRACI IZ KLUBA !

                        YNWA <3



                        http://www.youtube.com/watch?v=BChnsdAJ1no eto ko nije gledao utakmicu neka pogleda sa kakvom "zeljom" je decko odigrao tekmu... ako igras za Liverpool moras da ostavis dusu na terenu pa makar tekma bila i protiv Nove Varosi !
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 24-07-13, 17:26.

                        Comment


                        • Ja pokusavam pricu oko Sukija posmatrati nesto malo racionalnije. Igracki, Sule je u rangu sa najvecim napadacima danasnjice. U to ne sumnja vise niko. To znaci i da finansijski, takve igrace ili unovcis pa kupis nova 2-3 talenta od kojih bi jedan mogao biti blizu tog nivoa (pogledaj iskustva Porta, Atl., Napolija, Shaktara itd.) i drzis neku konstantnu s rezultatima, a jako dobro finansijski poslujes, ili jednostavno ga ne mozes finansirati. Da je Suarez jedan od onih igraca koji poput kosarkaske legende Olympiacosa Spanoulisa, koji uz gotovo blanko ugovore najvecih europskih klubova, kao slobodan igrac (bez odstete za klub) ipak ostane u klubu zato sto voli taj klub, ja bih onda rekao, OK. Da nam daju 200M nema govora o prodaji. Ovako, je gotovo pa 95% izvjesno da Suarez odlazi, jer je jako malo ostalo izmedju onoga sto se nudi i onoga sto se trazi. Ako vec svi znaju da je tako i da ces imati nezadovoljnog igraca naredne sezone, za kojeg btw. niko ne moze garantovati da ce se ponasati normalno i odigrati makar 80% utakmica, i za kojeg ce evidentno dati manje novca naredne godine, zasto komplikovati. Po meni LFC radi upravo pravu stvar s ovim natezanjima i gotovo pa tjeranjem Suareza da povuce transfer request, jer u tom slucaju, more bonusa koje on treba dobiti po odlasku iz kluba, ostace u nasoj kasi. Bonusa tipa share od transfer iznosa, loyality bonusa i dr. Sve to TR automatski ponistava i sva love ide u nasu budzet.
                          On je igrac Arsenala i to vec svi znaju, i neka ide tamo jer Arsenal se ne moze nositi sa ovakvim Superego igracima, nikad nije mogao. Arsenal je njemu prelazno rjesenje prema PSGu, Realu, Monacu ili nekoj drugoj nepresusnoj riznici para, koja je svoju kupovini za ovu godinu vec u vecoj mjeri obavila. I ono sto me u konacnici navodi na ovakvo razmisljanje je neoboriva cinjenica da njegova igra ili njegovi golovi, LFCu nisu donijeli ama bas nista prosle sezone osim problema i negativnog publiciteta. Sve sto je radio je islo vise u prilog njemu samom, nego klubu, jer meni ne igra veliku ulogu da li smo 7., 9. ili 13.... status je isti. Da nije njega bilo, bio bi neko drugi i nista ni bolje ni gore ne bi prosli. Zato po meni njegov znacaj za LFC sada ima samo finansijsku notu i ama bas nista drugo.
                          !!!!

                          Comment


                          • Van Persie, Lehman, Ashley Cole, Jack Wilshere, Robert Pires, Tony Adams....

                            Igraci koji nisu bili bas sveci, ali su cinili gore atvari nego Suarez van terena.. ako neko misli da Arsenal ne moze podnijeti takve karaktere samo nek pitaju Adamsa kakvih je on samo problema imao...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ali ujesti igraca na terenu, za to treba bas biti uvrnut u glavu ;)

                              Comment


                              • Realu je neophodan napadac, ne vidim po koga mogu da idu od vrhunskih napadaca sem Suareza.
                                Pojeo je veliko govno, klub je stalno stajao iza njega, trpio njegova sranja, a on klasicno djubre kao i uvijek.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X