Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko je uopste Papa?

    Comment


    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
      A ko je uopste Papa?
      Kirijakos Papadopulos
      sigpic

      Comment


      • Toure je prihvatio masivan pay cut, opet, imace nekih 70k nedeljno, FSG je prihvatio ovo jer je Carrin ugovor bio 90k nedeljno, pa je bilo oslobodjeno mesto za tu platu, tako da je odradjen sjajan posao...

        James Pearce ‏@JamesPearceEcho 3m
        Toure viewed as useful squad player, not as a replacement for Carra. Papadopoulos still #LFC's No 1 defensive target.
        Zna se sto je dosao Kolo, sigurno ne da bude starter...
        Last edited by Freshman; 28-05-13, 19:24.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Znači Papa za 12mil stiže, lepo bogami, ugrabismo budućeg Hipiju ili Karu
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
            Znači Papa za 12mil stiže, lepo bogami, ugrabismo budućeg Hipiju ili Karu
            Ne zna se jos da li je 12, to je ponuda nasih. Moja procena da ce se naci na 14 sa ovima iz Salkea.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ne zna se jos da li je 12, to je ponuda nasih. Moja procena da ce se naci na 14 sa ovima iz Salkea.
              I to je premalo na danasnjem trzistu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                I to je premalo na danasnjem trzistu.
                Nije premalo, 14 miliona za stopera koji tek treba da se dokaze na najvecoj pozornici. Cena je taman, sasvim ok. Mislio sam da ce nasi odustati od svakog stopera koji je preko 10 miliona ali su me na srecu demantovali. Papa je bas zverina.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  I to je premalo na danasnjem trzistu.
                  To je sada nova politika LFC-a, pre smo preplacivali igrace, a sada ih placamo ispod cene...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Nije premalo, 14 miliona za stopera koji tek treba da se dokaze na najvecoj pozornici. Cena je taman, sasvim ok. Mislio sam da ce nasi odustati od svakog stopera koji je preko 10 miliona ali su me na srecu demantovali. Papa je bas zverina.
                    Ti danas za mlade igrace placas potencijal. Zna se odavno ko je Papadopulos, nije on Kalum Mekmanaman, da se pojavio ove sezone. 14 miliona za ultra talentovanog igraca je i vise nego prihvatljiva cena.

                    I igra on vec ozbiljna takmicenja. 2011. je igrao 1/2 LS.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Ti danas za mlade igrace placas potencijal. Zna se odavno ko je Papadopulos, nije on Kalum Mekmanaman, da se pojavio ove sezone. 14 miliona za ultra talentovanog igraca je i vise nego prihvatljiva cena.
                      Normalno da je prihvatljiva ali nikako nije premalo ili neki steal. To je realna cena, preko toga i ne treba da ide. Svakako da je on neko ko moze za par godina da vredi 30-35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas retko platis nekoga koliko stvarno vredi . Uglavnom moras da das malo preko.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma samo da privedu kraju i ja odo da se unezverim od alkohola. Mislim da u ovom trenutku ne mozemo dovesti boljeg koji bi dosao u klub koji ne igra LS.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Normalno da je prihvatljiva ali nikako nije premalo ili neki steal. To je realna cena, preko toga i ne treba da ide. Svakako da je on neko ko moze za par godina da vredi 30-35.
                            Nema realno i nerealno na trzistu, zakon ponude i potraznje diktira cene, a mi cemo (nadam se) Papu uzeti ispod te realne cene. On vredi bar 20m na ovom ludom trzistu.

                            AnfieldMole ‏@AnfieldMole 25m
                            For people asking for news on ooredoo you won't get it as they have asked for radio silence while negotiations continue #lfc
                            Zato nema vesti o novom sponzoru, ljudi trazili tisinu i tako se posluje. Dogovor bi trebao da padne uskoro, i od toga bi L'pool trebao finansijski debelo da profitira.
                            Takodje, vesti o prosirenju stadiona, navodno je klub kupio kuce koje su oko stadiona i to potrebno zemljiste da bi bila omogucena ekspanzija stadiona.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mnogo dobrih vesti i naznaka na svim poljima, ne mogu da se naviknem jbt.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Mnogo dobrih vesti i naznaka na svim poljima, ne mogu da se naviknem jbt.
                                Spoiler
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X