Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sve Zvezdine navijače. Ovo je Liverpul fan tema. Ovde mogu da se daju svakakve kritike i saveti vezani za Liverpul, ali svakako ne prozivanja, trolovanje i slično. Ne mračite temu glupostima.

    Što se tiče trenutne situacije, ne verujem da čitam da ljudi pišu KlopOut? Zbog jednog poraza? Daj, vratite se u realnost. Ovaj klub ne sme da izgubi utakmicu? Hoćete da otpustite trenera koji je neporažen u ligi? Nemojte se glupirati...
    Last edited by z0La; 07-11-18, 01:09.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Uki je navijac Liverpula koliko ja znam.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Gledam zagrevanje igrača sinoć. Šutevi sa 16 metara, centaršutevi sa strane i te stvari. Posebno sam obratio pažnju na Staridza i Salaha. Jbteee, pa oni su skoro sve promašili. Sad totalno mogu da razumem zašto toliko mašimo šanse. Sa 5 metara šutaju, od 30 lopti, jedno 7 uđe u gol, nestvarne stvari.

        Ona promašena šansa Staridza...bukvalno je promašio jedno 4-5 takvih pre toga na zagrevanju. Salah šutira 5 puta sa 16 metara, nijednom ne pogađa gol. Mane promašio jedno 3-4 zicera. Bekovi vežbaju šut sa strane sa jedno 10 metara od gola, nijedan ne može da pogodi gol, kamoli golmana. Najviše golova dao Milner.

        Tako da ovo što mi promašimo toliko zicera, nije uopšte slučajnost.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Verovatno jedna od najvećih blamaža PL timova u Evropi, u kontekstu poređenja budžeta LIV i CZV.

          Dušan Jovančić je nadigrao čitav vezni red Liverpula a kli čija je neka vrednost oko 300k je zakucao dva gola tipu plaćenom 80 miliona, dok ga čuva lik plaćen 70m.

          Football, bloody hell.

          Comment


          • Originally posted by Krojf View Post
            Verovatno jedna od najvećih blamaža PL timova u Evropi, u kontekstu poređenja budžeta LIV i CZV.

            Dušan Jovančić je nadigrao čitav vezni red Liverpula a kli čija je neka vrednost oko 300k je zakucao dva gola tipu plaćenom 80 miliona, dok ga čuva lik plaćen 70m.

            Football, bloody hell.
            Мислиш чува га "најбољи штопер на свету"?

            Comment


            • Inače, kad smo već kod Virgila. Ista je zver i uživo kao što deluje i preko TV-a. Stena.

              Na terenu deluje kao komandant. Dere se nonstop na igrače. Mora on biti kapiten.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Na Van Dajku vam opasno zavidim, igračina. Pokazatelj kako kad pljuneš velike pare na pravog igrača nećeš pogriješiti, isplatiće se do zadnje funte.

                Comment


                • Originally posted by Krojf View Post
                  Verovatno jedna od najvećih blamaža PL timova u Evropi, u kontekstu poređenja budžeta LIV i CZV.

                  Dušan Jovančić je nadigrao čitav vezni red Liverpula a kli čija je neka vrednost oko 300k je zakucao dva gola tipu plaćenom 80 miliona, dok ga čuva lik plaćen 70m.

                  Football, bloody hell.
                  Oprostite mu, Murinjo mu trenira najdrazi klub. Nije lako.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Gledam zagrevanje igrača sinoć. Šutevi sa 16 metara, centaršutevi sa strane i te stvari. Posebno sam obratio pažnju na Staridza i Salaha. Jbteee, pa oni su skoro sve promašili. Sad totalno mogu da razumem zašto toliko mašimo šanse. Sa 5 metara šutaju, od 30 lopti, jedno 7 uđe u gol, nestvarne stvari.

                    Ona promašena šansa Staridza...bukvalno je promašio jedno 4-5 takvih pre toga na zagrevanju. Salah šutira 5 puta sa 16 metara, nijednom ne pogađa gol. Mane promašio jedno 3-4 zicera. Bekovi vežbaju šut sa strane sa jedno 10 metara od gola, nijedan ne može da pogodi gol, kamoli golmana. Najviše golova dao Milner.

                    Tako da ovo što mi promašimo toliko zicera, nije uopšte slučajnost.
                    Da...
                    Evo i ja sam uhvatio nesto sinoc
                    Sve ih je pojela uzarena atmosfera.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Oprostite mu, Murinjo mu trenira najdrazi klub. Nije lako.
                      Istina, iz tog razloga sam priželjkivao Junajted, ne bi nam dali gol tri dana.

                      Comment


                      • Mislite li da ce ovaj poraz trgnuti tim kao proslogodisnjih 4:1 protiv Totehnema u ovo vreme? Prosle godine su krenuli atomskim trcanjem, presingom i napadima.
                        I da, sta se desava sa Buvacom? Izgleda da je on bio zaduzen za taj trkacko-napadacki deo.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Nema tu sta da se trza, Liverpul ima najbolji start u PLu od kada PL postoji kao PL.
                          U LSu idalje sve imamo u svojim rukama, ne verujem da ce biti velikih problema.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Nema tu sta da se trza, Liverpul ima najbolji start u PLu od kada PL postoji kao PL.
                            U LSu idalje sve imamo u svojim rukama, ne verujem da ce biti velikih problema.
                            A jesi li zadovoljan igrom poslednjih mesec dana? Mislis li da je bolja u odnosu na pocetak godine?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Mislite li da ce ovaj poraz trgnuti tim kao proslogodisnjih 4:1 protiv Totehnema u ovo vreme? Prosle godine su krenuli atomskim trcanjem, presingom i napadima.
                              I da, sta se desava sa Buvacom? Izgleda da je on bio zaduzen za taj trkacko-napadacki deo.
                              Zamisli Klop radio odbranu a Buvac napad, umirem na tu hipoteticku situaciju

                              Ovde je samo problem do golgeterske krize. Pul igra ove sezone onoliko koliko mora, igraju dosta umereno, ocigledno je da ce Klopara da napadne na svim frontovima, ne verujem ja da ce oni zalet hvatati tamo negde pre februara.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Neke stvari su bolje, neke nisu. Ali generalno mnogo je sve to kompaktnije i bolje nego prosle sezone.

                                Do ove sezone, mi smo igrali na dah, sad je ovo druga prica. Onaj mec sa Sitijem na Enfildu je pravi pokazatelj.

                                Napoli koji je bio izmedju Celsija i Sitija, nije vredan pomena. Pritom pobeda protiv PSGa, nam je dozvoljavala da tamo mozemo da odigramo malo opustenije, sto je kaznjeno.
                                Sinoc mislim da je najveci problem bio to sto su potcenili i Zvezdu i atmosferu na Marakani. Pritom je Zvezda odigrala vrhunski mec, a igraci Liverpula su bili u fazonu mi cemo da dodjemo i oni ce da skinu gace.
                                Sto je najgore tako su igrali i protiv Arsenala, bez neke velike zelje i zara, samo da odrade posao. U sustini tako igraju poslednjih mesec dana, od meca sa PSGom gde smo mogli da razbijemo PSG sa 3/4 gola razlike. Od tada mi izgledamo bas tanko napred, stvaramo mi sanse i dobijamo meceve ali nije to to.

                                Najveci problem trenutno je sto znamo koja je trojka napred i otprilike znamo koja je trojka u zadnjoj liniji, samo prevelika rotacija u veznom redu pravi problem.
                                Morace Klopp da nadje neku idealnu trojku koju ce da koristi u vecini meceva, pogotovo za PL je bitno da isti igraci igraju sto je vise moguce, jedino Siti moze da rotira koga hoce i koliko hoce, zato sto imaju 20vrhunskih igraca.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X