Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    i na to imas i ozbiljnog golmana.
    Morao sam u poseban post.

    Tako je Pixi, imamo preozbiljnog golmana! Top3 u ligi. Kad smo mogli sa tim da se pohvalimo?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Svi veznjaci Liverpula su nekako trkači i fizički moćni, fali neki tehničar, br 10, da liči na Lalanu od pre dve sezone i povreda ili Kutinja do zime. Od zime su Emre i Oks gurali loptu unapred i moglo je nekako da kompezuje nedostatak prave desetke. Taj igrač bi malo izvukao odbranu protivnika ka napred jer bi predstavljao opasnost sa te pozicije 20,25m zbog pasa u 16m ili šuta sa te pozicije. Pa Kutinjo se sa tih pozicija nadavao golova, Oks onaj protiv Sitija, evo i sad Staridž protiv Čelsija jer tu ostaje prostor za takvog igrača zbog širenja odbrane na stranu ka Salahu, Maneu i Firminu koji ima sjajno kretanje u svim pravcima.
      Misliš nedovedeni Fekir?

      Mnogo fali Ox. On i nije neki tehničar, ali zna da povuče loptu, zna da se probije kroz dvojicu igrača, zna da napravi višak. Za njega mi je najkrivlje. Da se nije povredio, garantujem da bi bio glavni na sredini ove sezone.

      Prošli smo ovaj težak raspored. Sad idu lakše utakmice.

      Ovo što se povezujemo sa Ramzijem je za mene odlična stvar. On ako bi došao, mislim da bi to bilo savršeno za nas.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Misliš nedovedeni Fekir?

        Mnogo fali Ox. On i nije neki tehničar, ali zna da povuče loptu, zna da se probije kroz dvojicu igrača, zna da napravi višak. Za njega mi je najkrivlje. Da se nije povredio, garantujem da bi bio glavni na sredini ove sezone.

        Prošli smo ovaj težak raspored. Sad idu lakše utakmice.

        Ovo što se povezujemo sa Ramzijem je za mene odlična stvar. On ako bi došao, mislim da bi to bilo savršeno za nas.
        Mislim ali izbegavam to kazem jer sam mislio da je Fabinjo potrebniji nego on. Kako vreme prolazi izgleda da sam malo omasio
        Oks se taman pronasao u koordinatnom sistemu fudbala, pozicije koju igra, trenera i sta se od njega trazi. Velika steta. Upravo, takva tehnika i prostor koji pokriva bi bas odgovarao ovom timu. Jedino ako Celsi ne zadrzi Kovacica, onda se ne bih zalio i da predje u plavi deo Londona
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Keita je nivo iznad ostalih. Fabinjo je meni meh al bi se uklopio u tu ulogu Oksa. Prilicno prodoran momak i bolji tehnicar od Oksa. Al ono, vecinu utakmica rutinirate, ne gori i ne moraju da se guraju u prvi tim odmah, nek se polako uklapaju.
          Last edited by bici; 08-10-18, 21:59.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Mislim ali izbegavam to kazem jer sam mislio da je Fabinjo potrebniji nego on. Kako vreme prolazi izgleda da sam malo omasio
            Oks se taman pronasao u koordinatnom sistemu fudbala, pozicije koju igra, trenera i sta se od njega trazi. Velika steta. Upravo, takva tehnika i prostor koji pokriva bi bas odgovarao ovom timu. Jedino ako Celsi ne zadrzi Kovacica, onda se ne bih zalio i da predje u plavi deo Londona
            Svi su mislili da je Fabinjo potrebniji nego on, ali onda dođe ludi Gini i igra na tom zadnjem veznom kao da mu je to pozicija koju je igrao celog života.

            A Čelzi je lud ako ne zadrži Kovačića. On je baš ono što vam je potrebno.

            Što kaže bici, Keita je nivo iznad svih, samo da se uklopi totalno u ekipu i taktiku. Oko njega će sve da se vrti. Što se tiče Fabinja, ne znam šta da mislim. Nisam ga video uopšte u akciji. Samo na mrvicu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Milner van terena do Novembra. To su 3-4 tekme. Prilika za Keitu ili možda i Fabinja da se nametne.

              The 32-year-old retains hope that he can get back before November but much depends on how he responds to treatment.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Za Keitu se zna da je iznad svih,to nije nista novo. Doveden je da se igra vrti oko njega.
                Fabinjo ce biti zver,treba mu vremena da se uklopi,kao i Keiti.

                Comment


                • Naredne tri tekme, Huddersfield, Zvezda i Cardiff, bi trebale da budu rutinske i tu ocekujem da Fabinho i Keita pronadju formu.

                  Comment


                  • Raspored za decembar i početak januara. Nekoliko utakmica pomereno. Koliko se sećam, trebali smo da igramo protiv Arsenala 29og, pa onda odmah protiv Sitija 31og, ali tekma protiv Sitija je pomerena za treći. Što je po meni odlična vest. Imaće vremena igrači da se oporave i spreme za Siti.

                    02.12 - Everton(H)
                    05.12 - Barnli (A)
                    08.12 - Bornmaut (A)
                    16.12 - Man Utd (H)
                    21.12 - Vulvsi (A)
                    29.12 - Arsenal (H)
                    03.01 - Siti (A)

                    Sasvim dovoljno vremena da se spreme za Arsenal i Siti. Te dve tekme mogu svašta da nam kažu.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Salah is injured, after being on the floor for a few minutes he has failed to come back on and walked down the tunnel. Appears to be a groin injury.


                      Valjda nije ništa ozbiljno...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Maurizio Sarri: "I saw Klopp looking at me with the game going on. I asked: ‘Why are you smiling?’ He replied: ‘Aren’t you having fun?’ I said: ‘So much’ and he added ‘Me too.’ He was losing at the time."

                          IMG_2193.JPG

                          Kralj

                          Comment


                          • Gini i Virgil odlični večeras protiv Nemaca. Obojica dali po gol i generalno odigrali vrh tekmu.

                            Gini na kraju tekme promešao odbranu Nemaca i matirao Nojera. Lep gol.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Gini dominira!

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X