Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lol Henderson [emoji1751]

    Comment


    • Sky Sports News@SkySportsNews

      BREAKING: @LFC say Naby Keita is fine after being assessed for back pain and have not ruled him out of game against @ManCity on Sunday. #SSN
      Odlične vesti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Morace Klopp da ubrza ovo sto radi sa Fabinhom, ili cemo mi ostati bez veznjaka. Gini/Milner/Hendo sve dobro sto rade rade na fizicku spremu, jedino Gini tu ima malo mozga, ova dvojica su trkaci klasicni.
        Morace neki balans da nadje Klopp, ali ovaj vezni red je daleko od dobrog.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Celzi nas je pojeo u veznom redu,siti ce isto.

          Comment


          • Nema šta, fali kreativnosti u sredini. Fali neko ko će dati loptu između igrača, loptu u prostor ili jednostavno krenuti kroz sredinu i predriblati igrača. To trenutno nemamo u ekipi.

            Keita je taj igrač, ali nije još konstantan. Od sjaja do očaja. Fali Ox, fali normalan Lallana...

            Henderson nema šta da traži na zadnjem veznom. Ne nudi ništa. Ne ume pod pritiskom da igra. Ne ume da diktira tempo. Čak i kad je sam, u mnogo situacija se uopšte i ne okrene, već odmah baca pas na stranu. Gini je kao zadnji vezni bolji 2 puta.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Fabinho-Keita-OX bi po meni bio idealan vezni red, ali pitanje kakav ce biti OX i kada ce se vratiti. A vidim da s Fabinhom ide bas sporo, tako da pitanje da li ce on biti starter pre nove godine.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Fabinho-Keita-Fekir bi po meni bio idealan vezni red, ali pitanje kakav ce biti OX i kada ce se vratiti. A vidim da s Fabinhom ide bas sporo, tako da pitanje da li ce on biti starter pre nove godine.
                Korigovao sam ti post...., kako bi ja to voleo videti
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Gledao sam Fabinja ovo par puta što je ušao. Deluje baš kao da ne zna gde bije kad je na terenu.

                  Ono što mi se sviđa je što ume da izdrži pritisak kad ga napadaju. Ali pasovi su mu loši. I deluje mi da ponekad ne zna gde treba da stoji. Moraće tu još da se radi. Ali ja ga očekujem kao redovnog startera pre nove godine. Tek je početak oktobra. Za mesečak dana očekujem da krene redovno.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment




                  • Comment


                    • Mučeni Karius.

                      Baš mi ga žao.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ko zna sta mu se desilo u glavi,decko u Maincu bio odlican.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post


                          [Youtube]https://youtu.be/yv6lGICXH7U[/Youtube]

                          Ovo bi bilo kao da ja sad izvucem katastrofalno svetsko De Gee i kazem kako je on krs golman. Svakom igracu na svetu mozes naci neki fail neku gresku.
                          Karius je od tog finala psihicki otisao skroz, ali to ne znaci da je on zaboravio da brani, jednostavno ce mu trebati vremena da prestane da misli od tom finalu. A u Besiktasu mi izgleda i totalno nezainteresovano, kao da ga boli uvo.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            [Youtube]https://youtu.be/yv6lGICXH7U[/Youtube]

                            Ovo bi bilo kao da ja sad izvucem katastrofalno svetsko De Gee i kazem kako je on krs golman. Svakom igracu na svetu mozes naci neki fail neku gresku.
                            Karius je od tog finala psihicki otisao skroz, ali to ne znaci da je on zaboravio da brani, jednostavno ce mu trebati vremena da prestane da misli od tom finalu. A u Besiktasu mi izgleda i totalno nezainteresovano, kao da ga boli uvo.
                            Sve bi ti bilo dobro, da se ti ne ponavljaš skoro svaki mesec oko Kariusa. Ooo desilo se u finalu LŠ. Ooo desilo se na pripremnim. Ooo desilo se ovde, desilo se onde. Napravi svako nekad grešku, ljudi smo, ali on ih ponavlja. Dečko je propao, tu nema rasprave.
                            Da ga boli uvo u Besiktasu, ne bih baš rekao. Otišao je tamo da oživi karijeru, a brani loše. Golmana obično boli uvo kad ima 35 godina i ode u klub kao drugi golman ili da odradi jednu sezonu. A ako imaš 25 godina i karijera ti ide silaznom putanjom, ne možeš sebi da priuštiš da te boli uvo.

                            Meni je žao što se to dešava, i voleo bih da se pokrene, ali super da je daleko od našeg kluba.

                            Ova smena golmana nam je otpirlike prelazak sa juga na bmw.
                            Last edited by z0La; 05-10-18, 19:15.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Of the nine goals Liverpool scored against City last season, the longest time taken from the start of the attack to the ball being in City’s net was 14 seconds
                              Sve jasno. Zna se kako mi dolazimo do šansi i golova protiv njih.

                              Ali mislim da će Pep ove sezone da uđe dosta spremniji u tekme. Nije Pepara glup, naučio je iz prošle sezone šta je no no protiv nas.

                              Imam neki tako loš osećaj za nedelju, da je to neopisivo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment



                              • Desa umesto Trenta, Gomez ide na beka, Keita na klupi.

                                Comment

                                Working...
                                X