Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suarez u Celziju za 40.miliona tako tvrdi spanski list AS.

    Comment


    • Самед Јешил се успавао на тренингу..

      Comment


      • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/23207884

        Comment


        • Šta je ovo, tema aktivna k`o vulkani u Bosni.

          Kako će nas Shakhtar na kraju opeljušiti za Mkhitaryana ako kojim slučajem ovaj dođe na Anfield. Ispod 30 milki to neće ići, tako da se treba okrenuti alternativama - što je puno, puno je. Za taj novac se može dobrano `pokriti` par pozicija gdje su neophodne prinove. Zadnji vezni je potreban, Lucas nakon povrede nije ni približan onom igraču prije iste, velški Xavi igra toplo-hladno, s tim što preovladava ovo hladno nažalost. Kako bi nam stari as Alonso sjeo. Imali bi ponovo taj bedem Alonso-Gerrard, samo strahopoštovanje prema njima donosi jedan veliki plus. Ne znam ganja li se i dalje neki štoper, Toure očigledno dobro radi, uklopio se savršeno u ekipu i ima više nego dobar odnos sa cijelom ekipom tako da mislim da će ga možda Rodgers staviti u početni sastav. Ilorijev transfer očigledno zapeo u novcu, odnosno jednom milionu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • ''Sunday People'' say Liverpool are hoping to land Aly Cissokho on the cheap. The defender¿s Spanish club Valencia are having financial problems so Reds boss Brendan Rodgers is looking at a bid of around £4million
            ovo bi vam bilo odlično pojačanje a i nije previše keša....

            Comment


            • http://www.football-italia.net/36180...A377m-jorginho

              Хоп-хопа, почео Ливерпул да се појачава и са некадашњим Серија Б играчима, извалили људи да политика са пегавима нема ваљде.

              Бтв. сасвим солидан играч Жоржињо, али када бих поредио са најбољим на тој позицији из прошле сезоне у Серији Б, Сапонаром, морао бих да кажем да ипак заостаје.

              Comment


              • И Челси је заинтересован за овог играча, као и Манчестер Сити.
                Ја не знам какав је он таленат, ал' очигледно да га желе Енглези

                Comment


                • Па шта знам, гледао сам га пар пута ове сезоне, против Милана у Купу је нпр. имао пар потеза за публику. Иначе, рекох да ми је Сапонара бољи, а и исти није добио поверење Маниге за У21 репку, па оно...доста младих Италијана бих довео пре њега на тој позицији, пре свих нпр. Сапонару и Бертолаћија.

                  Ок техничар, леп играч за око, дрбилер, 10-ка, али да ли је исти калибар за Ливерпул, плус то би био нагли прелаз из једне Серије Б у ПЛ....а и волео бих прво да га видим у Серији А, са Вероном, дерби града Ромеа и Јулије, кува као у казану, да видимо конкретно од чега је, рано је можда за овако велики корак.

                  Comment


                  • Хвала ти на информацији.
                    Надам се онда да га Челси неће купити, па нек' иде где 'оће..

                    Comment


                    • http://www.caughtoffside.com/2013/07...r-xabi-alonso/
                      Ne znam za vas, ali ja mislim da bi nam Xabi dobro dosao. Sto se tice tog Jorginha, ne znam sto su od jednom zapeli za prosecne igrace iz drugih liga.

                      Comment


                      • Ма нема шансе, шта ће Челзију он, имају они леп избор на тој позицији, ако си навијач Челзија мирно спавај.

                        Само наравно не искључујем да мали може да експлодира, никад се не зна, погледај само Коутиња нпр. у Интеру углавном хладно, мада му људи и нису давали нешто простора, и човек пређе у Ливерпул и направи бум, играчиште, мелем за очи гледање истог.

                        Originally posted by Scouser View Post
                        http://www.caughtoffside.com/2013/07...r-xabi-alonso/
                        Ne znam za vas, ali ja mislim da bi nam Xabi dobro dosao. Sto se tice tog Jorginha, ne znam sto su od jednom zapeli za prosecne igrace iz drugih liga.
                        Да сам навијач Ливерпула не бих се баш заносио са Ћабијем, некако ми је тај трансфер из категорије научне фантастике, типа повратак Сеска у Арсенал или тако нешто.

                        Што се тиче Жоржиња и запињања, не бих да опет покренем причу о талентованости нације, али кад видиш Хендерсона и оног ћелавог израста...не знам зашто би се бунио за овог, ако ништа бар је ранг са истима, атрактивнији за гледање сигурно, плус доводите га са смешне паре и није да не може бити фактор Х неки, бем ли га, имате ок тренера преферира лепршав фудбал, што да не.
                        Last edited by Brajkula; 07-07-13, 22:18.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ма нема шансе, шта ће Челзију он, имају они леп избор на тој позицији, ако си навијач Челзија мирно спавај.

                          Само наравно не искључујем да мали може да експлодира, никад се не зна, погледај само Коутиња нпр. у Интеру углавном хладно, мада му људи и нису давали нешто простора, и човек пређе у Ливерпул и направи бум, играчиште, мелем за очи гледање истог.
                          Јесам, него Челси итекако уме тако да купи 'младе наде' па да их шаље на позајмице по пар година и на крају ништа. Брума је ја мислим најбољи пример за то.

                          Баш сам хтео да споменем Кутиња. Сад кад дође у ПЛ па покида..хехе

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post

                            Да сам навијач Ливерпула не бих се баш заносио са Ћабијем, некако ми је тај трансфер из категорије научне фантастике, типа повратак Сеска у Арсенал или тако нешто.

                            Што се тиче Жоржиња и запињања, не бих да опет покренем причу о талентованости нације, али кад видиш Хендерсона и оног ћелавог израста...не знам зашто би се бунио за овог, ако ништа бар је ранг са истима, атрактивнији за гледање сигурно, плус доводите га са смешне паре и није да не може бити фактор Х неки, бем ли га, имате ок тренера преферира лепршав фудбал, што да не.
                            Pitao sam neke jace strucnjake za ovog malog, kazu ok igracic, ali za sada, nista posebno, ima nekakav potencijal. Plus Serija B je toliko "siromasna" liga da je to smesno. Ne bih smeo da poredim njega i Hendersona, a kamoli da ovaj bude ispred njega. 10m cena koja je puno za njega sto se mene tice, igrac iz Serije B. Mnogo to. Vidim da je neki all round igrac, igrao i zadnjeg i obicnog vezistu, kao i 10-ku, mada tamo u Seriji B moze sigurno lakse da ispolji igru na tim pozicijama. Da ga uzmemo za manju lovu, moze, sve preko 5-6m puno.

                            A sto se tice Xabia, jeste nerealno, ali s obzirom da je on u poslednjoj godini ugovora, i jos se ne zna da li ce produziti, sve je moguce, a zna se destinacija ako ode iz Reala. Plus prica se da Real ide po Asiera za njegovu zamenu, tako da ono...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pitao sam neke jace strucnjake za ovog malog, kazu ok igracic, ali za sada, nista posebno, ima nekakav potencijal. Plus Serija B je toliko "siromasna" liga da je to smesno. Ne bih smeo da poredim njega i Hendersona, a kamoli da ovaj bude ispred njega. 10m cena koja je puno za njega sto se mene tice, igrac iz Serije B. Mnogo to. Vidim da je neki all round igrac, igrao i zadnjeg i obicnog vezistu, kao i 10-ku, mada tamo u Seriji B moze sigurno lakse da ispolji igru na tim pozicijama. Da ga uzmemo za manju lovu, moze, sve preko 5-6m puno.

                              A sto se tice Xabia, jeste nerealno, ali s obzirom da je on u poslednjoj godini ugovora, i jos se ne zna da li ce produziti, sve je moguce, a zna se destinacija ako ode iz Reala. Plus prica se da Real ide po Asiera za njegovu zamenu, tako da ono...
                              Звао си Мандорлинија лично

                              Много танак Хендерсон играч, нешто слично као кад бих ја рекао да је Ђакерини сјајан, а то су те цене Ђакерини 8.6 толико му нуди Саутемптон, овај 7.7м. И одговорно могу да тврдим да овај Жоржињо више зна фудбала од Хендерсона колико год то смешно звучило, техника једног и другог не смеју у исту раван никад.

                              И то потцењивање Серије Б, то не бих толико коментарисао....ниси бацио око окано ни на један меч ниси компетентан да говориш.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Звао си Мандорлинија лично

                                Много танак Хендерсон играч, нешто слично као кад бих ја рекао да је Ђакерини сјајан, а то су те цене Ђакерини 8.6 толико му нуди Саутемптон, овај 7.7м. И одговорно могу да тврдим да овај Жоржињо више зна фудбала од Хендерсона колико год то смешно звучило, техника једног и другог не смеју у исту раван никад.

                                И то потцењивање Серије Б, то не бих толико коментарисао....ниси бацио око окано ни на један меч ниси компетентан да говориш.
                                Ma jok, jedan ortak, koji prati Italiju i koji je veci zaludjenik od tebe, mi rekao. Kaze ovim recima "momak ima potencijal, ali mislim da je prerano da ide u neki jaci tim, sa iskustvom Serije B, treba mu ovo iskustvo iz Serije A, pa onda videti koliko je dobar". Isto mi rekao da je momak nekako jos neodredjen igrac, nit' vamo, nit' tamo. Mozda bude jaci od Hendersona kasnije, pricam o sadasnjem kvalitetu, gde je Hendo odigrao maestralno drugu polusezonu, mada u prvoj polusezoni i nije igrao, bio klupa. Mozda zna vise fudbala (ne znam sta to znaci, ali ajde, previse je neodredjen termin), ali Hendo daleko korisniji igrac, dokazao se.

                                Voleo bih ja da dovedemo momka, ali ne za 10m, msm to je komedija cena, slozices se...

                                A ovo za Seriju B, pa ako je ovakva Serija A, onda mogu misliti kakav je nizi rang...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X