Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Swansea City have agreed a £6 million fee with Liverpool for midfielder Jonjo Shelvey. (Telegraph)
    Stigla je još jedna ponuda, međutim ova od Swanseae je `teža` tako da bi Shelvey prema svemu sudeći karijeru mogao nastaviti tamo.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Alal vera onome ko ga je prodao. Jos ako i Spearinga uvaljate Boltonu za stalno, za bilo kakve pare, to bi bilo fenomenalno. Cujem da ga oni vole tamo.

      Comment




      • Seems legit...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Selvi u Svonsiju zvanicno za 6 miliona. Tamo ce moci da se pokaze, za njih svakako odlicno pojacanje.

          Za sada smo cini mi se u ovom prelaznom roku zaradili onoliko koliko smo i potrosili.
          sigpic

          Comment


          • Palkin rekao da je samo Dortmund poslao ponudu od 23m i da je ona odbijena. Kaze to je bila jedina ponuda... Nista od Jermena ipak, ali posle komentara BR-a da ocekuje jos "par" pojacanja, jedan ofanzivni i jedan odbrambeni, ima optimizma. Ako dodje Deulofeu na pozajmicu, bice vrh. Mi fakticki sa ovim odlascima po balansu nismo potrosili ni cent, cak smo dobili milion...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Spoiler


              Seems legit...
              Ja sto vise gledam ovaj dres sve mi je gotivniji ne znam zasto
              Sto se tice pojacanja mislim da ce doci Henrik i jos jedan stoper i to je to za ovaj prelazni rok.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Palkin rekao da je samo Dortmund poslao ponudu od 23m i da je ona odbijena. Kaze to je bila jedina ponuda... Nista od Jermena ipak, ali posle komentara BR-a da ocekuje jos "par" pojacanja, jedan ofanzivni i jedan odbrambeni, ima optimizma. Ako dodje Deulofeu na pozajmicu, bice vrh. Mi fakticki sa ovim odlascima po balansu nismo potrosili ni cent, cak smo dobili milion...
                Jel to onaj iz Barse

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Jel to onaj iz Barse
                  Jeste...

                  Sad Barret kaze da ce uprkos ceni, LFC da se bori za Mkhitaryana. Definitivno se ne cimam vise oko Jermena...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja bih volio da Deulofeu ode na pozajmicu u LFC, tu će se najbolje očeličiti pod uslovom da ima solidnu minutažu, inače veliki talenat, može se od njega napraviti svjetska klasa samo da ga zaobiđu povrede i da se sa njim planski radi....ima odličan osjećaj za gol

                    Comment


                    • http://www.24sata.hr/nogomet/luis-su...-ponudu-322167

                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment





                      • A golmanski....


                        Liam Tomkins ‏@liam_tomkins 39m
                        If you spin the new Liverpool third kit around you can actually hypnotise the opponent.
                        Znaci to je u pitanju...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mora bit da warrior dobru kintu daje i klubu i igracima, jebote ko ce nosit ovu cikusantsku odjecu. Isti skupina klauna ce izgledat na terenu.. dobre pare su u pitanjuu
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Mora bit da warrior dobru kintu daje i klubu i igracima, jebote ko ce nosit ovu cikusantsku odjecu. Isti skupina klauna ce izgledat na terenu.. dobre pare su u pitanjuu
                            U poredjenju sa gostujucim dresom, ovaj je odlican. Nadam se da cemo vise nositi ove nego one "babine dzempere"...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • S Warriorom imamo jedan od najjacih sponzorskih ugovora za dresove, boli me kurac kako izgledaju. Domaci je fenomenalan, to je najvaznije. Gostujuci smo i dalje trebali da furamo crni ali nebitno skroz.
                              sigpic

                              Comment




                              • Mogu da se tesim da ce lepo izgledati na tekmi...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X