Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    A ti bi mogao da o`ladis sa provokacijama, da se ne bi prinudno `ladio jedno nedelju, dve.
    A da znas da bi mogao malo,da ga ispostujemo na par sedmica jer ide ljetni period,neka malo odmori covjek...

    Liverpoolova nova meta je Mignolet iz Sunderlanda,odlicno rjesenje ako ga dovedu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Liverpul se interesuje za Lamelu! I ako Luis ostane, pokusace da ga dovedu s tim da bi trebali prvo da se rese Dauninga.

      Comment


      • Texeira zabio za Portugal U21 protiv Hrvatske

        Comment


        • http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%B0%22%3F.html Ne znam jel kacio neko, dobar tekst.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Mene brine sto je proslo evo vec pet dana,a jos nista nije izaslo o povredi Sturridge-a.Samo nam fali da je u pitanju neka ozbiljnija povreda
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ma nema nista od Lamele, msm dobar je to igrac, ali njegova forma je nekonstantna, i cenim da ga Roma nece prodati, a i da hoce, bice vrlo skup, pricamo o 20+ miliona za njega.

              Inace, pominje se deal Downing + 6m za Mignoleta, odlican deal, naravno ako Reina ode. Begovic izgleda ne ide ispod 15m funti, rekao sam ti Akane da ce kostati ovoliko...

              Oko spekulacija vezano za Suareza, necu se ni truditi da pisem ista, jer je postalo dosadno. Macca rekao da pojma nema ko ce da ide, a ko dolazi, znaci kad on ne zna, moze biti bilo ko. Papa vec zaboravljen, niko ga ni ne pominje, Mole pre par dana rekao da je razlika u ceni transfera, i to poveca, mi ga cenimo 12m funti, Schalke trazi 17m...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Glen Johnson will consider his future at Liverpool this summer following his fourth year at the club, Kopsource understands. It is believed that the England International wishes to see out his later years in Spain and sees now as the perfect time to make the switch.
                ...

                Ne znam kakvog ste vi misljenja ali po meni jako precenjen igrac i ne bi mi bilo zao da ode. Mislim da mozemo uzeti solidnu kintu za njega koju bi iskoristili za dovodjenjenje novog desnog beka.

                Comment


                • Originally posted by Senor View Post
                  ...

                  Ne znam kakvog ste vi misljenja ali po meni jako precenjen igrac i ne bi mi bilo zao da ode. Mislim da mozemo uzeti solidnu kintu za njega koju bi iskoristili za dovodjenjenje novog desnog beka.
                  Glendzo jedan od najprefinjenijih bekova na svetu ali nije igrac za velike utakmice. Ogromnu razliku pravi kad napadamo bunker protiv malih ekipa, tu redovno dominira. Zahvalan igrac generalno i odlican fit za sistem, ja bih ga ostavio jos jednu sezonu a posle prodao i doveo nesto mladjeg beka koji je isti tip igraca, po mogucnosti da bolje brani inside krila i da se ne usere protiv Junajteda vecito.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pearce kaze da Carroll ide, jos malo pa ce WH ozvaniciti deal, dolazi Aspas, a ponuda za Suareza nikakva nije stigla. Inace, pominje se Suarez u Atletiko Madridu, ne znam koliko je to ozbiljno, ali nije ni naivno pomisliti, sada kada je Falcao otisao. Ja tu njega samo i vidim, cak ni Bayern nije opcija.

                    Ovo za Glenna, covek nekad pokida, nekad slabo, ulazi u godine i svakako da treba da gledamo na buducnost, treba tu novi desni bek svakako, ali zavisi i za koliko ga prodamo, i imali kvalitetnih desnih bekova na trzistu koji bi dosli u LFC. Ja licno bih odma' isao po Auriera, kakva je to samo zver.

                    Ali, i ja se slazem sa Nashom, ostaviti ga jos ovu sezonu, pa one tamo prodaja, s tim, sto ako stigne vec sad na leto dobra ponuda, prodavati svakako.

                    EDIT: I da, najlosija vest je da bi Dani mogao pauzirati i do cetiri meseca...
                    Last edited by Freshman; 03-06-13, 13:28.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Big news - Andy Hunter saying £22m Henrikh Mkhitaryan is now a leading transfer target for Liverpool this summer.
                      Hunter also claims that BR is willing to pay £12m for Papa, but that Schalke want nearer to £20m. LFC not willing to go into an auction.
                      I dalje je ovo za mene daleko nerealno pojacanje, ali samim njegovim dovodjenjem bi resili problem citavog napada, igrac koji je prosto fenomenalan i koji igra bilo gde na terenu. Cak kaze da je on jos proslog leta bio meta za LFC, ali mu vlasnici nisu obezbedili pare, kao satro rekli da ce sledeceg leta(ovog) da mu daju.
                      A ovo za Papu mi je vec poznato, bio done deal, a sada cemo ga ispusiti kako stvari stoje.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment






                      • Sve cestitke Lucasu, ali Tomkins nije normalan...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Glendzo jedan od najprefinjenijih bekova na svetu ali nije igrac za velike utakmice. Ogromnu razliku pravi kad napadamo bunker protiv malih ekipa, tu redovno dominira. Zahvalan igrac generalno i odlican fit za sistem, ja bih ga ostavio jos jednu sezonu a posle prodao i doveo nesto mladjeg beka koji je isti tip igraca, po mogucnosti da bolje brani inside krila i da se ne usere protiv Junajteda vecito.
                          Upravo to sam i mislio kad sam pricao o Johnsonu. Dobar igrac i nista vise od toga, igra po sistemu toplo hladno. Ofanziva kvalitetna na momente u defanzivi duva na sve strane. Nije ni nesto preterano inteligentan igrac, Enrique koliko god ga osporavali ima daleko vise potencijala od njega. Da se ja pitam prodao bi ga bez razmisljanja upravo iz razloga sto se neosnovano visoko kotira.

                          Comment


                          • Ozbiljno ljudi pricaju o Mkhitaryanu...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Evo jos boljih slika, naznake da ce ovo ipak biti dresovi za sledecu sezonu...

                              Away kit:


                              Third kit:


                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ma daj jaoo ako ovo budu dresovi jebote grob isto cirkus jaooo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X