Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Billy Liddell ‏@Liddellpool 3m
    Rodgers:“I have been given assurances that most of what we want to do this summer we are going to be able to do” (The Times) via
    Odlicno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Dajte bre ljudi, ovoliko dobrih vesti, nebo ce se srusiti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ako ce Kolo biti cetvrti stoper onda je to po meni odlicna kupovina.

        Samo me zanima sta ga je privuklo Liverpoolu,platu sigurno ne moze imati kao tamo,trofeje takodjer tesko,ako ce ovde biti cetvrti stoper to je mogao i u City-u tako da je moguce da mu je Rodgers obecao da ce vise igrati.

        Spominju se odlicna pojacanja,samo se nadam da cemo to odraditi sve do pocetka-sredine jula i da se onda na miru mozemo pripremati za novu sezonu.

        Hocu Begovica
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment




        • Sorry, al morao sam

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Frank Lampard UK ‏@FrankLampardUK 4m
            Carragher: "Eden Hazard was the toughest opponent I faced this season. He will be the star of the Premier League in the coming seasons."
            Slazemo se
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ja se slazem sa vecinom ovde. Po meni je Ture odlicna kupovina. Ranije smo preplacivali igrace, a sada smo doveli jednog dokaznog iskusnog stopera, koji moze popuniti rupe kad zatreba i to za dzabaka. Jos ako je prihvatio to drasticno smanjenje plate koje se pominje, pun pogodak. Mislim da moze sasvim solidno da odradi posao zbog kojeg je doveden. Isto tako neophodno nam je i malo iskustva koje cemo sigurno dobiti sa njim.

              Povezujemo se sa odlicnim igracima i to je ono sto me najvise raduje. Papadopulosa sam gledao i stvarno se radi o sjajnom stoperu, odlicno bi bilo kad bi dosao. Opet pored jos jednog kvalitetnog stopera moramo dovesti i jednog ubicu na zadnjem veznom jer mislim da je pored stoperske upravo to pozicija koja mora da se popuni i to treba da nam bude prioritet. Svaka cast Lukasu ali mislim da on nije kalibar za najvise domete.

              Sto se tice odlazaka, ne bi imao nista protiv da odu svi pominjani. Stim sto bi ja prodao Alena pre Selvija. Prosek najblaze receno. Nista nije pokazao ako izuzmemo onih prvih par kola, a mislim da mozemo da uzmemo tu nekih 6-7 miliona koji bi mogli da se iskoriste upravo za poziciju zadnjeg veznog.

              Sto se tice odlaska Suareza. Bilo bi mi jako krivo kad bi Suki otisao on nam ipak daje taj neki poseban smek, ali opet kad bi uletela neka astronomska ponuda razumeo bi ukoliko bi ga prodali. Spominje se da ga ne bi dali ispod 50 miliona i da smo navodno vec odbili Realovu ponudu od 40. Sa tim parama mogli bi da dovedemo dva ekstra kvalitetna igraca nevezano o kojoj poziciji se radi, a vec smo videli da mozemo da igramo i bez njega.

              Sistem je tu, dobro se radi. Imamo razloga za optimizam i jedva cekamo sledecu sezonu. Nadam se da ce ovog puta stvarno to biti ta sezona koju dugo cekamo!

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post

                Sorry, al morao sam

                Ja stvarno ne znam sta je tu toliko smesno zaista, ok, ne toliko moguc podvig, ali toliko da ti je smesno, stvarno ne znam.
                Last edited by Freshman; 28-05-13, 22:22.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ja stvarno ne znam sta je tu toliko smesno zaista, ok, ne toliko moguc podvig, ali toliko da ti je smesno, stvarno ne znam.
                  Nisi shvatio poentu

                  Fazon smijeha je da je frajer pogresno protumacio kojeg Tourea dovodite...
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Bad troll is bad and you are just bad.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • E pa jebi se je l' znas ?! Kad ovaj tweet-uje retardirano, mislio sam da je Yaya za nas rekao to...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Bad troll is bad and you are just bad.
                        Da sam dosao da trolujem, trolovao bi na drugi nacin.. Ovo je bila cista zajebancija..

                        Ja Liverpool volim mnogo odmah poslije Arsenala mi je zato sto mi otac citav zivot navija za taj klub i nemam razloga nekog sada da podjebajem sem kada su u pitanju neke zajebancije na racun moga kluba...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          E pa jebi se je l' znas ?! Kad ovaj tweet-uje retardirano, mislio sam da je Yaya za nas rekao to...
                          Ja nisam to pomislio pa mi opet nije smijesno,barem nije iz kategorije urenebesno mada Aki je malo teatralan ne uzimajte mu za zlo
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ja nisam to pomislio pa mi opet nije smijesno,barem nije iz kategorije urenebesno mada Aki je malo teatralan ne uzimajte mu za zlo
                            Ma dobro mozak mi se jos uvijek utapa u toksicnom otpadu poslje alkoholne noci hahah
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kyriakos Papadopoulos' agent has told Bild that Papa is not interested in a move abroad to the Premier League despite offers on the table.
                              Papadopoulos' agent: "We currently have no interest in changing. Papa focuses entirely on getting ready for training" (Bild)
                              It was too good to be true...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Sad neki kazu da ono nije bio njegov agent, vec neki jbeni konsultant, i to verovatno lekar, pa zato govori ovo zbog povrede koju je imao Papa. Bolje odmah da se ne nerviram, ovakvih sranja ce biti svaki dan...
                                Ipak dosta njih je uvereno da je on prva meta LFC i da ce najverovatnije doci...

                                EDIT:
                                AnfieldMole ‏@AnfieldMole 7m
                                That article just says that they are not thinking about a move now just thinking about getting him fit , no big deal #LFC #Papadopulous
                                Cisto da ne pisem dupli, Mole je rekao da je to iz ovog clanka izvuceno iz konteksta i lose prevedeno jbem li ga, uglavnom, no big deal..
                                Last edited by Freshman; 28-05-13, 23:58.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X