Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je sinocnji mec u pitanju, nema stvarno mnogo toga da im se zameri. Ja sam mislio kao po obicaju kad prime gol da ce potonuti i primiti jos jedan ili dva ali oni su dali 3 komada sto zaista ne pamtim kad su uradili poslednji put. Pokazan je ogroman karakter. Karager je nazalost pogresio onako i nije nastavio dobru formu u poslednje vreme ali sinoc su videli da mogu da okrenu rezultat. Nadam se od sada ako prvi primimo gol u ligi da ce to malo drugacije da izgleda.

    Mislim da ih je Brendan i pripremio na to da idu na 4 komada znajuci da ce verovatno neki kiks da se desi i stvarno su bili odlicni. Posle duzeg vremena se osetio strah neke ekipe na Enfildu. Jedino sto nije trebao odmah 2 izmene da napravi jer 2 igraca kad udju a imas momentum, dosta toga se promeni, posebno sto Selvi nista nije uradio. Sterling takodje ali Asaidi dobar i zasluzio je ulazak i u PL. Brendan mora jos da oseti te izmene, Hendersona svakako nije trebao da vadi jer je bio odlican a ono odigravanje iz prve za Enrikea jos jednom majstorski. Alen dobar posle duzeg vremena. Stjuart u poslednjih par utakmica opet zapada polako u kanal.

    Ja sam poprilicno zadovoljan onim sinoc. Nije dosao 4. gol, fale prave izmene i dubina u ekipi ali to bi moglo da se sredi na leto. 4 komada nije nikome lako uvaliti a sledeci put kad budemo morali da okrecemo rezultat tesko da ce se opet potrefiti da moramo 4 da damo. Sad imaju 10 dana da se spreme za Vigan i da se tu uzmu vazna 3 boda a onda protiv Totenhema da vidimo gde smo.
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Kakva je samo zver Assaidi,za ovih pola sata pokazao je da moze da napravi razliku na krilu,definitivno mora vise igrati.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Steven Gerrard: " Suarez was crying in dressing room after game vs Zenit, He really love #Liverpool."
            Bayern spreman da ponudi 46 M za Suareza, sto sam siguran da ce uraditi nakon jucerasnje tekme, sad pitanje je da li ce ostati kod nas i boriti se za TOP 4 ili ce u Bayern boriti se za trofej LP i Bundeslige ... Strah me nesto da ce otici, mada ne bih mu zamerio. Realno, to je igrac koji bi morao da igra na visem nivou...

            Comment


            • Jos jednu sezonu je Luis tu, dalje cemo videti.
              sigpic

              Comment


              • Suarez je juce najvise zeleo da Liverpool prodje dalje. Covek zasluzuje da igra Ligu Sampiona i vredi vise od Falkaa i Cavanija.

                Comment








                • <3

                  Tek sljedeci vikend iduca utakmica
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Izgleda da su skauti Liverpoola jučer bili na utakmici Ajax-Den Haag gdje su pratili Eriksena. Pored toga Rodgers je bio na još jednoj utakmici nizozemske lige.

                    A Feyenoord spokesman confirmed to Sky Sports: "We can confirm that Brendan Rodgers was here on Sunday."
                    Dobro je Brendan zagrizao za Holandiju. Za koga je zainteresovan vidjećemo u narednom periodu. Nadam se da je na ovoj utakmici pratio Mertensa, a šuška se također o dvojcu Feyenoorda - Stefan de Vrij i Martins Indi.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Ne moze Merline da prati Mertensa, jer ovaj igra za PSV...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pa sa kime je to PSV igrao jučer?
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Aham, pratio je dve utakmice... Izvini Merline, zajebao sam se...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Comment


                            • Ko u boga gledaju <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Suarez rekao za BILD da ne bi imao nista protiv prelaska u Bayern, te ako posalju ponudu sjest ce sa njima i razmotriti .


                                Kapiram da odlazi na leto, zao mi je ali jbg...Ako ode necemo pljuvati po njemu

                                Comment

                                Working...
                                X