Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma i ja sam bio skeptičan ali kapiram da Suarez ostaje jer je rekao da zeli da bude legenda kluba i da je njegova "sudbina" da igra ovde , znate da se njegova cerka zove Delfina sto kad ispremestas dobijes Anfield i ti fazoni, a to ime su joj dali pre nego sto je dosao u Liverpool Ove sezone ostaje a sledece takodje jer sa ovom ekipom i sa Staridzom i Kutinjom i jos pojacanja na leto realno je da smo u top4

    Comment


    • Ja i nisam baš siguran da će Suarez ostati. Valjda me onaj slučaj sa Torresom navodi na to. Najviše me brine kao što @Nash reče njegov menadžer - Guardiolin brat. Ako stigne ponuda od nekih 50 miliona i to će biti teško odbiti. Iako ima još vremena do kraja ove sezone, treba polako voditi računa i o mogućim zamjenama za njega u slučaju odlaska.



      Nekoliko strašnih intervencija jučer i još 1 clean sheet za Reinu.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • David Conn ‏@david_conn
          Liverpool: FSG lent £47m in August to repay part of bank loans which in May were £70m. Paid off £38m for new stadium now not happening.
          Jos cemo cekati sa nadogradnjom Anfileda...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Izasli finansijski rezultati Liverpoola, za ovu godinu.

            LFC 2012 results have been announced. Please note that they only cover 10 months up to 31 May 2012, as club has changed accounting date.
            - LFC 2012 loss before tax £40.5m, an improvement on 2011 loss of £49.3m.
            - LFC 2012 revenue £169.0m down from £183.6m, due to 10 months accounting period (impacts commercial, but not match day & media revenue).
            - Exceptional costs again hit #LFC 2012 accounts: £9.6m termination payments (mainly coaching staff) & £0.8m legal fees (UKSV acquisition).
            - Correcting transfer strategy also hurt #LFC 2012 a/c: loss on player sales £1.7m (2011 £43.3m profit) & write-down of player values £8.9m.
            - LFC 2012 staff costs (excluding £9.6m exceptional charges) £109.2m for 10 months, which implies annual wage bill of around £131m.
            - LFC 2012 net debt up from £65.4m to £87.2m: £69.9m to bank & £22.2m to UKSV less £4.9m cash. In Aug UKSV put in £46.8m reducing bank debt.
            - LFC 2012 revenue £169.0m (2011 £183.6m): match day £42.3m (2011 £40.9m), media £62.8m (2011 £65.3m), commercial £63.9m (2011 £77.4m).

            Rezultati manje vise slicni u odnosu na proslu godinu, promena ima pre svega zbog menjanja datuma kada ce se finansije preracunavati itd...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment




            • Neka je sretan rođendan legendi kluba - Kennyu Dalglishu. 33 trofeja u svojoj trenerskoj i igračkoj karijeri za Liverpool je ovaj čovjek osvojio.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Nek je srecan rodjendan najvecoj legendi kluba... Long live the King...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.com/news/have...orary-scousers

                  Gledali su po broju meceva, realno gledano Sami je broj 1 po mom misljenju i to ubedljivo.
                  sigpic

                  Comment






                  • Što se ovog duga tiče koji je glavna tema u Engleskoj ovih dana, tih 90 miliona i nije mala stvar, no tu nije uračunat novac od 3 jaka ugovora (Warrior, Garud i Chevrolet) što će taj dug prepoloviti. Plus tu je još nekih prihoda od sponzora, tv prava, ulaznica, prodaje dresova i slično tako bi na kraju to mogla biti jako mala cifra što je u poređenju sa dugovima ostalih klubova jedno veliko ništa. To sve bez računanja mogućnosti prodaje Carrolla, Downinga ili ostatka igrača koji bi mogli biti višak.



                    Majstorstvo sa ekserima, tačnije 30k eksera.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • http://www1.skysports.com/football/n...in-at-West-Ham
                      Vise smo mi propatili nego on.

                      Comment


                      • Kad vec bacam transfer spekulacije da ispostujem i vas .

                        http://www.mirror.co.uk/sport/footba...carlos-1748645
                        sigpic

                        Comment


                        • Nmg da gresim dusu, nisam gledao momka, vidim da je mlad i to me raduje. Frankfurt igra ludacki, 4. u ligi tek sto su usli u nju sto je bas veliki uspeh, kapiram da je Zambrano nekim delom "kriv" za takav ishod...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Mislim da bi Zambrano bio bolji od Koatesa ali nama treba bas klasa stoper, proveren igrac.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Mislim da bi Zambrano bio bolji od Koatesa ali nama treba bas klasa stoper, proveren igrac.
                              Ne znam ima li takav trenutno za male pare. Mozda Alderweireld... A cujem da jurimo i Cissokhoa...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ne znam ima li takav trenutno za male pare. Mozda Alderweireld... A cujem da jurimo i Cissokhoa...
                                Sta znam, mislim da je ipak vaznije da napravimo dubinu u ofanzivnoj trojci i vezi jer mi nemamo jedno krsteno resenje s klupe da udje i okrene tok meca. Brendan treba da proba da vrati Agera i Skrtela na nivo na kojem su bili, Kelija ce nadam se koristiti na stopera a pominje se da bi i Andre imao vise minuta na stoperu od sledece sezone. To su 4 dobra stopera, mozda bolje desnog beka uzeti za pare od prodaje Koatesa.

                                Sledece sezone napraviti ofanzivnu masineriju i igrati na gol vise jer mi trenutno svakome mozemo da damo bar 2 komada. A ono tamo leto, dovesti u red i odbranu i onda krenuti u najozbiljnije stvari.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X