Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Verovatno.Ima li nekakvih prica oko Arde Turana?
    Ma kakav Arda Turan, covek ubija u Atletiku, u timu koji se bori za LS i verovatno titulu La Lige za sada. On je nerealan, sto zbog pozicije kluba u ligi a i finansijski.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ma kakav Arda Turan, covek ubija u Atletiku, u timu koji se bori za LS i verovatno titulu La Lige za sada. On je nerealan, sto zbog pozicije kluba u ligi a i finansijski.
      Znam ja da je to trenutno nerealno,ali se pominjao pa zato pitam
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Veceras teska utakmica, sta ja znam, samo da ne izgubimo

        Mada ako budu svi na nivou ne iskljucujem pobedu, ocekujem od dzerarda i allena da se poprave malo, oni treba da nose ekipu a najvise grese... Voleo bih opet Enrikea na krilu, odlican je tu u zadnje vreme, i pitam se zasto Assaidi nikako da dobije priliku od prve minute

        Comment


        • Liverpool are hopeful the managerial chaos at Chelsea will not impact on their efforts to sign Daniel Sturridge in January. (Daily Telegraph)
          Ne znam koliko je ovo realno. Chelsea kuburi sa napadačima, znamo da je i cijena koja se pominjala tokom ljeta za Sturridgea bila velika. Njegov kvalitet je neosporan, dosta mlad igrač koji bi svojom brzinom i prodornošću unio pravu živost u našu igru. Vjerujem da bi sa Suarezom činio strašan tandem.

          Huntelaar i Llorente se čini mi se nisu realne mete, jer se posljednjih dana povezuju sa Arsenalom, a sa obzirom da Topnici igraju LP-a ipak imaju veliku prednost u odnosu na nas. Ince ove sezone briljira u Blackpoolu, no pitanje je kako bi se snašao u Premiershipu.

          Liverpool at advanced stage to sign Tom Ince says Barrett on The Times

          Tony Barrett writes on The Times Liverpool are on advanced stage to sign their former player Tom Ince from Blackpool.
          Tom Ince was released during Dalglish's time at the club and has made great displays at Blackpool this season.
          Ince was released by Liverpool in 2011 after the club couldn't reach an agreement with him and his dad, former Liverpool player Paul Ince.
          The 20-year old winger has made 18 appereances for Blackpool this season scoring 12 goals.
          ----------------Reina---------------
          -Wisdom-Skrtel-Agger-Johnson- ---
          --------Allen------Henderson------
          -------------Gerrard---------------
          ----Sterling--Suarez--Enrique------

          Ovo bih volio vidjeti večeras. Sa obzirom da se Wisdom vratio Enrique može na krilo, dok je Hendo svojim partijama u posljednjim utakmicama zaslužio mjesto u početnih 11. Vjerovatno će i biti nešto slično ovome.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Joseph Musker ‏@Musker_LFC

            Our team for tonight: Reina, Wisdom, Skrtel, Agger, Johnson, Gerrard, Allen, Henderson, Sterling, Suarez, Enrique. #LFC
            Ne svidja mi se ovo Bale na Wisdoma, bojim se da ce Andre biti silovan kao protiv Evertona.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by C-Bosh View Post
              Ne svidja mi se ovo Bale na Wisdoma, bojim se da ce Andre biti silovan kao protiv Evertona.
              Nikako!Johnson mora desno.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ja sam jos pod utiskom da Enrique igra na krilnoj poziciji...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Mladi vode 2-0 protiv Dortmunda. Dvostruki strijelac Coady, drugi gol iz penala koji je napravljen nad Morganom, iako ga ruku na srce nije bilo. Odlično zagrijavanje za utakmicu sa Tottenhamom.

                  http://www.thefirstrow.eu/watch/1559...tmund-u19.html
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Ovaj Morgan kao Busquets , i gori

                    Dobro igraju ovi momci , okrenuo sam i ja da gledam dok Bayern ne pocne , Ibe najbolji i Coady
                    Last edited by Dale; 28-11-12, 18:52.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • LFC: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Allen, Gerrard, Henderson, Downing, Sterling, Suarez.

                      Subs: Jones, Sahin, Assaidi, Carragher, Shelvey, Suso, Wisdom.

                      Identičan sastav kao protiv Swanseae. Vjerovatno je i bolje ovako negoli ona prethodna formacija sa Wisdomom na beku, ne treba rizikovati ipak je on tek oporavljen, a i protiv sebe bi imao Balea. Ne znam zbog čega je Downing ponovo u početnom sastavu, priliku bih dao prije Susi ili Assaidiu. Assaidi na klupi, dakle možda dobije priliku u 2. poluvremenu.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ovde ce verovatno Downing igrati levog beka, mada ko zna, videcemo na terenu, samo nisam siguran zasto ignorise Susa odjednom toliko...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne znam gdje da napisem za ove klince, nema teme pa cu ovdje samo da dodam kako su ona 2 lika na ES-u smijesna. Pogotovo onaj sa dubljim glasom. U svaku negativnu recenicu gura Chelsea, kako kompleks izvire iz covjeka koji ima skoro 30 godina i radi na jednoj televiziji. Umirem slusajuci ga

                          A i mene interesuje zasto je Suso odjednom ispario...
                          Last edited by bracala; 28-11-12, 19:24.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Nekako mi se kao najlogičniji odgovor nameće to da sada forsira Downinga ne bi li se što bolje prodao u januaru. Ne vjerujem da je zbog nečega drugog došao od igrača iz početnih 11 do toga da sada dobija minutažu na kapaljku.

                            Evo i sastava Spursa: Lloris, Gallas, Vertonghen, Dawson, Walker, Lennon, Dempsey, Dembele, Bale, Sandro, Defoe.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Ne znam da li ste culi ali nas U-9 djecak Steve Pecker je preminuo od raka



                              Ocajna utakmica
                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 28-11-12, 21:43.

                              Comment


                              • Kako odigrase ovi nesrecnici? Gledao sam samo prvih 20 minuta, prekinuo sam da gledam jer sam mislio da ce biti 7-0 za Spurse. Vidio sam sanse Suareza i Hendersona, nevjerovatno sta Hendo nije iskoristio Ono bi moja baba pretvorila u gol.

                                Svaka cast za U19, odlican debi novog trenera, Ibe zverina.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X