Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sto nece doci,nikako mi se ne svidja taj igrac.Tello bi nam bolje lego.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Dobro je sto nece doci,nikako mi se ne svidja taj igrac.Tello bi nam bolje lego.


      Premocni Aleksis ili prosjecni Tello...velika dilema
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Vala baš, Tello ispred Sancheza - nema šanse.

        Liverpool-kop.com objavio članak o razmjeni igrača između Arsenala i Liverpoola, tako da bi Reina karijeru nastavio u Londonu dok bi Walcott bio naš igrač. Meni se ne čini nimalo loše, mada ne znam koliko se možemo pouzdati u Jonesa i mislim da bi onda trebalo dovesti nekog kvalitetnijeg golmana. Begović izgleda kao najbolje riješenje, ali iz Stokea su poručili da se zaboravi na njegov odlazak.

        Valjda se naši potrude malo oko Dembe jer prema svemu sudeći neće produžiti ugovor sa Newcastleom. Za njegovu cijenu nećemo naći bolje riješenje na poziciji napadača.
        Last edited by Merlin; 11-12-12, 16:50.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Po meni Alexis nebi bio dobro pojačanje, on se nije dobro uklopio u igru Barce a naša igra je vrlo sličnja njihovoj.

          Comment


          • Alexis ne bi bio dobro pojacanje

            Mi mozemo sanjati o njemu samo.

            Neka meni Rodgers ispuni ove tri zelje za novogodisnje praznike i Sejo nista vise ne trazi







            Lucas,Miralem,Stevie a gore Suarez,Demba i Walcott

            Uz prodaju Downing-a i Cole-a ne bi potrosili vise od 20 miliona,a TOP 4 siguran ko smrt
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ja uopste nisam rekao da je Tello bolji od Sancheza,nego da bi nam vise legao.
              Da li se spominje Pjanic,nigde nisam video?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Ja uopste nisam rekao da je Tello bolji od Sancheza,nego da bi nam vise legao.
                Da li se spominje Pjanic,nigde nisam video?
                Pa svejedno sta god da si rekao,Liverpoolu kao za lijeka treba krilo koji umije 1 na 1,a ko je gledao Aleksisa lani,a tek u Udineseu za o cemu pricam,ubija lik u dribligu

                Tello prose sezone protiv Chelsea sto puta ima 1 na 1 sa Bosingvom,ali ne smije ni da krene,prosjek teski i ne vjerujem da bi on bio bolji od Susa npr,cak suprotno
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by mareliverpool View Post
                  Ja uopste nisam rekao da je Tello bolji od Sancheza,nego da bi nam vise legao.
                  Da li se spominje Pjanic,nigde nisam video?
                  Ma samo moje zelje.Dao bih cijelu sredinu za njega osim Stevie-a i Lucas-a.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ali ovaj klip sa Miralemom je ludilo,kakva budala jbt
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Aleksis je zver koju su u Barsi gledali da limitiraju i uklope u sistem zato sto im odgovara za isti jer je nenormalno agresivan. Kod Brendana svaki igrac zaista ima punu slobodu, isto kao sto su imali svi u Svonsiju, covek zeli da igraci uzivaju na terenu i sa Luisom bi cinio paklen tandem. Jeste da ga ne gotivim jer je cigan, kazu i da je van terena takav za razliku od Luisa za kojeg svi kazu da je druga licnost ali u ovom trenutku sumnjam da nesto bolje moze da nam legne. On, Luis i Tio/Demba a Razza i ostala mladja ekipa u rotaciji i eto ti odlicne navale, sigurno sa dobrom sansom za TOP4.

                      Teljo bolji od Aleksisa, najjaci post u zadnjih nekoliko meseci uz ovaj bjelaksonov nedavni za Radamela i wc.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Aleksis je zver koju su u Barsi gledali da limitiraju i uklope u sistem zato sto im odgovara za isti jer je nenormalno agresivan. Kod Brendana svaki igrac zaista ima punu slobodu, isto kao sto su imali svi u Svonsiju, covek zeli da igraci uzivaju na terenu i sa Luisom bi cinio paklen tandem. Jeste da ga ne gotivim jer je cigan, kazu i da je van terena takav za razliku od Luisa za kojeg svi kazu da je druga licnost ali u ovom trenutku sumnjam da nesto bolje moze da nam legne. On, Luis i Tio/Demba a Razza i ostala mladja ekipa u rotaciji i eto ti odlicne navale, sigurno sa dobrom sansom za TOP4.

                        Teljo bolji od Aleksisa, najjaci post u zadnjih nekoliko meseci uz ovaj bjelaksonov nedavni za Radamela i wc.
                        prosvetli me
                        Last edited by bjelaksson[YNWA]; 11-12-12, 18:28.

                        Comment


                        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                          prosvetli me ?
                          http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post907950

                          Nesto najjace u zadnjih 6 meseci na forumu sigurno.

                          Inace vrlo interesantno ce biti oko prelaznog roka ali ne ocekujte previse s obzirom na to da su nase mete takodje mete i nekih drugih ozbiljnih klubova. Nasi cute i rade iza zavese, pouzdani ljudi sa twittera imaju razlicite informacije, oni koji su do sada sve gadjali a neki bogami i cute. Ono sto se sigurno zna da su moguce mete:

                          Staridz, Volkot, Demba, Ins, Mertens, Huntelar + se spominje da se gleda po Spaniji i Holandiji.

                          Zelje iz kluba za leto - Cabi Alonso i Kristijan Eriksen
                          sigpic

                          Comment


                          • aa to

                            ma puno je priča, pola su bombe pola istinite. ja sam prizeljkivao bonya ali izgleda nista od toga, sad kad Demba nece da produzi ugovor mogli bi da se borimo za njega, pjanica takodje bih voleo, i volkota.
                            Sad je najbitnije da zadrzimo formu i pokusamo izvuci maksimum iz preostalih tekmi

                            Comment


                            • Au brate, kakve su ovo price Tello bolji od Alexisa, alo ljudi molim vas, nemojte takve postove...

                              Alexis je san, rekao sam vec da je nerealan i da njegov agent kaze da taj ne ide nikuda, i tek sad vidim zasto je Tello igrao uopste umesto njega, jer je ovaj kuburio sa povredom i dalje je povredjen. Momak je bolestan igrac, sa takvim driblingom da ga je nemoguce zaustaviti a kamoli mu uzeti loptu. Sjajan je finiser, par puta je igrao i napadaca, mislim bespotrebno pisem ovaj post jer znaju svi sta bi on sve doneo Liverpoolu. Tello je prosek, limitiran je momak, reci da bi nam on bolje legao nego Cileanac je i vise nego smesno.

                              Sejo, Miralem je nerealan, nemoj se loziti...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                                Joe Allen has won possession 138 times in the Premier League this season, the most in the entire league. #LFC
                                Pogotovo na pocetku sezone, nas najbolji pojedinac, usao u losiju formu sada, ali bitan igrac za buducnost u rotaciji...

                                Liam Tomkins ‏@liam_tomkins
                                Tom Ince and Daniel Sturridge look very likely to be joining #LFC in January. Just don't tell Spurs.
                                Tako ce i biti, mozda ocekujem jos neku pozajmicu i to bi bilo to za januar. Daj boze da nas BR iznenadi... Oko Volkota kruze glasine da nece u LFC, ali on ostaje takodje opcija, nekako mislim da ce ili on ili Staridz doci, tesko da ce obojica.

                                Premier League ‏@EPLStuff
                                BREAKING: Fulham confirm they have withdrawn their complaint over Liverpool’s pursuit of Clint Dempsey after #LFC sent a letter of apology.
                                Povukose ovi zalbu...
                                Last edited by Freshman; 12-12-12, 14:22.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X