Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andy Hunter javio, poslali smo toliko i toliko, Spursi poslali jacu ponudu, i cao zdravo. Prica se da cemo sada pokusati hijack Lamele, yeah right...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Onaj osecaj kad te AVB zajebe.

      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Jos nista nike gotovo polako ljudi...

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Jos nista nike gotovo polako ljudi...
          Tako je, nada zadnja umire.



          Meni još uvijek nije jasno zašto Cissokho nije zvanično predstavljen, iako je slika sa potpisa ugovora izašla već odavno.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Uslikali onomad i Jermena u Londonu pa nista, ovo me jako podseca na to.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ponudili smo 30, ovi 35 i budale nisu htele da izjednace. Ko je odustao, ne znam. Bice vise detalja kad ovaj potpise, par ljudi ce sigurno reci dosta toga.

              On tamo ide da menja Bejla, bice pod mnogo vecim pritiskom + ce igrati sa gomilom jednodimenzionalnih igraca u liniji, nece maksimum pruziti sile nema. Ovde je to mogao ali sami su krivi sto nisu ispratili ponudu. Sad bolje ne dovoditi nikoga jer nemas koga. Lamela je dosta precenjen, dati 30 miliona za njega je suludo. Muriel nazalost nije meta, doneo bi dosta. Arda gotivi klub ali nema LS ovde, tamo ima. Ja bih tih 30 miliona rasporedio tako da 17,2 ode na Kondogbiu koji ima toliku klauzulu a ostatak na Ljajica, koji je u odnosu na Hendersona svakako upgrade. Njegov karakter bi bio problem ali lako Hendo moze da uskoci po potrebi, bolji je kad igra manje utakmica i kad pritisak nije na njemu.

              Nije ovo tragedija nikakva. Videsmo kako mi igramo bez Luisa a kako oni bez Bejla. Vilijan je u odnosu na Bejla downgrade svakako. Mi imamo trenera koji iz prosecnih igraca tipa Henderson izvlaci maksimum, tamo Murinjo u pokusaju upropastava perspektivne igrace poput Vokera. Poboljsavamo se postepeno u svim aspektima, jos kad bi mentalno ojacali vremenom i ko bog. Ja sam optimista po pitanju sezone bio i pre nego sto se Vilijan i spomenuo. Poceli smo vec prosle sezone bolje da resavamo male utakmice u odnosu na pretproslu i bili 12 bodova od 4. mesta, ove ako to popravimo ti si sa par kikseva manje sigurno blizi Arsenalu. Pritom smo i derbije ocajno igrali i imali samo 1 od 10 mogucih pobeda, ispustili Junajted kuci, Arsenal u gostima, Siti oba puta... Samo polako. Mnogo bitnije od Vilijana mi je da dobijemo Vilu i posle 100 godina otvorimo sezonu sa dve pobede, pritom dve must win vezane sto je kod nas retkost.
              sigpic

              Comment


              • Sve je to fino i lepo, ali velika sansa je propustena, sansa zbog koje cemo se mozda kajati. Prva utakmica nista ne mora da znaci Nash, dosta debitanata u ekipi Spursa, treba tu adaptacija, jos kad legne Willian, moze svasta da bude. Ispred nas i Arsenala svakako.

                A sto se Kondogbie tice, pisu ljudi da ide u Monaco, tu je stvar gotova. Ne bih Ljajica, vrlo sam skeptican kada nasi ljudi dolaze u LFC...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Sve je to fino i lepo, ali velika sansa je propustena, sansa zbog koje cemo se mozda kajati. Prva utakmica nista ne mora da znaci Nash, dosta debitanata u ekipi Spursa, treba tu adaptacija, jos kad legne Willian, moze svasta da bude. Ispred nas i Arsenala svakako.

                  A sto se Kondogbie tice, pisu ljudi da ide u Monaco, tu je stvar gotova. Ne bih Ljajica, vrlo sam skeptican kada nasi ljudi dolaze u LFC...
                  Ne kajem se sekunda, znam da idemo u pravom smeru.

                  Ispred tuki ako Bejl ode, onda su 6 sto se mene tice sve dok je AVB-a.

                  Nije to jedna utakmica, to ti je 90% njihove prosle sezone. Sad nisu imali Bejla da prangija van kaznenog i automatski nema golova. Usrao ih je penal onaj, nece svaki put. Krstenu akciju nemaju. Vilijan ne moze da zameni Bejla. On pored Bejla to je haos ali ovako ne.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ne moze Willian sam, ali doveli su ko ce da prangija, plus vezni pojacali. Ne mozes reci da ih je Bale oslabio toliko i da ce biti 6. neozbiljan si totalno. Nije imao ko da trpa, sada ima, i imaju i dostavljaca u vidu Williana, jos da im dodje i Lamela, bice veselo.

                    Mi smo super, ide u dobrom pravcu, ima nade, Suarez ce biti tu, ali to sve sa dozom realnosti prihvatiti, mnogo se oslanjas na ovu jednu tekmu, polako, da vidimo protiv Aston Ville kako ce ici, ekipe koja je ujebala Arsenal.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ma ne moze Willian sam, ali doveli su ko ce da prangija, plus vezni pojacali. Ne mozes reci da ih je Bale oslabio toliko i da ce biti 6. neozbiljan si totalno. Nije imao ko da trpa, sada ima, i imaju i dostavljaca u vidu Williana, jos da im dodje i Lamela, bice veselo.

                      Mi smo super, ide u dobrom pravcu, ima nade, Suarez ce biti tu, ali to sve sa dozom realnosti prihvatiti, mnogo se oslanjas na ovu jednu tekmu, polako, da vidimo protiv Aston Ville kako ce ici, ekipe koja je ujebala Arsenal.
                      Ne oslanjam se ja na jednu tekmu nego na 39 ako cemo precizno. Znam dobro i kako mi igramo i kako oni.

                      Ne moze niko kao Bejl da prangija u kontinuitetu. Morace mnogo toga da menjaju, prakticno iz korena jer je sve na njemu zasnovano. Nisam ja neozbiljan nego gledam dalje od nosa. Sparsi su opticka varka sa gomilom jednodimenzionalnih igraca. Bejl ih je cupao konstantno, Vilijan je klasa ali u toj meri on to ne moze da iznese.

                      Lamela je previse nekonstantan bio i u Kalcu, talenat koji mora i previse toga da popravi. Pazi da AVB izvuce kontinuitet iz njega, ne moze iz vec formiranih igraca. Jos ako ih zakuca za jednu poziciju, milina po nas i Vengera.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa to je problem sto se oslanjas na proslu sezonu, a oni skoro drugi tim imaju u odnosu na taj limitirani. Nebitan je Lamela, decko bi im doneo kvalitet kako god okrenes. Ako AVB poslozi to, nema razloga da ne budu cetvrti. I ne treba kriviti AVB-a za Walkera, ruzno je to, ispade on los zbog AVB-a, momak je ocigledno u krizi, desava se to.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Mislim da je Tottenham ipak veci favorit od nas za to 4 mjesto, sa Bejlom ili bez njega, jos ako im dodje Wilijan siguran sam da ce zavrsiti u prva 4.

                          Comment


                          • "Opticka varka sa gomilom jednodimenzionalnih igraca."

                            Ne znam onda sta ste vi jer bi u prvih 11 kod vas moglo sad, ovog momenta uletjeti komotno 5-6 tih jednodimenzionalnih a vrlo vjerovatno biste od naleta adrenalina i euforije najavljivali napad na titulu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Pa to je problem sto se oslanjas na proslu sezonu, a oni skoro drugi tim imaju u odnosu na taj limitirani. Nebitan je Lamela, decko bi im doneo kvalitet kako god okrenes. Ako AVB poslozi to, nema razloga da ne budu cetvrti. I ne treba kriviti AVB-a za Walkera, ruzno je to, ispade on los zbog AVB-a, momak je ocigledno u krizi, desava se to.
                              Pod onim pijancem napredovao iz meca u mec, dodje samoproklamovani novi Murinjo i malo po malo Totenhem najvise golova prima iz akcija po toj strani.

                              Nego na sta da se oslanjam keve ti? Vidim kako rade i jedan i drugi trener, ko koliko napreduje... Trunke kolektiva nema tamo, Siti je veci kolektiv od njih.

                              Nebitan Lamela a platice ga 30-35 miliona. Yeah right. Dovode ga kako bi pravio razliku. On to moze s vremena na vreme. U Romi nije mogao pritisak da iznese a treba sad ovamo pod AVB-om da resava. Precenjuje se Totenhem maksimalno. Kad postanu tim mozda i urade nesto.

                              Odbrana im je prakticno ista, u veznom dovedeni Kapue i Paulinjo koji treba da rade isto sto i Parker ali tu se nista ne menja, Chadli isti djavo kao i Lenon, Sigurdson, Holtbi i slicni, Soldada sam vec objasnjavao kakav je to tip napadaca a zavisice maksimalno od veznog reda cija je kreativnost pod znakom pitanja.

                              Kod nas imas 4 igraca koji prave izuzetnu razliku na terenu, tamo 2 a i jednima i drugima tanka klupa. Zaista ne znam gde su to oni u tolikoj prednosti i pritom imamo boljeg trenera.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bracala View Post
                                "Opticka varka sa gomilom jednodimenzionalnih igraca."

                                Ne znam onda sta ste vi jer bi u prvih 11 kod vas moglo sad, ovog momenta uletjeti komotno 5-6 tih jednodimenzionalnih a vrlo vjerovatno biste od naleta adrenalina i euforije najavljivali napad na titulu.
                                Kod nas u prvoj osim Lukasa nije niko jednodimenzionalan u veznom i napadu, kod njih Soldado, Lenon i Cadli, Sigurdson otpada dolaskom Vilijana.

                                Ovde niko nije euforican odavno, nas maksimum je 4. mesto kako god okrenes.

                                Dembele bi bio pojacanje, Vertongen, Vilijan i ako stigne Koentrao. Ovo ostalo sve imamo u najmanju ruku istog kvaliteta ili bolje. Ljoris je bolji od Minjolea ali ovaj drugi je odlican golman i tu necemo imati problema.

                                Nas problem je vise mentalno nego igracki.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X