Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Ja bi volio da ode zbog 2 razloga,to su:mnogo sam razocaran sa njim zbog ovog postupka i ovo su sigurno ogromne pare za jednog igraca,ali je pitanja mozemo li dovesti bilo kakvu zamjenu pogotovo odlicnu jer je jos samo 9 sati do kraja prelaznog roka.

    EDIT:I Suarez ce dobiti 7 da nosi na dresu.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg239781#msg239781 date=1296482257]
      Ja bi volio da ode zbog 2 razloga,to su:mnogo sam razocaran sa njim zbog ovog postupka i ovo su sigurno ogromne pare za jednog igraca,ali je pitanja mozemo li dovesti bilo kakvu zamjenu pogotovo odlicnu jer je jos samo 9 sati do kraja prelaznog roka.

      EDIT:I Suarez ce dobiti 7 da nosi na dresu.
      [/quote]

      Pa da sada je vec kasno ali ne volim kada se nesto radi na silu.Tores ako hoce da ide treba ga pustiti,sta ce mi nemotivisan igrac... Da je ne znam ko,ne bih takve drzao u ekipi.Samo oni koji jedva cekaju svaku utakmicu zasluzuju da igraju.

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        I ja se slazem sa tobom,vidjet cemo ja mislim da su sve opcije u igri,moguce je da Torres ode,a da mi uspijemo dovesti neke odlicne igrace,moguce je da Torres ostane i da pored toga dovedemo jos neke odlicne igrace,a moguce je i da Torres ode,a da ne dovedemo nikog,uglavnom vidjet cemo sta ce se desiti do veceras.Kenny je danas izjavio da ako bude htio da ima pare na raspolaganju tako da mozda dovedemo nekog danas.Kada bi prodali Torresa to je 50 miliona funti,Babela smo prodali za 7 miliona i Aquilani najvjerovatnije ce u Juve za 16 miliona.Mislim da bismo prodajom jos Kyrgiakosa,Aurelia,Lucasa,Jovanovica,Maxia,Ngoga,P oulsena mogli zaraditi dodatnih 20 miliona funti i to bi sve ukupno bilo oko 90 miliona funti od prodaje igraca,a dosad smo doveli samo Suareza za 22 miliona sto znaci da bi mogli na ljeto imati na raspologanji 70 miliona samo od prodaje igraca i ako vlasnici dodaju jos nekih 20 mogli bismo 5-6 sjajnih igraca dovesti za te pare jer ovom timu treba kompletna rekonstrukcija.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          Izgleda da smo blizu dovodjena Carolla za 35 miliona funti (izvanredan igrac ali po meni previse para),ovo postaje prava sapunica,ne sjecam da je zadnji dan prelaznog roka ikad bio ovakav.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Hajde Andy , idi u Liverpool molim te
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              postali su gori od sitija....35miliona funti za igraca koji iza sebe nema ni punu sezonu u premier ligi. #%d*

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Izgleda da Aston villa nece young-a prodati.Informaciju dobio sa vipsport tv.

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=BatmanUtd link=topic=2667.msg239866#msg239866 date=1296490185]
                  postali su gori od sitija....35miliona funti za igraca koji iza sebe nema ni punu sezonu u premier ligi. #%d*
                  [/quote]

                  Samo mi objasni kako smo gori od City-a,slazem se da je ovo previse para,ali mi smo u zadnje 3 godine vise zaradili para od prodaje igrace nego sto smo kupovali,a i ovo su vecinom pare od Torres-a ako dodje do transfera,a City kupuje Jo-a,Santa Cruz-a,Adebayora i ostale za po 20-25 miliona.Uglavnom prica se da Torres ne ide nigdje dok Liverpool ne nadje zamjenu za njega.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg239869#msg239869 date=1296490420]
                    [quote author=BatmanUtd link=topic=2667.msg239866#msg239866 date=1296490185]
                    postali su gori od sitija....35miliona funti za igraca koji iza sebe nema ni punu sezonu u premier ligi. #%d*
                    [/quote]

                    Samo mi objasni kako smo gori od City-a,slazem se da je ovo previse para,ali mi smo u zadnje 3 godine vise zaradili para od prodaje igrace nego sto smo kupovali,a i ovo su vecinom pare od Torres-a ako dodje do transfera,a City kupuje Jo-a,Santa Cruz-a,Adebayora i ostale za po 20-25 miliona.Uglavnom prica se da Torres ne ide nigdje dok Liverpool ne nadje zamjenu za njega.
                    [/quote]

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Vjerovatno je Torres-ova ponuda na cekanju,sve je dogovoreno samo se ceka da Liverpool nadje zamjenu za njega.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Kerolu bi realna cena po meni bila oko 10-15 milki,ne mogu da verujem da se spominje cifra 35 $JS}| Igrac od forme,nema on bas toliki kvalitet.

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Ali on ima tek 22 godine , a ovo sto pruza ove sezone , a i prosle u Championshipu je fascinantno ;)

                          Ja mislim da se nece ni sekunde zeznuti ako ga dovedu
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=milanche link=topic=2667.msg239873#msg239873 date=1296490719]
                            Kerolu bi realna cena po meni bila oko 10-15 milki,ne mogu da verujem da se spominje cifra 35 $JS}| Igrac od forme,nema on bas toliki kvalitet.
                            [/quote]

                            To je bilo prije nego sto se City pojavio $#^%RT ,sad svaki igrac vrijedi duplo.Tesko je ocekivat za 10-15 miliona jer u danasnjem fudbalu je to postala mala cifra,s obzirom da je Carrol domaci igrac,u strasnoj je formi i ima samo 22 godine vrijedi nesto vise,ali bi ja rekao da je to negdje oko 20 miliona.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=Dale link=topic=2667.msg239875#msg239875 date=1296490800]
                              Ali on ima tek 22 godine , a ovo sto pruza ove sezone , a i prosle u Championshipu je fascinantno ;)

                              Ja mislim da se nece ni sekunde zeznuti ako ga dovedu
                              [/quote]


                              Sto se toga tice i ja mislim da bi se dobro uklopio ali 35 miliona je bas dosta
                              p.s Kerol - Suarez... to bi bio zanimljiv tandem (%fsd%&amp;j

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Mislim da bi mu realna cena bila nekih 20 miliona,on je sigurno(po meni jedan od 5 najboljih napadaca u PL)osim toga mlad je,ima 22 godine,i sigurno ce napredovati jos,ipak mislim da je ovo i previse novca...
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X