Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Velika pobeda,samo nastaviti u istom ritmu.Inace od jacih ekipa imamo sve kuci,jedino Arsenal u gostima.

    Napred Liverpool!!! &^@4( &^@4( &^@4(
    sigpic

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Odlicna pobeda,sad samo treba nastaviti,cvrsta odbrana,brz napad.Merireles em je dao gol,em se svojski trudio. Ager malo napucao Toresa laktom u glavu,Maxi nas sve bacio u smeh,Reina spasao gol,sudija nije svirao dva penala za Plave.Idemo dalje!
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        Maxi legenda &8@^J &8@^J &8@^J


        Čovek pogodi prečku sa 2m *T_*@SR *T_*@SR
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Sljedece sedmice Wigan i bit ce odlicno ako uvezemo 5 pobjedu,LP nam sad bjezi samo 6 bodova.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg244218#msg244218 date=1297021053]
              Sljedece sedmice Wigan i bit ce odlicno ako uvezemo 5 pobjedu,LP nam sad bjezi samo 6 bodova.
              [/quote]
              S tim da Chelsea i Spursi imaju mec manje,ali svejedno se moze do 4. mesta,Spurse kuci da dobijemo i da manje kiksamo od njih,a Wigan svim silama da napadnemo sa Suarezom.
              sigpic

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA



                Pogledajte kako Gerrard nije ni pogledao Torresa,ne znam jesam li se ikad obradovao nekoj pobjedi Liverpoola ko danas,samo je ispred ona pobjeda u Istanbulu.Sada me samo tuga uhvati kada shvatim sta se moglo desiti da je Kenny od pocetka bio trener,a ne Roy,ali iduce sezone uz 3 dobra pojacanja mozemo do titule.Da se pohvalim i novim avatarom +*@WT*48*

                EDIT:
                &*#GI(] +*@WT*48*
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Kyrgiakos se povezuje sa Stoke-om i mogao bi na leto da predje. +*@WT*48*

                  Jos jedan pokazatelj koliko se dobro radi od dolaska novog gazde. &+I}\

                  EDIT:Evo i sta Torres misli o utakmici.

                  http://www.premierleague.com/page/He...287470,00.html
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Ma ta formacijaa sa trojicom CB je jako dobra jer je to nenormalno tesko probiti,narocito ako su i veznjaci dobri u defanzivnim zadacima a pri tome umeju dobro da napadnu (Gerrard i Meireles).Samo sto takva formacija zahteva i jako dobre bocne igrace...

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Pazi kad se Cole oporavi,Kuyt moze sa jedne strane,ili Maxi ,a Cole sa druge,to bi bilo skroz pristojno.

                      reina

                      Dzonson ager karager aurelio


                      Cole Meireles Dzerard Maxi (Kuyt)


                      Carroll Saurez
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Kelly umjesto Aurelia,decko je ogroman talenat.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          Slazem se za Kelija,ne bih ga menjao ni za sta.Potrebni su nam igraci iz sopstvene skole ,po tome je Liverpul nekada i bio poznat.Keli strasno brzo napreduje a protiv Celzija je odigrao skoro perfektno.

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            [quote author=milanche link=topic=2667.msg244796#msg244796 date=1297113931]
                            Ma ta formacijaa sa trojicom CB je jako dobra jer je to nenormalno tesko probiti,narocito ako su i veznjaci dobri u defanzivnim zadacima a pri tome umeju dobro da napadnu (Gerrard i Meireles).Samo sto takva formacija zahteva i jako dobre bocne igrace...
                            [/quote]
                            Pa to je dobro,ali samo ponekad da se igra,to stalno ne bi mogli nikako,posebno ne sa ovim timom i nepouzdanim Skrtelom.

                            @LFC pa gde Aurelio i Maxi,Cole levo Kuyt desno a u odbrani Johnson nek izdrzi do kraja sezone levo a Kelly desno da igra.

                            Nego svi smo pisali kako Carragher nije vise za prvu,a Drogba se nije video pored njega,sto mu nije prvi put da ga tako cuva.Jos je Carragher tu tata.Ja bi na leto doveo Hummelsa iz Dortmunda jer je jeftiniji od Subotica,a strasan je igrac.Prvo bi bio zamena,dok se ne navikne na PL,a posle kad Carra ne bude mogao da igra na visokom nivou bi ga odlicno zamenio.Agger takodje sjajan,svaka cast za cuvanje Torresa i za one laktove.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              I ja sam nekako bio protiv Carraghera na pocetku sezone,ali je strpao Drogbu u dzep i pokazao zasto je bio jedan od najboljih stopera svijeta.Meni je drago zbog Kelly-a i u ovakvim igracima ja vidim buducnost kluba,nismo izbacili sjajnog igraca iz akedemije jos od vremena Gerrard-a i Carragher-a.Ti lokalni momci ce uvijek pruzati najvise i najvise ce se zalagati za klub sto vidimo na Gerrard-u i Carragher-u,nikad nijedan strani igrac nece doprinjeti klubu kao lokalni igrac.Mislim da smo sad od vecih klubova odmah iza Barcelone po broju domacih igraca u prvih 11:Gerrard,Carragher i Kelly i sa tim se trebamo ponositi +*@WT*48*
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                Jos cekamo i Jonja,decko ce biti odlican igrac.Ako se ne varam,on je kapiten i lider Engleske reprezentacije do 19 godina,fino je koristio minutazu,gine na terenu.Bice i on odlican.

                                Nego sta mislite od Hummelsu?Svidja mi se jako kako igra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X