Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi siguran za Agger-a?Ja nigdje nisam procitao da je sigurno da nece igrati,a vidio sam slike sa treninga gdje se i on nalazi.Znam da nije igrao za reprezentaciju,ali mislim da postoji sansa da zaigra sutra.

    Ne dirajte Downing-a covjek je najbolji asistent Europske lige,cijena mu je mogla samo porasti
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Koliko prizivamo tog Mertensa bice sramota ako ga LFC ne dovede.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Koliko prizivamo tog Mertensa bice sramota ako ga LFC ne dovede.
        Realno...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ja bih sutra volio ovako

          Reina
          Glendza-Skrtel-Agger-Enrike
          ------Allen-Sahin---
          Dzerard
          Sterling-------Assaidi
          Suarez

          S tim da ako Sahin bude los da izadje na poluvremenu odma,a da ga zameni Suso

          Assaidia bih svakako volio u prvih 11, siguran sam ako starta da ce super odigrati, imam neki osecaj

          Comment


          • Edinson Cavani's agent Claudio Annellucci confirms Liverpool are talking with the 25 year old striker.

            AJDE MOLIM VAS DOVEDITE GAA


            i jos nesto : http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...za-incea/92008

            Comment


            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
              AJDE MOLIM VAS DOVEDITE GAA


              i jos nesto : http://sportsport.ba/ino_fudbal/live...za-incea/92008
              Sta ce nam Ince
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-ince-1436321

                Članak Mirrora za Incea od prije 2 dana. Ne znam, ode džaba (na njegovu incijativu, tačnije nije htio produžiti ugovor) i sada ga vraćaj za £5m.

                @JC Prije par dana se pojavila informacija da neće moći igrati, ali ako je istina da je trenirao onda moguće da i zaigra protiv Wigana. Ne treba riskirati ni u kom slučaju ako se može iskomplikovati na nešto veće pogotovo što je Carragher odradio odličnu prošlu utakmicu, te smatram da bi na istom nivou mogao odraditi i ovu dosta lakšu utakmicu.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Originally posted by mareliverpool View Post
                  Sta ce nam Ince
                  pa i ja se isto pitam ( ) , a molim se za Kavanija... Kakav bi tandem on i Suarez bili

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-ince-1436321

                    Članak Mirrora za Incea od prije 2 dana. Ne znam, ode džaba (na njegovu incijativu, tačnije nije htio produžiti ugovor) i sada ga vraćaj za £5m.
                    Istina, pustili smo ga vrlo jeftino, a on sada bogami najbolji igrac Blackpoola odlican je u Championshipu, vidim ima 9 golova i 6 asistencija u 14 nastupa sto nije mala stvar, doneo bi mozda dubinu timu, ali mislim da ne bi uneo neku prekopotrebnu promenu.

                    Sto se tice Kavanija, to je potpuno nerealno i verovatno lazna uzbuna. A zasto je to tako ?? Prvo, zbog cega bi igrac njegovog kalibra dosao u Liverpool ako zanemarimo da bi dosao samo zato sto poznaje Suareza sto je glupo, kad moze da ode u mnogo veci klub i gde ce igrati LS. Drugo, ne vidim ni razlog da odlazi iz tima koji se bori za titulu u Seriji A u tim koji se trenutno bori da ostane na svetskoj fudbalskoj mapi, eventualno zbog nekog veceg izazova sto u Liverpoolu svakako nece naci bar ne trenutno. Trece, kostao bi 35-40m, a mi taj novac nemamo, a i da ga imamo ne bismo ga spiskali na jednog igraca.

                    Tako da nemoj te da gajite laznu nadu, nema nista od toga...
                    Last edited by Freshman; 16-11-12, 22:41.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Gledao sam Ince-a i za mene sigurno pet puta bolj igrac nego jedan Downing.Da bi donio nesto specijalno ekipi i ne bi,ali pristojan igrac i dosta gori su igrali u klubu.S obzirom da nije skup bio bi i dobra kupovina,ali ne znam koliko ga ima smisla kupovati kad smo ga dzabe pustili.

                      Sto se tice Cavani-a za mene je jedina prepreka cijena.To sto Liverpool ne igra LP sigurno je problem,ali igrali su mnogo veci igraci od njega tu tako da ne vjerujem da ne bi i njemu bio problem uz naravno jasan plan gdje ce se klub kretati narednih godina.Druga stvar je da ne vidim u koji jaci klub bi trenutno mogao otici osim Chelsea.United je prepun napadaca kao i City,Arsenal u historiji nikad nije izdvojio toliko cifru za jednog igraca,u Italiji sumnjam da ima iko ko toliko moze platiti,u Njemackoj je tu Bayern kojem nije potreban i u Spaniju su tu Real i Barcelona gdje opet nije potreban i sigurno ga nece kupiti.Dakle za mene jedino bi prije mogao u Chelsea ako je Chelsea zainteresovan.Mada i ja mislim da nista od toga.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Mislim da nam Ince trenutno nije potreban, 5m i nisu male pare sa obzirom kako sada nakon silnog rasipanja kuburimo sa istim. Što se Cavanija tiče, tu priču o njegovom prelasku u Liverpool okačite mačku o rep i nemojte se bezveze nadati.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Pa zanimljivo je to sto se nekako niko i ne interesuje za njega previse, tako da se slazem sa Sejom, Chelsea je meni najozbiljniji kandidat za njegov potpis mozda i jedini.
                          Ipak, bilo bi ludo preci iz Napolija koji je tamo u vrhu Serije A, dodje ovde i da se bori za sta, za 6. mesto u PL, ma hajde... Pre ce ostati tamo nego sto ce doci ovde, a jos ima ugovor do 2017. tako da ce cena transfera biti 100% astronomska, cena koju mi necemo sigurno platiti, a placali smo za neke(Kerol)...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma,dovesti Huntelara i to je to
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Prica se navodono da su Liverpool i Arsenal jedini zainteresovani. Sad ne znam koliko je realna cela prica, i ako Kavani bude hteo da dodje sumnjam da bi ga Napoli prodao ispod 40 miliona...

                              Comment


                              • Agent Claudio Annellucci je rekao da je Liverpool u kontaktu sa Cavaniem.
                                "Bilo je dosta interesovanja u posljednjih 6 meseci i mi želimo da odredimo najbolje mjesto za budućnost igrača. Liverpool i Arsenal su timovi sa kojima su obavljani razgovori. Nije tajna, Edisonov san je da zaigra u Premier Ligi."

                                Na pitanje šta je sa kontakitima City-a i Chelsea-a kaže:
                                "Poznajem Edisona lično i znam da mu veliki novac ne znači ništa. On je fudbaler koji igra fudbal isključivo iz ljubavi i novac i uspjeh nisu ono sa čim možete da ga kupite." - Intervju za "El Telegrafo".

                                zasto ga ne bi privuklo da igra u jednim od najvecih klubova ?
                                mozda coveku nije do para i lš, mozda covek zeli da oseti kako je igrati na anfieldu, zasto ga ne bi privukla ljubav i podrska koju bi dobio od navijaca, kao sto je suarez ?


                                ja se nadam a vi kako hocete

                                Comment

                                Working...
                                X