Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobra mu je intuicija, na kraju smo dobili i to je ono sto se racuna...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Middlesbrough plan January return for unwanted Liverpool winger Downing

      Reds are willing to let the England international leave to free up funds for striker Giuseppe Rossi
      Vitesse Arnhem striker Bony, top scorer this season in the Dutch league, has been linked with Chelsea but Kop boss Rodgers may yet hijack the deal, even if he brings in Rossi.
      Rossi and Bony are not the only strikers on Rodgers’s short-list. He is still keen on Newcastle star Demba Ba and Chelsea’s Daniel Sturridge.
      Vjerovatno mozemo ocekivati napadaca u januaru samo je pitanje ko ce to biti.Sto se ovih igraca tice volio bih Rossi-a ali ne znam bas koliko su ga povrede unistili ili Dembu.

      http://www.mirror.co.uk/sport/footba...vOjw1g.twitter

      Siguran sam da ce se jednog dana vratiti.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/transfe...ld-104244.html

        sve je vise price o tome...

        Comment




        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • U-21 ekipa remizirala sa Chelseaom rezultatom 3-3 iako smo imali vodstvo od 3-0. Ngoo, Robinson i Adorjan strijelci danas. Šteta velika jer smo u 15-ak minuta primili ova 3 gola. I dalje ostajemo 1. u našoj grupi sa 21 bodom iz 9 utakmica, a niz neporaženosti je nastavljen.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Rossi je (bio) fenomenalan fudbaler, medjutim taj momak ne igra jos odavno i mislim da nece izaci na teren tamo do marta sledece godine, ne vidim poentu u njegovom dovodjenju jer je lik povredjen igrac i to tesko povredjen, nema vajde od njega. Sa druge strane, Bony je jedan da tako kazemo vrlo dobar fudbaler, po onome sto sam video jeste da momak ima sjajan osecaj za gol, opaku desnicu i veoma je jak u duelima, kao bik je jak, pa bi se u PL snasao vrlo lako, onako pravi goal poacher, poprilicno brz i dobar na lopti, tako da lagano moze i na krilo sto bi nama i odgovaralo u ovom trenutku.

              Drogba je jednom bas nahvalio njegovu igru u kupu Africkih nacija.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Dobro drugo poluvrijeme protiv Wigana i napokon nismo primili gol sto je za pohvalu;) Enrike i Suarez opet najbolji i samo da tako nastave a ostali tu i tamo... Sledece kolo Swansea i tu moramo pobjediti. U zadnji par kola nisam nesto primijetio da igramo tu famoznu tika-taka i dali je to BR odustao od toga?

                  Comment


                  • Tom Werner predsjednik kluba potvrdjuje u svom interview da vlasnici ni po kojoj cijeni ne pomisljaju na prodaju svog dragulja, Luis Suareza, naprotiv uradit ce sve da stvore odlican tim oko njega:

                    "Luis je predivan igrac za gledati, ja kao navijac Liverpoola nadam se da cu ga jos dugo vremena gledati u crvenom dresu" izjavio je Werner

                    "Da li razmatramo njegovu prodaju, apsolutno NE"

                    "Nas je zadatak da pojacamo ekipu ali djela ce govoriti vise od rijeci. Nadam se da ce navijaci biti zadovoljni sa onim sto namjeravamo uciniti,"


                    http://www.sportske.net/vest/medjuna...ri-104255.html



                    Danas rodjendan slavi nas dijamant Feliz Cumpleaños Suso



                    Sunday Express

                    Liverpool spreman ponuditi 8M funti za napadaca Vittesea Wilffrieda Bony-a.

                    Comment


                    • Liverpool boss Brendan Rodgers has revealed he will not make wholesale changes to his squad during the January transfer window, but will try to bolster his striking options. Rodgers admits the club were keen to recoup some money during the summer by offloading a number of top earners, but he hopes to bring in some new faces in January to bolster his squad for the second half of the campaign.
                      "We're looking to do business in the striking department in January," said Rodgers. "The reality is that there was always going to be a bit of movement this season with the club trying to regain some of their money. This season was always going to be difficult. We'll look to do something in the January transfer window, though. There's not going to be wholesale changes in terms of players coming in, that's the reality of where the club is at. We're looking to grow over the next six months, we'll get some reinforcements in January and that will support the group who have been magnificent for me so far.

                      "Hopefully in the summer we can build again."
                      Dakle 1 do 2 igraca u januaru, ne vise od toga, situacija je jasna u klubu... I nemoj neko opet da mi spomene Kavanija...

                      Btw, srecan rodjos Suso...

                      @SOMI Zato sto Brendan nuzno ne forsira bas Barsa stil, nmg svi igraci trenutno da budu fit u taj sistem, isto tako ne mozes ocekivati da Liverpool odjednom igra kao Barsa, ali se vide osnovni elementi koji su potrebni za tika-taka stil, posed lopte, usporen tempo i pas igra. Isto tako, Brendan nije limitiran trener pa da tera svoje do kraja, kao sto smo videli, menja formacije iz meca u mec, sto pokazuje njegovo znanje o igri da moze da se prilagodi uslovima koji su mu nametnuti, a uslovi su da ne pricam dalje.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • @Freshman91 Sve to stoji si napisao ali ja ipak mislim da je on ipak malo odustao od toga za sad sto zbog igrackog kadra sto sbog odbrane koja je mozda i najveci razlog odustajanja od tika- taka igre. Po meni i ne treba da forsira taj tika taka stil jer dzaba nam posjed lopte kad u odbrani skripi i primamo lako golove...

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          @Freshman91 Sve to stoji si napisao ali ja ipak mislim da je on ipak malo odustao od toga za sad sto zbog igrackog kadra sto sbog odbrane koja je mozda i najveci razlog odustajanja od tika- taka igre. Po meni i ne treba da forsira taj tika taka stil jer dzaba nam posjed lopte kad u odbrani skripi i primamo lako golove...
                          Pa nije on odustao, pogledaj gde stoji odbrana na svakom mecu, skoro na centru, a to je klasican high line defence koji se koristi za napadacki stil ili tiki-taka. Kiksevi su se smanjili jer ovo je isti onaj tip odbrane koji je bio i na tekmi protiv WBA i City gde smo primali neke smesne golove i gde je Skrtel najpre kiksao, ali se Martin ocigledno navikao i vise nema toliko gresaka, sto je dobar znak. Ja sam ocekivao kikseve, treba vremena da se igraci i tim priviknu na sistem, nista ne moze preko noci da se nauci.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nisam bio dugo na tweetu ali sad svratih i i vidm da neki ozbiljniji likovi vec govore o potencijalnoj ponudi za Staridza, isto tako i AVB se interesuje za Engleza. 15m je i dalje po svemu sudeci cena za Daniela...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Downing bi prema svemu sudeći karijeru mogao nastaviti u Middlesbroughu. Zainteresovani su za njega i već u januaru bi nas mogao napustiti. Ako bi mogli uzeti neku solidnu svotu za njega što da ne, ni njegova sedmična primanja nisu mala i toga se treba riješiti.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Ja se potpuno slazem sa prodajom Downinga, Rogers treba da nastavi kao i do sada da pruza priliku mladjim i da gradi tim za naredne godine, a ne mislim da ne mozemo neki pristojan rezultat da ostvarimo i sa ovim timom, Downing je vec igrac u godinama i ako mozemo za njega da uzmemo bar 7m to bi bilo fenomenalno
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X