Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aham, doooobro... Nisam bas trezven jbg... Popijes dve tri ljute i odma' ti nije dobro... Nisam procitao recenicu ispod gifa kako treba pa sam pogresno protumacio...

    Vidim da je i Selvi promasio prazan gol, ili zicer sta vec, steta steta, to se mora koristiti...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Eh Freshko da su samo 2-3... Tačno tako prazan gol promašio nedugo nakon što je Suarez zabio. Prisitak veliki bio napravljen i velika šteta što nismo iskoristili njihovu smušenost i zabili 2. gol.

      Izgleda da je Galatasaray zainteresovan za Joe Colea, što se mene tiče objeručke bih prihvatio to samo da ide.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Ma kazem ti Merline, nisam preterivao...

        Joa bi za metar drva dao, samo nek' ide...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ne valja ovo nikako,sve se svodi na Suarez-a i sta ce ono uraditi,a onog gola se i Messi ne bi postidio.Trebaju nam pojacanja u napadu pod hitno.Opet smo bolji protivnik bili opet promasili 2-3 zicera i opet skoro iz jedinog sutra prema golu primamo go.Sreca jedina danas da Suarez nije dobio zuti jer bi propustio mec protiv Chelsea.Bezidejno nekako izgledamo kad prvi primimo go,tesko ova ekipa izgleda moze preokrenuti rezultat.Sest bodova smo iza mjesta koji vodi u Ligu Prvaka i to nije puno,ali ce vrlo tesko biti,ako nam ne pobjegnu puno do januaru i ako tad dovedemo adekvatna pojacanja onda se imamo cemu nadati.

          Za kraj nadam se da ce onaj balvan dobiti vise od 3 utakmice zabrane jer je ocigledno namjerno isao i da ga je zahvatio mogla je noga puci ko ledenica.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Sta reci za sinocnu utakmicu osim lose ali cini mi se da ovaj tim i ne moze bolje. Selvi promasio ne moguce ali to valjda posledica neiskustva a sto se tice onog balvana bolje da nije ni usao u igru odavno nisam vidio smotanijeg i mlitavijeg igraca. Jadan onaj BR pa covek nema koga ubaciti u igru poslije onog crvenog ali to je posledica nase transfer politike i cekanje zadnje sekunde prelaznog roka da se dovede napadac i opet nista.Sledece kolo docekujemo plavce iz Londona a tu ocekujem poraz, jedino ako Suarez ne poludi i sam ih pobjedi.

            Comment


            • Originally posted by SOMI View Post
              Sta reci za sinocnu utakmicu osim lose ali cini mi se da ovaj tim i ne moze bolje. Selvi promasio ne moguce ali to valjda posledica neiskustva a sto se tice onog balvana bolje da nije ni usao u igru odavno nisam vidio smotanijeg i mlitavijeg igraca. Jadan onaj BR pa covek nema koga ubaciti u igru poslije onog crvenog ali to je posledica nase transfer politike i cekanje zadnje sekunde prelaznog roka da se dovede napadac i opet nista.Sledece kolo docekujemo plavce iz Londona a tu ocekujem poraz, jedino ako Suarez ne poludi i sam ih pobjedi.
              Igra se na Celsijevom stadionu.I ja tu ocekujem poraz,bod bi bila premija,a nasa pobeda bi bila veliko iznenadjenje.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Moja greska ali svejedno opet mislim da nam se crno pise u toj utakmice.

                Comment


                • Jedina kritika Brendanu za izmjene, zasto Downing? Zasto? Assaidi je zmaj za njega.

                  Protiv Anzija ocekujem rezerve, valjda ce iscupati bod. Nema potrebe da se bilo ko od vaznijih igraca cima po Rusiji. Samo da nekako do januara odrzimo kakav-takav prikljucak za konkurentima, 6 bodova nije puno, pogotovo jer su svi podlozni kiksevima, posle Chelsea-ja ide laksi raspored i nema opravdanja, vratice se Lucas, Glen i Reina, vrijeme je da pocnemo da kidamo protiv slabijih timova.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Boshara brate vjeruj mi za Holtbya,ne bi pojacao Liverpool sekunde...

                    Sto se tice Huntelaara...ljudi nemojte me pogresno shvatiti ali ja ne mogu da vjerujem sta vi pisete za njega,covjek dominira zadnje dvije sezone,a vi ga bas nipodastavate.Ja nisam fan njegove igre nikako,ali kad vas citam rekao bi da vam u napadu igraju Falcao i Cavani pa eto nemoj njega.Klaas ide 20+ gdje god da igra,a ove sezone je poceo odlicno da ucestvuje u igri,nemojte da me zajebavate
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • To se i ja čitavo vrijeme pitam zašto Downing pored Assaidija koji je u ono malo prilike za igru pokazao klasu i da je daleko ispred Downinga? U posljednje vrijeme pravi apsolutno nelogične zamjene, najbolji dokaz jeste utakmica protiv Evertona, pa u jednu ruku i ona od jučer. Zaista ne znam po kakvom kriteriju Downing ima prednost u odnosu na Assaidija, Downing koji je kanta teška i za koga vjerujem većina jedva čeka da ode dok sa druge strane Assaidi do sada nije odigrao nijednom loše.

                      Sutra odmoriti Gerrarda, Suareza, Aggera, Skrtela, Sahina, Allena, Susu, Sterlinga pa možda i Jonesa.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ma daj Akane, zabija 20+ gde god da ode ??

                        Covek nije mogao ici 20+ jos od sezone kada je igrao za Ajax, a kad je to bilo pre 4-5 godina. On je ja mislim jedino proslu sezonu isao preko 20+ u ligi, a oko 50 ukupno u svim takmicenjima, sto je sjajno, ako zanemarimo cinjenicu da je pola tih golova zabio najslabijim timovima kako u Evropi tako i u kupu, a i ligi, nabijao statistiku na jad i cemer od timova, opet, bio je sjajan. Ali ja ga nikad ni za dzaba ne bi uzeo, spor, drven delimicno, i ne ucestvuje u igri, nimalo, skoro 30 godina, da ne pricamo o tome koliko on ustvari nekompatibilan za Brendanov sistem. Evo ove sezone samo 3 gola na 10 meceva u ligi, na osnovu cega ti mislis da ce on biti bolji ili isti u odnosu na proslu sezonu ?? On to nema sanse da ponovi, sanse nema, kladim se u sta 'oces.

                        Dzaba bi se novac potrosio na delimicno veterana koji ce biti samo losiji i gde vise ne postoji mesta za napredak, pa da on sad pocne da ucestvuje u igri i da ne bude balvan.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Boshara brate vjeruj mi za Holtbya,ne bi pojacao Liverpool sekunde...

                          Sto se tice Huntelaara...ljudi nemojte me pogresno shvatiti ali ja ne mogu da vjerujem sta vi pisete za njega,covjek dominira zadnje dvije sezone,a vi ga bas nipodastavate.Ja nisam fan njegove igre nikako,ali kad vas citam rekao bi da vam u napadu igraju Falcao i Cavani pa eto nemoj njega.Klaas ide 20+ gdje god da igra,a ove sezone je poceo odlicno da ucestvuje u igri,nemojte da me zajebavate
                          Ako ti tako kazes, nemam sta da dodam

                          Sto se tice Huntelara, slazem se, mozda su ljudi malo skepticni u vezi njega posto se nije snasao u Milanu i Realu, nije iz one klase top spiceva tipa Radamel, Cavani, Higuain, ali mogao bi da posluzi. Samo ne znam kako bi se uklopio u ovaj sistem, jer nije nesto brz.

                          Ne znam da li ste gledali onog Aubameyang-a iz Saint-Etienne-a, dobar napadac, brz, zna i sam nesto da stvori, dobar tehnicar, mislim da bi se fino uklopio kod nas.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Nisam mislio samo na ligu nego na cijelu sezonu i na sva takmicenja;)

                            Sto se tice Ajaxa 92 nastupa 76 golova je svakako za respekt iako je liga hajde da kazemo cudna,ali uostalom tu je i Suarez skolu prosao.Zatim dolaze Real i Milan i smatram da tu nije dobio bas pravu priliku dok u Schalkeu objasnjava i sve bolje igra.Ja ponavljam nikako nisam fan njegove igre,ali mi je smijesno da ga se gnusate ovako kao da je neki debil jer nije i smatram da bi za onoliko sanse koliko Liverpool napravi on zabio 20+ u sezoni sigurno(u svim takmicenjima)

                            Sto se tice repke isto odlican sto se mene tice...
                            Last edited by AK47; 05-11-12, 16:32.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Huntelaar je u Real dosao samo zato sto je Mijatovic nesposoban bio, a i tada je imao jaku konkurenciju i nije ni dobio sansu kako treba. Covek prosle sezone dao 48 golova u svim takmicenjima na 47 meceva, ne moze biti toliko los. Nije svetska klasa, ali sasvim ok igrac za LFC. Sa Suarez-om bi mogao 20 golova da utrpa..Sada, da li bi on dosao u LFC je drugo pitanje...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Huntelaar bi se mogao dovesti do 10 miliona sada sigurno jer mu ugovor ističe na ljeto. To je po meni pristojna cijena za takvog igrača koji je prošle sezone zabio oko 50-ak golova. Ako kod Dembe ne postoji ona klauzula više i ako ne postoji mogućnost da ga dovedemo (jer ako nema klauzule od 7 miliona, neće Newcastle pustiti takvog igrača za male pare), onda je najbolje riješenje Huntelaar. Llorente je strašan igrač, došao bi nam kako kec na desetku međutim Llorente je skuplji dosta, a i njegovo mišljenje je da ide u klub koji igra u Ligi Prvaka (ah, to neigranje u Ligi Prvaka šta nam igrača odnese i šta će ih još odnijeti). Još je rano govoriti za bilo šta ko je najbliži Anfieldu, ali već se pomalo počinje nagađati, a Huntelaar je ovih dana najaktivniji od svih igrača koji se povezuju sa Liverpoolom.

                                Kakvog smo samo napadača izgubili zbog ne dobijanja radne dozvole početkom ljeta. Martinez, koji redovno zabija sada u Portu, trebao preći u Liverpool bio je tako blizu Anfieldu, a na kraju ostadosmo kratkih rukava. Šta bi taj radio u tandemu sa Suarezom.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X