Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.liverpoolfc.com/news/late...llamy-transfer



    Sretno Bellamy-u u nastavku karijere i hvala mu za sve,prosle godine jedan od nasih najboljih igraca.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Bellamy je kralj, neka mu je sa srecom u Kardifu i nadam se da ce ih uvesti u PL.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Samo neka ovo znaci da ce Sterling i Paceko igrati koliko-toliko i u tom slucaju sam zadovoljan. Juce nismo imali nijednog krilnog igraca na klupi, jedino ako i Brendan vidi Hendersona na krilu sto me uopste ne bi cudilo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by C-Bosh View Post
          Bellamy je kralj, neka mu je sa srecom u Kardifu i nadam se da ce ih uvesti u PL.
          Ne volim teorije zavere, ali cini mi se kao da Kardif nece da udje u 1. ligu. Jednostavno stalno su jaki non stop su tu za plej of i na kraju uvek nista.

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Ne volim teorije zavere, ali cini mi se kao da Kardif nece da udje u 1. ligu. Jednostavno stalno su jaki non stop su tu za plej of i na kraju uvek nista.
            To koliko ljudi nemaju srece je nesto neverovatno. Nadam se da ce uci uskoro, tu im je mesto s obzirom na nacin rada u klubu a igraju dobar fudbal.
            sigpic

            Comment




            • Gerrard sinoć zabio 150. gol u dresu Liverpoola, dok je Carragher odigrao 701. utakmicu.

              Žao mi je što Bellamy odlazi, kakav je to borac i igrač samo, kada uđe uvijek unosi novu dozu brzine i svježinae opasniji smo bili duplo. Igrač koji je dosta puta znao zabiti i izvući Liverpool. Uvijek je pružao maximum u dresu Liverpoola, zato neka mu je sa srećom sa Cardiffom valjda uskoro zaigraju u elitnom rangu.

              Što se Heartsa tiče, odličan žrijeb baš kao što smo priželjkivali - slabiji protivnik pred početak lige, uz to blizina gostovanja, ma odlično.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Allen arrived at Liverpool. After several weeks of negotiations, Liverpool is about to undertake the services of Joe Allen. Welsh international midfielder Swansea (22 years), who played the games in the jersey of Britain, must pass a medical test on Friday. Transfer Amount: 19 million euros. EuroSport...
                To je to, 15m funti, 19m evra...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • @JenChang88 Some player-related news to appear on the LFC website in the next 10-15 minutes
                  To je to, ide uskoro prvi intervju i tako to.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment




                  • http://liverpoolfc.com/news/latest-n...liverpool-move

                    Izgleda da je uzeo broj 24

                    Bellamy: "I spent the last three weeks hounding Allen to go to Liverpool. I'm delighted for #LFC because they've just got an immense player."
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Dobrodosao Dzo!

                      Sad kad je vec tu, nek se pokaze. Preplatismo igraca opet ali jbg, mozda ovaj put da rezultata.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobrodosao Dzo...

                        Jbg, dali smo koliko smo dali, nadam se da ce se dokazati, ja verujem da poseduje kvalitet, i da ce pomoci Liverpulu da se vrati na stari put.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bio je odlican u Svonsiju, sad mora to da podigne na jos visi nivo. Meni se licno svideo e sad je problem sto smo mi u takvoj situaciji u kakvoj smo i sto je mentalitet gubitnicki vec neko vreme. On bi sad u Junajted sa tim kvalitetom lagano legao zbog sistema i verujem bio odlican. Ovde cemo videti sta moze. Netalentovani Britanac nije, daleko od toga. Za backup bi bio savrsen, za prvu sam malo skeptican i za kontinuitet. Ako nastavi gde je stao u Svonsiju bice dobro.

                          Dakle:

                          Reina - Dzonson, Skrtel, Ager, Enrike - Lukas, Alen, Dzerard - ?, Suarez, Borini.

                          Jos jedno pojacanje(Ramirez) i prva postava je dobra. Sto se rotacije tice, tu vec ima problema u sredini i napadu i kad dodju povrede i suspenzije bice jebeno.

                          Nesto razmisljam, trebali smo Kapela da jurimo. Otac domaceg terena i pobeda kad tim lose igra. Verujem da bi nas ugurao u 4 i omogucio nam WC igrace, potom bi lako mogao da uzme titulu. A onda bi recimo Brendan savrseno legao posle njega da uspostavi svoj fudbal i da ima veliki budzet i WC igrace + bi se dodatno afirmisao u Svonsiju.

                          Opet ce biti luda sezona ali to smo mi, zato i volimo Liverpul sto je uvek nenormalan adrenalin u pitanju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mali Allen je odlican, Ferguson je neko vreme hteo da ga dovede. Mlad igrac koji moze da napreduje i moze biti nosilac igre Liverpula u buducnosti... Po meni bolje pojacanje od Borinija.

                            Comment


                            • Ma ne vredi Nash, Kapelo ne verujem da bi prihvatio uslove, i pogledaj nam budzet. Moze on da privuce WC igrace(mozda), ali nema da ih plati.

                              Mislim da nam je postava dobra, fali taj krilni igrac i to je to. Daj boze da tu dovedemo jakog igraca, svi se nadamo Gastonu, pomozi boze. Rotacija ocajna, recimo da su Selvi, Spiring i Hendo zamene za vezu u prvih 11, napad nije los, imamo Kerola, Sterlinga, Dauninga, odbrana za sada popunjena vrlo dobro, i tu se ne mora brinuti, sem mozda levi bek back up za Enrikea.

                              Bice uzbudljiva sezona, pogotovo sto nemamo pritisak neki veliki, i protivnici ce nas olako shvatati ove sezone, bar se nadam.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Odsteta je malo visoka, ali jbg, ako bude igrao dobro niko se nece sjecati koliko je placen. On moze bez problema mjenjati Lucasa na DM poziciji ukoliko se ovaj opet (ne daj boze) povrijedi, odlican je u oduzimanju lopti.

                                Jos samo neko dobro desno krilo krilo da se dovede. Ovaj dolazak Allena vjerovatno znaci da cemo Adamu uskoro uruciti zahvalnicu.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X