Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzo Alen ce odsustvovati 3 meseca zbog operacije ramena. Igra sa laksim ili tezim bolovima jos od oktobra. Operacija ce biti pocetkom aprila.

    U21 juce odigrali 3:3 sa WH-om, 2 komada Susa i Sterling treci, igrali tamo cisto da odrze formu. Nadam se da ce uskoro opet dobiti sansu u prvom timu.

    Veceras je i cetvtrfinale FA Youth Cup-a sa Hal Sitijem. Igramo u gostima a evo sta je Dzordan Lusi izjavio pred tu utakmicu.

    http://www.liverpoolfc.com/news/medi...uels-my-dreams
    sigpic

    Comment


    • Odjednom se pojavljuje da bismo mogli da uzmemo Manuela Ituru iz Malage kao slobodnog igraca na leto, zadnji vezni je u pitanju. Ja sam ga nesto malo gledao ali mislim da nije nista specijalno.

      Ono moguce iznenadjenje na klupi za vikend je bio Zoao Teseira, koji kuca na vrata prvog tima.
      sigpic

      Comment


      • Menadžeri Premiershipa su složni - Raheem Sterling je ubjedljivo najbolji mladi igrač. ;)



        Neki 16-godišnji Mađar Kristof Polgar je potpisao za Liverpool. Nastavlja se i dalje sa dovođenjem mladih igrača za koje nemamo šta izgubiti, a dobiti možemo mnogo ukoliko neko izraste u novog Carraghera, Gerrarda...

        Mislim da će Rodgers dovesti barem jednog igrača iz Holandije, jer ne bi toliko zapinjao za njihovu ligu bez razloga. Sada da li će biti Eriksen, Mertens, Strootman, de Vrij ili neko drugi, vidjećemo.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Inace KarltonLFC koji isto ima pouzdane informacije, kaze da trazimo igraca iz Njukastla ali da to nije Ben Arfa kao sto se prica vec Kabaj, koji nam je i potrebniji ali bi nas odrali. Nesto jeftinije nam treba.
          sigpic

          Comment


          • A Tony Barrett je pak spominjao Ben Arfu, tačnije potvrdio je našu zainteresovanost za njega. Ko će ga znati, koliko će se još samo igrača spominjati do ljeta.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment




            • Ovo je bivsi igrac Liverpula

              Comment


              • http://www1.skysports.com/football/n...-end-of-season
                Jel nam je u opste potreban ?
                Mozda jedino da bude u rotaciji?

                Comment


                • Momci u polufinalu Youth Cup-a. 3:0 savladan Hal Siti, 2 komada Dzek Dan i jedan Lojd Dzouns.

                  Brendan izjavio da zeli na leto 3-4 igraca koji mogu da naprave instant impact kao Staridz i Kutinjo. Rekao i da bi Suso mogao na pozajmicu i da smo trenutno u mnogo boljoj poziciji za dovodjenje igraca nego proslo leto kao i da skauti rade punom parom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sretan rođendan Allenu



                    Newspaper reports claim that Liverpool manager Brendan Rodgers and the player have agreed that a loan move to a Championship side would help his development.It is claimed that Sterling has been offered to Bolton, Brighton and Cardiff City. Blackpool could be another option due to Liverpool's interest in Tom Ince.

                    Comment


                    • Srecan rodjos Xaviju iz Velsa...

                      Sto se tice tih pozajmica...

                      Srijandeep Das ‏@LFC_360
                      BR on Sterling and Suso: "Those two boys are an integral part of the group. That loan deals won't happen."
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pominju se Ashley Williams,Stefan de Vrij,Ben Arfa,Tom Ince,Kevin Gameiro...
                        Srecan rodjendan Allen
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Momci u polufinalu Youth Cup-a. 3:0 savladan Hal Siti, 2 komada Dzek Dan i jedan Lojd Dzouns.

                          Brendan izjavio da zeli na leto 3-4 igraca koji mogu da naprave instant impact kao Staridz i Kutinjo. Rekao i da bi Suso mogao na pozajmicu i da smo trenutno u mnogo boljoj poziciji za dovodjenje igraca nego proslo leto kao i da skauti rade punom parom.
                          Mora se priznati da su skauti dosta aktivni i da baš rade svoj posao. Evo tek je mart, a već odavno se kuju planovi i posmatraju igrači za ljeto. Znači da će biti neka ciljana pojačanja, kao što su bila ova 2 u januaru - Coutinho i Sturridge.

                          Johnson, Gerrard i Sturridge dobili poziv za reprezentaciju. Za mladu reprezentaciju je pozvano 5 igrača Liverpoola: Henderson, Shelvey, Sterling, Wisdom i Robinson.

                          Sahin dao izjavu u kojoj se zahvaljuje Bogu što se riješio Rodgersa. Vjerovatno ste to već negdje pročitali, ali možda ima onih koji nisu. Ističe kako je za njegov neuspjeh u Liverpoolu kriv isključivo Rodgers koji ga je gurao na 10-ku, što nije njegova prirodna pozicija i da se tu nije mogao snaći. U neku ruku ga i razumijem, pominjano je i ovdje to guranje Sahina od strane Rodgersa odmah iza napadača više puta i uglavnom okarakterisano kao loše. Ne znam ni sam, imao je priliku, ali je nije iskoristio, iako i Rodgers je tome kumovao upravo iz ovog razloga koji je i sam Sahin naveo. Inače, na kraju je Sahin rekao kako uopšte ne žali zbog igranja na Anfieldu jer je to nešto posebno.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • U Real-u skoro nikako nije igrao,kod nas skoro nikako nije igrao i evo sad u Dortmund-u klupa je u vecini utakmica.Da sam na njegovom mjestu zapitao bih se do koga je.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              U Real-u skoro nikako nije igrao,kod nas skoro nikako nije igrao i evo sad u Dortmund-u klupa je u vecini utakmica.Da sam na njegovom mjestu zapitao bih se do koga je.
                              Mnogo lenj covek. Igra fudbal kao sah, organizator igre u pravom smislu te reci, pas savrsen, jedini igrac u FM koji ima 20 creativity. Samo sta vredi kad ga boli kurac i ne trudi se, posle povrede nedovoljno fizicki spreman a mrzi ga da radi da bi se vratio na potreban nivo. Steta, takva klasa se retko vidja, mogao je da bude idealna zamena za Alonsa kod nas ili u Realu. Ako neko moze eventualno da ga trgne, onda je to Jirgen Klop. A nama lenji igraci koji ce imati veliku platu da se setkaju ne trebaju, do jaja sto se resismo njega i Kola u januaru sa platama od po 90k.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne moze ga trgnuti, jer ne moze da igra pored Gundogan-a i Bender-a. Decko ima traume od povrede. Predugo je bio povredjen i sada je u kanalu. Tesko da ce se vratiti u formu u kojoj je bio kod prve titule Dortmund-a. Mozda za godinu dana dodje na 60-70% toga, pa da onda u Realu dobije sansu, ako ga Dortmund ne uzme sebi..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X