Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, 7 bodova razlike je mnogo da bi ih ispustili.

    Bornmaut, Stoke i Brajton kući i prežaljeni WBA u gostima i eto ga top4. I više nego realan scenario.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Bitno je da se izbori LS, 1/4 mi je nebitno skroz.
      4meca imas do finala i prilike da uzmes trofej posle 13godina, a tebi je bitno da budemo u top4. Svakako bi bili u top4 i da nismo dobili Palas.
      Naravno male su sanse da prodjemo Siti, a onda i u polufinalu bilo koga, ali cuda su moguca. A ovaj tim je pokazao da moze da dobije svakoga. Nadam se da cemo protiv Evertona izvesti kombinovan sastav.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jedva čekam sredu!

        Očekivanja su mi na minimumu. Samo neka se momci dobro bore, i nek budu naloženi maksimalno, pa šta bude.

        Ako i izgubimo, da može čovek da kaže...borili smo se, ali su bili bolji!

        Ali Enfild će u sredu da gori. Najavljuju Englezi atmosferu još bolju nego kad je bilo 4:3. Daj da vidim i to, jer je tad atmosfera bila nenormalna.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Da ali cak i pobeda od 5:0, nam ne garantuje prolaz dalje. A neverovatno bi bilo da sacuvamo mrezu.


          Edit:
          Koga bi ste pre od najtrazenijih veznjaka sledece leto, Fabinho ili Jorginho?
          Last edited by Brian McShtull; 02-04-18, 14:13.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            4meca imas do finala i prilike da uzmes trofej posle 13godina, a tebi je bitno da budemo u top4. Svakako bi bili u top4 i da nismo dobili Palas.
            Naravno male su sanse da prodjemo Siti, a onda i u polufinalu bilo koga, ali cuda su moguca. A ovaj tim je pokazao da moze da dobije svakoga. Nadam se da cemo protiv Evertona izvesti kombinovan sastav.
            Ma ako ne budemo bili u 4, a pritom ni ne osvojimo LS, sezona nije uspesna (pa makar igrali i finale LSa).Na to sam mislio, ja bih prvi naravno i jare i pare
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Da ali cak i pobeda od 5:0, nam ne garantuje prolaz dalje. A neverovatno bi bilo da sacuvamo mrezu.


              Edit:
              Koga bi ste pre od najtrazenijih veznjaka sledece leto, Fabinho ili Jorginho?
              Ma kakvo čuvanje mreže, nema od toga ništa. To sam isključio u startu, tako da se neću mnogo nervirati ako ga primimo.

              Ako mene pitaš, rekao bih možda pre Žoržinjo. Ali moram reći da nisam mnogo pratio Fabinja. Možda samo nekoliko utakmica u LŠ prošle sezone.

              Najradije bih obojicu i Keitu. To bi bio top posao. Uz prodaju Hendersona naravno...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment






              • Koliko zavidim ljudima koji će biti na Enfildu u sredu...

                Priča se da Can neće biti spreman za sredu. Ne znam koliko je istina, ali baš ne bi valjalo da ostanemo bez njega...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Can i Gomez ne igraju, a Matip je zavrsio sezonu.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ko li ce cuvati Sanea da mi je znati
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Cisto sumnjam da bi ga Gomez/Clyne sacuvali, a koliko se secam Gomez je i igrao protiv Sitija poslednju utakmicu kad je ispao bezveze kod gola Sanea.

                      Aguero najverovatnije nece igrati, i toga sam se bas plasio. Mnogo su opasniji sa Jesusom.
                      Last edited by Brian McShtull; 03-04-18, 19:25.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Matip zavrsio sezonu, mora operisati butinu.
                        Aguero propusta sutrasnji mec.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ko li ce cuvati Sanea da mi je znati
                          Udvajaće ga na krilu. Imaće pomoć Trent. Ne znam ko će igrati, ali moguće da će mu Ox pomagati gore.

                          Više me brine što Emre ne igra. On je odličan na ovakvim tekmama. Gde baš sad da preskoči kad nam je njegova agresivnost preko potrebna. Treba nam neko da se rve sa KDB-om. A ne vidim da Hendo to može, a ni Milner.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment






                          • Već me hvata euforija!
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                +1.

                                I za Emrea i za njega.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X