Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nmg da prezalim da smo tako lako Moussu ispustili i doveli Allena za skoro isti novac... Moussa i Stivi tandem. Ne smem da fantaziram vise, bice mi lose...

    Nemam pojma koji zadnji veznjak bi bio dobar, pominjao si Diamea, sjajan je on, ali povrede i srcani problemi, ne bi trebali da rizikujemo, naravno za back up je ok. A za prvu opciju, jbem li ga, tu je Capoue zver, ali najvise bi bio srecan kada bi nekako uspeli da dovedemo Strootmana, sila od igraca.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Nmg da prezalim da smo tako lako Moussu ispustili i doveli Allena za skoro isti novac... Moussa i Stivi tandem. Ne smem da fantaziram vise, bice mi lose...

      Nemam pojma koji zadnji veznjak bi bio dobar, pominjao si Diamea, sjajan je on, ali povrede i srcani problemi, ne bi trebali da rizikujemo, naravno za back up je ok. A za prvu opciju, jbem li ga, tu je Capoue zver, ali najvise bi bio srecan kada bi nekako uspeli da dovedemo Strootmana, sila od igraca.
      Uuuu Capoue zverina od skoro 2m, kakva je to strvina. Njegov dolazak u klub bi zaista bio pun pogodak, odavno nismo imali takvog zadnjeg veznjaka. Nego kad mu istice ugovor, i koliko bi ponudili za njega ?
      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

      Comment


      • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
        Uuuu Capoue zverina od skoro 2m, kakva je to strvina. Njegov dolazak u klub bi zaista bio pun pogodak, odavno nismo imali takvog zadnjeg veznjaka. Nego kad mu istice ugovor, i koliko bi ponudili za njega ?
        Ugovor mu buraz istice 2015. godine... Ne ide taj bez 10-15m garant, mada mogli bi da ga uzmemo za manje, ako on vapi sa vecim klubom, naravno da se u tom slucaju ne umesa Arsenal ili neko treci. Mada Arsenal nece biti konkurencija, nece oni u LS...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nmg da prezalim da smo tako lako Moussu ispustili i doveli Allena za skoro isti novac... Moussa i Stivi tandem. Ne smem da fantaziram vise, bice mi lose...

          Nemam pojma koji zadnji veznjak bi bio dobar, pominjao si Diamea, sjajan je on, ali povrede i srcani problemi, ne bi trebali da rizikujemo, naravno za back up je ok. A za prvu opciju, jbem li ga, tu je Capoue zver, ali najvise bi bio srecan kada bi nekako uspeli da dovedemo Strootmana, sila od igraca.
          Strotman i jeste jedna od zelja ali je Eriksen ispred, iako nama vise treba Strotman a trenutno je zreliji i kompletnij igrac.

          Razmisljam i ja o Musi i to je bila strasna prilika jer su se Sparsi njega setili tek pred kraj kad su izvisili za Mutinja, do tada ga niko od jacih nije trazio i mogli smo lagano da ga uzmemo za 1 milion vise nego sto je Alen placen. Sta je tu je, svejedno radimo dobar posao.

          Ja bih uzeo Strotmana recimo za 15 miliona i Diamea za tih 3,5. Na taj nacin bismo pokrili tu poziciju. Ako je tacno da na leto dobijamo 35 miliona, ostaje 16,5 + od prodaje igraca. Za tih 16,5 se moze uzeti stoper i levi bek a od prodaje igraca uzeti jos jednog ofanzivnog igraca. Videcemo, ako zavrsimo sezonu do kraja kako treba nije iskljuceno da se FSG mozda i malo vise otvori.

          Kapue isto moze ali Strotmana smatram boljim igracem i idealnim fitom za ovaj sistem. On ili Ever Banega.
          sigpic

          Comment


          • Slazem se i Stotman je takodje veoma kvalitetan igrac, sjajno bi se uklopio u Brendanov sistem. A cini me se da smo mi Banegu trazili prosle ili pretptosle sezone ako se ne varam.
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
              Slazem se i Stotman je takodje veoma kvalitetan igrac, sjajno bi se uklopio u Brendanov sistem. A cini me se da smo mi Banegu trazili prosle ili pretptosle sezone ako se ne varam.
              Pisali su neki portali ali nikad nije bilo konkretne ponude sa nase strane. Bilo je interesovanja za drugog Argentinca, Lukasa Biljiu iz Anderlehta. Odlican igrac, ne bih imao nista ni protiv njega, bio bi nas za 7-8 miliona otprilike.
              sigpic

              Comment


              • Ma bilo ko od ove dvojice da dodje ili Strotman ili Capue ja prezadovoljan, kao lebac nam je potreban zadji veznjak. A sto se tice Eriksena zaista nemam pojma dal bi bilo dobro resenje.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Banega je pokazao sta zna i ume protiv PSZ, cim je usao u igri Valensija je igrala bolje i barem pokusavala nesto.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Strotman i jeste jedna od zelja ali je Eriksen ispred, iako nama vise treba Strotman a trenutno je zreliji i kompletnij igrac.

                    Razmisljam i ja o Musi i to je bila strasna prilika jer su se Sparsi njega setili tek pred kraj kad su izvisili za Mutinja, do tada ga niko od jacih nije trazio i mogli smo lagano da ga uzmemo za 1 milion vise nego sto je Alen placen. Sta je tu je, svejedno radimo dobar posao.

                    Ja bih uzeo Strotmana recimo za 15 miliona i Diamea za tih 3,5. Na taj nacin bismo pokrili tu poziciju. Ako je tacno da na leto dobijamo 35 miliona, ostaje 16,5 + od prodaje igraca. Za tih 16,5 se moze uzeti stoper i levi bek a od prodaje igraca uzeti jos jednog ofanzivnog igraca. Videcemo, ako zavrsimo sezonu do kraja kako treba nije iskljuceno da se FSG mozda i malo vise otvori.

                    Kapue isto moze ali Strotmana smatram boljim igracem i idealnim fitom za ovaj sistem. On ili Ever Banega.
                    Ma kada vidim kako igra Coutinho, Eriksen me nesto preterano ne interesuje, iako je pokidao na poslednje dve za Ajax.

                    Nemojmo o Moussi, evo samo sto ne zaplacem.

                    Strootman je sila, ja ga pratio jos prosle godine gde je vise izgledao kao zadnji vezni, ali ove sezone klasican BTB, ludilo, svuda ga ima po terenu, defanziva ludacka, ima dobar dug pas, ali bolestan pas po zemlji, nenormalno precizan, i izuzetno kreativna resenja nalazi gde god da je na terenu. Ide napred cesto, ima ubitacan sut koji razbija svaku odbranu, vrlo pokretljiv, i sjajan u vazdusnim duelima. Ma prejak igrac, za nas se ubio, ali i za Utd koji se takodje intersuje za njega.
                    Capoue sa druge strane je klasicno defanzivno orijentisan igrac, ubija pozadi, klasican destruktor, ali itekako ume da krene napred i da se ubaci iz drugog plana, da jednim pasom povuce napad ili kontru. Evo jednog primera.



                    Mora se gleda na YT jbg...

                    Tako da je Etienne takodje vrlo ubitacan veznjak koji prakticno poseduje sjajan skill set, ali naravno, Kevin je jaci igrac vec sada, a i mladji, bolji fit za nas sistem takodje.

                    Videcemo kako bude isla sezona, kako ce i koliko FSG da se otvori...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Upravo to, Kutinjo, Suarez, Henderson i Suso mogu da iznesu 10-ku dogodine u svim takmicenjima i rotaciji. Ako ne bude Evrope, bice sprdnja to izrotirati. Mnogo smo tanki pozadi i potreban je neko sa mudima ko pritom ima bolju komunikaciju sa odbranom od Lukasa. Ne treba nam Eriksen, posebno sto bez bar 20 miliona nema nista od tog transfera. Takodje mislim da ne bi bio dovoljno konstantan.

                      Cekam da se Macca oglasi, nije nista napisao vise od mesec dana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ma kada vidim kako igra Coutinho, Eriksen me nesto preterano ne interesuje, iako je pokidao na poslednje dve za Ajax.

                        Nemojmo o Moussi, evo samo sto ne zaplacem.

                        Strootman je sila, ja ga pratio jos prosle godine gde je vise izgledao kao zadnji vezni, ali ove sezone klasican BTB, ludilo, svuda ga ima po terenu, defanziva ludacka, ima dobar dug pas, ali bolestan pas po zemlji, nenormalno precizan, i izuzetno kreativna resenja nalazi gde god da je na terenu. Ide napred cesto, ima ubitacan sut koji razbija svaku odbranu, vrlo pokretljiv, i sjajan u vazdusnim duelima. Ma prejak igrac, za nas se ubio, ali i za Utd koji se takodje intersuje za njega.
                        Capoue sa druge strane je klasicno defanzivno orijentisan igrac, ubija pozadi, klasican destruktor, ali itekako ume da krene napred i da se ubaci iz drugog plana, da jednim pasom povuce napad ili kontru. Evo jednog primera.



                        Mora se gleda na YT jbg...

                        Tako da je Etienne takodje vrlo ubitacan veznjak koji prakticno poseduje sjajan skill set, ali naravno, Kevin je jaci igrac vec sada, a i mladji, bolji fit za nas sistem takodje.

                        Videcemo kako bude isla sezona, kako ce i koliko FSG da se otvori...
                        Morace Henry da odresi kesu, ne samo za zadnjeg veznog, nego i stopera i golmana. Tek onda mozemo da se nadamo necemu
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Cekam da se Macca oglasi, nije nista napisao vise od mesec dana.
                          Daleko je jul, mislim da je on na odmoru sada, zasluzenom, jer je skoro sve pogodio...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • http://www.mondo.rs/s281884/Sport/Fu..._kontroli.html

                            Aj malo da se svojoj muci smejemo, zdravo je.

                            "Da si fudbaler, na kojoj poziciji bi voleo da igraš?", pitao je jedan navijač Dauninga, inače krilnog napadača koji je između ostalog poznat i po tome što u prvoj sezoni (2011/12) od dolaska iz Aston Vile na 36 utakmica u Premijer ligi za Liverpul nije postigao ni gol, ni zabeležio asistenciju.

                            "Da li si se smejao kada te je Liverpul kupio za 18 miliona funti?", bilo je takođe jedno od pitanja.

                            Dauning je na Enfild stigao u julu 2011. godine, a na prvi gol u Premijer ligi čegao je do 22. decembra 2012. kada je konačno pogodio u pobedi nad Fulamom od 4:0. Ova sezona nešto je bolja za njega u odnosu na prošlu. Za sada je u svim takmičenjima dao pet golova i imao sedam asistencija, od čega po tri u ligi, a ostalo u kupovima i Evropi.

                            "Džejmi Karager se nagledao raznih stvari tokom svog vremena na Enfildu, ali... Kako se taj nesrećni čovek osećao kada je prvi put igrao sa tobom?"

                            "Kada si odlazio iz Aston Vile rekao si da ideš da igraš u Ligi šampiona. Kako napreduješ?

                            Jedno od zanimljivijih pitanja bilo je i...

                            "Kakav je osećaj kada imaš više hapšenja nego asistencija tokom jedne sezone?", aludirao je navijač na činjenicu da je tokom sezone 2011/12, u kojoj nije zabeležio NIŠTA na fudbalskom planu, bio uhapšen 8. januara 2012. zbog navodnog fizičkog zlostavljanja svoje devojke, mada nikada za to nije optužen jer nije bilo dokaza.

                            "Kako spavaš znajući koliko si plaćen da pokušavaš da igraš fudbal?"

                            "Kako se osećaš zbog činjenice da je prošle sezone Tim Hauard (golman Evertona, prim. aut) bio bliži da podigne 'Zlatnu kopačku' od tebe?", aludirao je neko na to da u sezoni 2011/12 Hauard uspeo da se upiše u strelce, a Dauning ne.

                            "Da li smatraš da si oštećen kada je 'Zlatna lopta' dodeljena Lionelu Mesiju, a ne tebi?"

                            "Koji stadion ima najkomforniju klupu za rezerve?"

                            I za kraj...

                            "Kada se povučeš, da li razmišljaš o tome da postaneš profesionalni fudbaler?"
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • "Kakav je osećaj kada imaš više hapšenja nego asistencija tokom jedne sezone?"



                              Najgore je proslo, sada se koprca malo. Gore od prosle sezone ne moze, nema sanse.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Boli njega za ovim vjerujem, igra on fudbal uziva
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X