Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GFNFrance ‏@GFN_France
    BREAKING: RMC are reporting that #Liverpool have made a 6 million pound bid for #Ajaccio keeper Guillermo #Ochoa. Looking into it.
    Ochoa, pre par godina hvaljen kao nenormalan talenat, ne znam koliko je to dobro, on ipak ima 27 godina.

    A ovo za Snajdera, ne znam koliko je pouzdan Melly...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Melly ‏@MelwoodLFC
      Just to be clear. We have offered £110k a week, Sneijder hasn't accepted it. Transfer fee with Inter is sorted though.
      Kad je pre odbio... Zeli vecu platu, vidi se, neka ga zajebu, moneyhunter...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Velika razlika sa 6 na €4m... U tom slučaju bolje da ostane u Interu koji mu isto toliko nudi u reviziji ugovora.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Kad je pre odbio... Zeli vecu platu, vidi se, neka ga zajebu, moneyhunter...
          Pa dobro možda nije odmah prihvatio možda razmatra

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Velika razlika sa 6 na €4m... U tom slučaju bolje da ostane u Interu koji mu isto toliko nudi u reviziji ugovora.
            Jbg Krle, mora da shvati da nije igrao jedno 100 godina, kako da ocekuje istu platu... I da li ce prihvatiti reviziju ugovora, msm, u LFC ce sigurno igrati, a nisam siguran koliko Strama racuna na njega, i koliko on uopste zeli da igra za Inter.
            Ako hoce lovu, treba odma' da pakuje kofere i pravac Galatasaraj, ali zna se da on zeli da igra u vecem klubu, jasno je to meni, tebi, svima, to i ceka, ponudu dostojnu njegovih apetita od velikog kluba, a to nece dobiti, ne moze i jare i pare...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mislim da je 22. januar krajnji rok da saopšti svoju odluku Galatasaraju.

              Čak i nije ovo loš potez Liverpula. Ako Snajder odluči da ne ode u Tursku, u tom slučaju će imati 2 ponude. Ponudu od Intera za nastavak saradnje za €2m manje na godišnjem nivou i Liverpula koji mu nudi isto koliko i Inter. Pritom mu nudi i šansu da se oproba u PL a i možda ga povuču ovi dobri rezultati Liverpula od skora...

              U slučaju odbijanja Galate realnije je kada bolje pogledam da prihvati ponudu Liverpula nego Intera. Inter kao da jedva čeka da ga se reši čim prihvataju €10m obeštećenja a i sam Snajder je rekao da bi možda bilo najbolje da ode...

              Čeka Vesli ponudu iz Engleske ili Nemačke u krajnjem slučaju, ne ide se ni njemu u Tursku. Sigurno je očekivao da će dobiti ponude Sitija, Čelsija ili možda Junajteda opet i da će zaradjivati približno koliko sada u Interu kad ono mućak.

              Galata mu nudi i signing on fee, i to odmah u iznosu od skoro cele godišnje plate u Interu.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Pa o tome ti pricam, ja sam ubedjen da Inter zeli da ga se resi i te abnormalne plate koja im gusi budzet realno. Ne racunaju na njega, zato i privataju smesne ponude da bi se otarasili njegove plate, za koju bi mogli da dovedu par perspekivnih igraca i tako krenu sa rebildingom ekipe.

                Videcemo, u narednih par dana bi dosta toga trebalo da bude jasnije.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sa ekipom koja dobro izgleda kao danas, uz Sneijdera, Evropa mozda i nije lost cause. LS verovatno jeste, ali ja se vec uplasio i za Ligu Evrope.

                  Srednji red Lucas, Kapiten, ozivljeni Hendo i Wesley. Zlo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Sa ekipom koja dobro izgleda kao danas, uz Sneijdera, Evropa mozda i nije lost cause. LS verovatno jeste, ali ja se vec uplasio i za Ligu Evrope.
                    Bitno je postavljanje sistema, LS ce doci sama po sebi u tom slucaju uskoro. A i LE nije toliko bitna mada bih voleo ako moze da je igramo sledece sezone ako ce mladji dobijati sansu. Ja se nadam u ovom nastavku da cemo gledati Susa, Koudija, Jesila i mozda jos nekog.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fudbal ili pare

                      Ozbiljna liga i novo dokazivanje ili da se ne izgubi novac.

                      Naravno da bih više voleo u Liverpul da pređe ali Snajder je isto veliki egoista. On mora da shvati i da prihvati da mu je to najrealnija plata koju može da dobije, ozbiljan klub u jakoj ligi mu ne nudi više, a i jednostavno ne može da ima veću platu od Džerarda u ovom trenutku pa da je Mesi lično.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Fudbal ili pare

                        Ozbiljna liga i novo dokazivanje ili da se ne izgubi novac.

                        Naravno da bih više voleo u Liverpul da pređe ali Snajder je isto veliki egoista. On mora da shvati i da prihvati da mu je to najrealnija plata koju može da dobije, ozbiljan klub u jakoj ligi mu ne nudi više, a i jednostavno ne može da ima veću platu od Džerarda u ovom trenutku pa da je Mesi lično.
                        E nek krepa taj njegov ego i pare zajedno u galati

                        Comment


                        • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                          Whisper that #lfc prepared to let #suso go out on loan to get experience
                          Pa ne znam, mozda bi to bilo dobro, ne racuna na njega BR kao na pocetku, isto tako moze da znaci da smo na putu da dovedemo nekog, bilo to da je Snajder ili neko peti... Ocigledna lenjost Susa u odbrani, 100% je to razlog zasto ga BR ne koristi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment




                          • -Sefe, moze gol?
                            -Moze!
                            sigpic

                            Comment


                            • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • http://eurosport.ba/index.php/transf...ijdera-u-redse

                                Comment

                                Working...
                                X