Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anfield Mole ‏@AnfieldMole
    waiting on news on #Coutinho I never even know we were interested but seems we are sending a message to #bfc that we will move on from #ince
    Fala onoj stvari, Coutinho je za Incea bogotac...

    Pusti Torresa Akane, ko prica o njemu...

    Kao sto si i sam rekao, igracina je to...

    EDIT: Znaci nista od njega Krle, sto se tice Alvareza, ne gotovim tog igraca puno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Radnici na terenu su se bas potrudili posto je mecava bila u Liverpoolu...



      A onda su opet cistili sat vremena kasnije...



      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #LFC team v #NCFC: Jones, Wisdom, Johnson, Carragher, Agger, Lucas, Gerrard, Henderson, Suarez, Downing, Sturridge.
        Jones i Carra pocinju.


        #LFC subs v #NCFC: Gulacsi, Allen, Borini, Sterling, Shelvey, Robinson, Skrtel.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Reina ocigledno povrijedjen mada nije mi mrsko sekunde sto Jones brani jer ove sezone sto je branio sve je bilo vecinom bez greske,dok se to ne moze reci za Reinu.Veliko iznenadjenje mi je Carra koji pristojno odradi ove sezone ono minuta sto dobije,ali sigurno niko nije ocekivao danas da zaigra,vidjet cemo kako ce izgledati.

          Sturridge i Suarez prvi put od pocetka igraju zajedno i utakmica protiv United-a je bila dobar nagovjestaj njihove odlicne suradnje.Samo tri boda dolaze u obzir.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Iznenadio nas BR... Ali vise me zanima napad i konekcija izmedju Suareza i Danija. Osecaj imam da ce Staridz da zabije dvaput danas...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ocigledno misli i na Fa cup i na teske meceve sa Arsenalom i Sitijem,a i na LE,mora malo rotirati.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Ova trojka napred mi sve vise lici na Barsinu trojku, naravno ne pricam o klasi, vec o samim tipovima igraca. To je BR i pokusavao sa Borinijem, ali jednostavno ovaj nije za krilnog igraca nikako, dok je Staridz druga prica. Ako ce BR da postavi taktiku za trojku napred onako kako i ja ocekujem, onda bi konstantno trebali da vidjamo na terenu rotaciju Suareza i Danija, izvlacenje Suareza na krilo, ulazenje u sredinu Danija, i obrnuto. Tako ce obojica imati priliku u sredini napada, dok je sa Sterlingom malo drugacija prica. On jos mora da radi na masi da bi ulazio u sredinu, jer cim pokusa, stoperi ili jaci bekovi ga oduvaju ili ga oteraju do centra, teraju ga da baci pas nazad, zato je skoro svaki put odsecen i ne odvaja se od aut linije, a to mora da se promeni. Pogotovo sto mu je jaca noga desna, pa se samim tim ulazak u prostor, u sredinu sa ili bez lopte se podrazumeva. Dosta gubimo tu zbog njegove trenutno krhke gradje.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pomalo iznenađujući sastav, prije svega Carragher u početnom sastavu. Reina je povrijeđen pa stoga nije nikakvo iznenađenje što Jones počinje utakmicu. Henderson je zaslužio da igra ispred Allena, sumnjam da može biti gori, a ako bude igrao na nivou zadnjih par tekmi bit će dobro. Izgleda da je Sturridge već odmah dobio povjerenje Rodgersa, očekujem ponovo njegov gol danas.

                  Pepe Reina is out with a thigh strain #LFC #confirmed
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Uzivao sam u mecu, vi ??

                    Suarez-Dani vec lici kao odlican tandem, njihova rola na terenu je zaista nesto sto nisam pravilno ukapirao, u jednom trenutku je Glen bio toliko visoko na terenu, da sa mislio da se radi od 3-5-2 formaciji, ali je kasnije Wisdom takodje isao veoma daleko. Kombinovao je dosta Rodgers, dosta rotacija na terenu, i to me raduje. Hendo je zaista sjajno odigrao, pored fenomenalnog gola koji je dao, bio izvrstan na terenu, davao neke lopte na tacni, bio ucesnik akcije u trecem golu, zaista sjajno, izgleda bolje resenje od Allena koji nema nikakvu f-ju na terenu sem da se dodaje naokolo. Stivi je doktorski odigrao, a Lukas pozadi siguran, vezni red nikad bolje funkcionisao.

                    Sledeci mec protiv Arsenala na Emiratima, pa posle City na Etihadu, tu ce da bude jbeno...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Veoma,veoma dobra igra Liverpula,kakvu zelim.Ceo tim je odigrao fenomenalno,Staridz i Suarez nastavljaju sa golovima,kapiten kapitenski odigrao utakmicu,a takodje raduje me i asistencija Dauninga.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Perverzija

                        Kakav Sneijder kad je Hendo tu

                        Glen opet fenomenalan,Stevie diriguje sredinom ona lopta za Wisdom-a cisto savrsenstvo .Hendo odlican,nadam se da je dobio i na samopouzdanju to je ono sto mu je najvise falilo.Vec se vidi da ce Suarez i Sturridge ciniti paklen tandem,falio je Luis-u igrac koji ce ga rasterititi.Svi su odigrali odlicno i jedna od boljih utakmica ove sezone i sada se nadati nekom kiksu ekipa iznad nas.U naredne dvije utakmice kad bi uzeli 3 boda,ja bi bio prezadovoljan.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • i protiv arsenala zelim ovakav sastav, odlicno su delovali... valjda ce hendo da zadrzi ovu formu

                          Comment




                          • Kraljina! Samo da nastavi ovako.

                            Brendan Rodgers has confirmed that Pepe Reina has a thigh injury and also a broken nose. #LFC
                            Last edited by The Admiral; 19-01-13, 17:36.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by C-Bosh View Post


                              Kraljina! Samo da nastavi ovako.
                              Ne mozes da ga ne volis...

                              Steta za Reinu, ali ne brinem toliko, posto je Jones zaista siguran...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pocinjem da bas uzivam u mecevima koji nasi igraju i sa nestrpljenjem ocekujem sledeci.

                                "Koliko je 5:0 u Engleskoj redak rezultat na utakmicama Liverpula govori i podatak da "redsi" nisu nikoga dobili pet razlike od aprila 2011. godine, kada je stradao Birmingem Siti."
                                http://www.mondo.rs/s274705/Sport/Fu...ondo+Fudbal%29

                                Comment

                                Working...
                                X