Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On tek na leto, do tada nista...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by EBSCO View Post
      Puno brate puno...
      Kako bi da nas gule i drugoligaši. Prvo Blackpool, pa bi sada i Birmingham. Mislim da bi on trebao doći tek na ljeto, a to će vjerovatno značiti da će Jones ili Gulacsi napustiti klub jer nema svrhe držati 4 golmana. Ili će možda čak Reina otići.

      Nadam se da će Agger uspjeti u svojoj nakani.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • This Is Anfield ‏@thisisanfield
        #LFC held talks with Sneijder's representatives on Monday, which have been described as "constructive", according to Goal.com
        Goal nije toliko pouzdan, ali ovo je izgleda tacno... Pa ja stvarno ne znam sta bi dodao na ovo, jedino da se nadam...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Haman da je izjavio da pare nisu veliki problem i da odluku ne odugovlači zbog toga. Iskreno, ne vidim po čemu ga Galatasaray može privući prije Liverpoola. Jedino ta Liga Prvaka koju Galata, mada opet realne su šanse da ispadnu. Kako je i sam rekao da ne želi da žuri sa odlukom, tako da ostaje da čekamo i nadamo se.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • cuj 6m za butlanda

            de jong je dobar igrac,nadam se da ce doci

            Comment


            • "Mediji su veoma snažni, a njima upravlja Manchester United. Oni su uvijek na njihovoj strani", kazao je Suarez, a potom se osvrnuo na svoj gol koji je postigao u FA Kupu niželigašu Mansfieldu.



              "Svakakve gluposti kruže o meni. Dobro. Priznajem, protiv Stokea sam simulirao jer sam želio pobjediti, ali Mansfieldu sam slučajno rukom postigao pogodak."

              Comment


              • http://www.sportklub.info/snajder-bi...ego-u-istanbul
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Wayne Veysey @wayneveysey
                  Liverpool step up Sneijder pursuit as he stalls on Galatasaray, by @gstobart. His info is absolutely spot on.

                  Difficulty in sining Sneijder is not so much the transfer fee but the wages. He wants £5million-a-year net of tax.
                  Bruto plata bi mu bila preko 200k, ali ako mu je stalo da igra u liverpoolu pristat će na sniženje.

                  Comment


                  • Da ga Suarez lopatom gadja. Dobar je Sneijder, ali ne moze vecu platu od najboljeg igraca imati nikako.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Prvo ne moze imati vecu platu od kapitena,a onda ide Suarez

                      Preveliku platu ima,a koliko god dobar igrac bio ja mu nikad ne bi dao da vise zaradjuje u klubu od Stevie-a.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Pa sa ovim je koliko se meni cini, Wesley najplaceniji u LFC-u, mislim barem toliko trazi.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Previse trazi... Nece to LFC dati nema sanse, 5m neto dobitka bez poreza, ma vazi...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ma moze on traziti i da bude igrac-trener samo sto nece dobiti

                            Neki poredak u klubu bi se trebao znati i ja samo kazem da mu nikad ne bi dao vecu platu nego sto ima Gerrard.

                            Mada ja svakako mislim da nema interesovanja sa nase strane za njega.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Koliko uopste ima Stevie G sa porezom? A, koliko Luis?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Stevie 120,a Luis 100 koliko ja znam.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X