Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Melly ‏@MelwoodLFC
    .@knoller2 Isco? We'd love him. Available for £17m with £54k a week wages, but he looks to be Real Madrid bound.
    Sky Italia prica kako smo u igri za Isca, 17m mislim da je klauzula u ugovoru, sprdnja za takvog talenta, ajde vlasnici davajte pare...

    Naravno cisto sumnjam da ce se ovde ista desiti...

    EDIT:

    Melly ‏@MelwoodLFC
    For those asking, the #coutinho deal is close to being finalised. Widely reported already that one.
    Anfield Mole ‏@AnfieldMole
    Hearing #coutinho is actually a straight forward enough deal and we expect to land him #lfc
    Mislim da ce ovo biti sjajan potez...;)
    Last edited by Freshman; 21-01-13, 10:47.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sky Italia prica kako smo u igri za Isca, 17m mislim da je klauzula u ugovoru, sprdnja za takvog talenta, ajde vlasnici davajte pare...

      Naravno cisto sumnjam da ce se ovde ista desiti...
      zeli ga i guardiola, realno covek ide u bajern



      - assaidi se sprda na AKN

      Comment


      • Tesko mu da se sprda protiv Angole, njih tek skoro naucili da se lopta ne jede.

        Ide mi na zivce ova potraga za srednjakom, opet cemo ostati da stojimo u muzickim stolicama. Standardno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Assaidi je lucidan igrac, cak je dobio prednost u odnosu na Belhandu...

          Jack Sear ‏@Jack_Sear_
          Rodgers wants at least 2 more new faces this window. Coutinho set to sign. (Echo)
          Melly ‏@MelwoodLFC
          Our scouts have been out in Germany. They caught Wolfsburg v Stuttgart and sent back a glowing report on Diego. He ticks a lot of boxes.
          Melly ‏@MelwoodLFC
          Diego believes LFC would be a dream move for him. He is friends with Lucas and available for c. €11m. He's experienced but not past it.
          Dakle, Coutinho i Diego bi bili ta dva igraca. Posto se uveliko prica da je deal za malog Couta resen, ostaje da se vidi potencijalan deal za Diega. U svakom slucaju bicu vrlo zadovoljan ako sa sa ovim igracima zavrsimo prelazni rok, dobijamo igraca za buducnost koji je vrlo talentovan, i dobicemo igraca koji moze odmah u prvu da igra, ofanzivni veznjak koji nam ko leba treba, a Diego je odlican ove sezone u Wolfsburgu, barem onoliko koliko pratim Bundes...

          Mozda ce nam Maric reci nesto vise, a Krle da kaze koju za Coutinha i ovaj deal...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • pa kad nece BR da mu da sansu, mora da se sprda nekako

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Mozda ce nam Maric reci nesto vise, a Krle da kaze koju za Coutinha i ovaj deal...
              Hocu da vidim scouting izvestaje koliko do veceras

              Diego bi mogao da bude odlicno resenje, za mene je on jedno vreme bio najbolji srednjak u Evropi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Hocu da vidim scouting izvestaje koliko do veceras

                Diego bi mogao da bude odlicno resenje, za mene je on jedno vreme bio najbolji srednjak u Evropi.
                Diego je svakako pre par godina bio je jedan od najjacih igraca na planeti, tj mogao je da bude najjaci, ali su ga uvek los temperament i zajebavanje na terenu odvajale od najboljih, moze se reci da je lenj. Sada je u zrelim godinama i pruza vrlo dobre partije i mislim da je za 10-11m kolika se cena pominje odlican deal jer nam upravo treba jedan genijalac u sredini, tj kao 10-ka.

                Sto se tice Coutinha, on je jos mlad, veliki potencijal, kompletniji je od Sterlinga npr, zna da bude vrlo kreativan, brz,, odlicno izvodi sve prekide, ima sjajan sut, odlican dribler sto je i normalno s obzirom da je Brazilac. Uklapa se u Rodgersovu filozofiju fudbala, i mislim da cemo se sloziti da je ovaj deal za LFC odlican, a to ce reci i Krle...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...er-dmailsports

                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                    pa kad nece BR da mu da sansu, mora da se sprda nekako
                    Samo da ga je forsirao kao "svoje" igrače Allena i Borinija, dokazao bi se Assaidi, ali nije mogao u ono prilike na kapaljku u okviru EL.

                    Rodgers has also been linked with Sevilla's Argentine defender Federico Fazio, 25.
                    Izgleda da je Rodgers i dalje u potrazi za štoperom. Očigledno da ne računa na Coatesa, koji vrlo vjerovatno odlazi na pozajmicu - West Ham ili Boca Juniors. Nakon što je propalo sa Forrenom mislio sam da su odustali od štopera, ali kako vidimo nisu.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Koliko ima istine da ce Rejna u Barsu?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Dakle, Coutinho i Diego bi bili ta dva igraca. Posto se uveliko prica da je deal za malog Couta resen, ostaje da se vidi potencijalan deal za Diega. U svakom slucaju bicu vrlo zadovoljan ako sa sa ovim igracima zavrsimo prelazni rok, dobijamo igraca za buducnost koji je vrlo talentovan, i dobicemo igraca koji moze odmah u prvu da igra, ofanzivni veznjak koji nam ko leba treba, a Diego je odlican ove sezone u Wolfsburgu, barem onoliko koliko pratim Bundes...

                        Mozda ce nam Maric reci nesto vise, a Krle da kaze koju za Coutinha i ovaj deal...
                        Pogledao sam ga 3-4 puta i na svim tim utakmicama je blistao.Defitivno je bio igrac koji je jednim potezom resavao utakmice i donosio bodove Volfzburgu, a na njegove bolje partije je svakako uticao odlazak Magata.Konacno je i zaigrao na nivou na kojem se to od njega ocekivalo.Ocigledno je to da mu je prijala jedna sezona u Atletiku iz Madrida.Olaksavaujuca okolnost je to sto mu ugovor istice 2014 godine, mislim da ima bolesnu platu u Volfzburgu(7 miliona evra) i ne znam kako bi on pristao na smanjenje plate.Uzmite ovo sa rezervom, ali sam siguran da mu je plata veca od 5 miliona evra.Volfzburg ima bolestan budzet i najjaceg sponzora u Evropi.Video sam na jednoj slici da dobijaju od VW 30 miliona evra na godisnjem nivou.

                        Ne verujem da ce ga Volfzburg pustiti sada kada igra Volfzburga pre svega zavisi od njega, ne bi to nijedna nemacka ekipa uradila tako nesto usred sezone.Jedino pod uslovom da igracu istice ugovor na kraju sezone, ali retko se i to desava.Iskreno ne vidim zasto bi to sebi radili kada jos mogu Evropu da obezbede preko Kupa, a i zaostaju 5 bodova za sestom pozicijom koja vodi u LE.

                        Kutinjo je mnogo realnija varijanta.


                        King, vise verujem da ter Stegen prelazi tamo nego Rejna.

                        Comment


                        • Carragher: Sturridge has given Liverpool new dimension
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Spanski mediji pisu da Barca daje 10m i Tella na posudbu za Reinu

                            Times pise da BR nije odustao od dovodjenja Incea,bez obzira na dolazak Coutinha


                            - Miguel Reina (otac Pepea):

                            „Pepe je dokazao da je veliki golman. Smatram da bi za njega bilo idealno da pređe u Barcu.“



                            ludi borini xaxaxaa, talijanski

                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 21-01-13, 16:29.

                            Comment


                            • Odmah bi dao Reinu! Ne znam on je golman koji moze da skine nemoguce ali opet nije siguran golman koji brani ono sto mora da brani, ja bih vise voleo da dovedemo nekog golmana, mada iskreno meni ni Jones ne izgleda lose za polusezonu da brani.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • U jbt ricMa, ima 8,2m evra godisnje... Mada nije mi bas jasno kako Volfsburg tako "los", mislim pogledaj ti ko su njima vlasnici jbt, Volkswagen grupa, prosle godine profit od 15 milijardi jura. Mada ne kapiram ovo vlasnistvo ogranicene kompanije ili na nemackom Gesellschaft mit beschränkter Haftung. Aj pojasni mi ovo ekonomista.

                                Inace nista od Diega onda...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X