Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodgers upravo potvrdio da je Carroll na medicalu u West Hamu.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Originally posted by C-Bosh View Post
      Rodgers upravo potvrdio da je Carroll na medicalu u West Hamu.
      Dobit ćemo samo milion obeštećenja, ništa od onih 17m na kraju ako izbore opstanak?



      Završeno je sve sa Yesilom.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment




      • Neka mu je sa srećom da se pokaže tamo pa ga možda i kupe.

        Nisam gledao utakmicu, ali vidim da je Reina napravio neki kiks za 0-1 pa Suarez kao po običaju nas spasio po ko zna koji put. Izgleda da je završnica ponovo bila loša, dosta prilika ali bez golova, naravno i nekoliko puta okvir gola pogođen.

        U Capital One Kupu igramo protiv WBA ponovo u gostima.

        Sky Sports understands Liverpool lining up a move for Chelsea's Daniel Sturridge as replacement for Andy Carroll.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post


          Neka mu je sa srećom da se pokaže tamo pa ga možda i kupe.

          Nisam gledao utakmicu, ali vidim da je Reina napravio neki kiks za 0-1 pa Suarez kao po običaju nas spasio po ko zna koji put. Izgleda da je završnica ponovo bila loša, dosta prilika ali bez golova, naravno i nekoliko puta okvir gola pogođen.

          U Capital One Kupu igramo protiv WBA ponovo u gostima.
          Zao mi ga je , mislio sam da ce ovo biti njegova sezona.

          Comment


          • Sprematel te zivce za derbi?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Neka mu je sa srecom nadam se da ce pokidati tamo, imace sistem koji je podredjen njemu, tako da ocekujem golove od njega.


              Brendan Rodgers: We've got a number of targets, in mind. We need a replacement for Andy.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Strasan su tandem bili on i Nolan,slicno bi moglo i ovdje da bude

                Samo je sada kljucni dio posla za Liverpool dovesti napadaca...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ima da bude lud deadline day
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Sprematel te zivce za derbi?
                    Ja sam se spremio ne gledajući večerašnju utakmicu, zalihe živaca ostavio za meč protiv Arsenala.

                    I meni ga je nekako žao jer sam mislio da će dobiti još jednu priliku pogotovo nakon onih partija na kraju prošle sezone, ali ode Kenny i sve pade u vodu. Da je Kenny ostao vjerujem da bi Carroll i dalje nosio dres Liverpoola, ali šta je tu je, vjerujem Rodgersu i nadam se da zna šta radi. Sada je potreban 1 napadač, a vremena je ostalo malo.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Times - Chelsea are willing to let Daniel Sturridge leave on a season-long loan to Liverpool if they succeed in signing André Schürrle. #LFC
                      Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                      When we approached #cfc about #sturridge earlier in window they told us to come back late in window #lfc
                      Ocigledno se ceka da Chelsea prvo dovede napadaca, pa mi onda krecemo po Sturridge-a

                      Pete O'Rourke ‏@SkySportsPeteO
                      Sky Sports understands Joe Cole has rejected a move to Spartak Moscow. #LFC
                      Last edited by The Admiral; 30-08-12, 22:39.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Jedino tako je moguće da dovedemo Sturidgea za neku pristojniju cijenu jer teško da bi ga Chelsea lako pustio kada su i oni tanki sa igračima na toj poziciji.



                        Svaka čast Suarezu. ;)
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Nazalost direktor Neverkuzena Rudi Voller vec nekoliko puta izjavio da nece pustiti Scuhrrle-a,a i igrac je rekao da mu je zao ali ove sezone nece napustiti klub,a zelio je preci u Chelsea ...

                          Isto tako on igra krilo i poluspica,nije napadac...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                            Times (Tony Barrett) now confirming the £18m Carroll valuation of the West Ham loan deal, mentioned. £1m up front loan fee+£17m buy option.
                            ....
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              Dobit ćemo samo milion obeštećenja, ništa od onih 17m na kraju ako izbore opstanak?



                              Završeno je sve sa Yesilom.
                              Ko je sad pa ovaj? Ode Kerol, fala BOgu, malo mi ga je i zao, jer nije decko kriv sto je precenjen i njemu je ovo usralo karijeru, kakvu takvu.

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post
                                Ko je sad pa ovaj? Ode Kerol, fala BOgu, malo mi ga je i zao, jer nije decko kriv sto je precenjen i njemu je ovo usralo karijeru, kakvu takvu.
                                Ne ide on odmah u prvi tim koliko znam.

                                Comment

                                Working...
                                X