Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pete O'Rourke ‏@SkySportsPeteO
    Sky Sports understands Liverpool midfielder Jay Spearing has agreed a deal to join Bolton on loan. #LFC #BWFC
    James Nursey ‏@JamesNursey
    @MirrorFootball told #LFC Jay Spearing going on loan to Bolton until January #BWFC
    Hajd što je posudba, nego što je do januara...

    Comment


    • Ostaje nam da se nadamo da ce ga otkupiti Bolton.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Glupost teška, Spearinga su trebali prodati i uzeti ona 3 miliona jer to je najviše što možemo izvući od njega. Ne znam zašto ali ovi svi igrači tipa Adam, Spearing izgleda ne žele da idu jer se nadaju da će biti mjesta za njih. Teško se takvih otarasiti, a baš mi nam fino sjela 3 miliona od prodaje Spearinga i nekih 5 miliona od Adama.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Martin Jol quoted on Sky saying he's keen to sell Dempsey for a player+cash offer from Liverpool.
          ....
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Tu bi im trebali uvalit Adama i nešto malo novaca, Carrolla danas nema u sastavu, ista stvar sa Adamom i Spearingom tako da oni vjerovatno napuštaju klub.

            Lee Clayton ‏@LeeClayton_
            I've been doubtful about Andy Carroll and West Ham but I'm hearing there may be a chance after all. Deal is loan and then £17m if stay up.

            Comment


            • Dauning na beku je sasvim logicno ako pogledate sistem, koji zahteva malo ofanzivnije igrace na bekovskim pozicijama zbog visoke linije odbrane, msm da je ovo vrlo pametno od strane Brendana, kada covek ne moze da se sastavi u napadu, neka cepa kao ofanzivni bek, sta fali.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/19422144
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Bit će znači novca za pojačanja od prodaje Adama, Spearinga, te Carrolla. Sasvim dovoljno da se dovede neki vrhunski igrač koji će biti pravo pojačanje, a nadam se da Rodgers ima nekoga na radaru jer je vremena još malo.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Confirmed #LFC team: Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Downing, Allen, Henderson, Gerrard, Shelvey, Suarez, Morgan.
                    Subs: Jones, Johnson, Enrique, Agger, Coates, Borini, Sterling.
                    ....
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • I've been doubtful about Andy Carroll and West Ham but I'm hearing there may be a chance after all. Deal is loan and then £17m if stay up.
                      Pa sada... £17m bi dobili tek nakon što West Ham izbori opstanak, a odmah 2-3 miliona.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Carrolla nema u sastavu, siguran sam da ide. Ova ponuda glavatog Sema nije losa, samo moramo navijati da West Ham izbori opstanak.

                        Sto se tice sastava Sterling ocekivano na klupi, drago mi je da pocinje Morgan, lijepo bi bilo da postigne gol. Da vidimo kako ce se Downing snaci na poziciji lijevog beka.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Mogao bi znaci i Liverpool jos nekoga da dovede,sutra nas ludilo ocekuje...

                          Ova tema ce biti zakljucana za vrijeme utakmice samo da znate pa pisite u onoj temi za LS i LE ;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                            Liverpool striker Andy Carroll is in London to finalise a season-long loan move to West Ham. No commitment to buy.
                            Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                            #WHUFC will cover Carroll's wages - all of them. And #LFC will get a £1m loan fee.
                            ....
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Mogao bi znaci i Liverpool jos nekoga da dovede,sutra nas ludilo ocekuje...

                              Ova tema ce biti zakljucana za vrijeme utakmice samo da znate pa pisite u onoj temi za LS i LE ;)
                              Vidjećemo sutra šta će biti jer bi trebalo biti nekog novca. Nadam se da će barem još jedno pojačanje doći. Možda će to na kraju ipak biti Dempsey, ali kako čitam sada je i Sunderland zainteresovan za njega.

                              Sunderland have asked Fulham to name their price for want-away forward Clint Dempsey, reports Sky Sports.
                              @Bosh
                              Nema ni Adama ni Spearinga znači da i oni idu. Samo šteta što Spearing ode na pozajmicu, a za Adama se nadam da ćemo uspjeti dobiti oko 5 miliona.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                @Bosh
                                Nema ni Adama ni Spearinga znači da i oni idu. Samo šteta što Spearing ode na pozajmicu, a za Adama se nadam da ćemo uspjeti dobiti oko 5 miliona.
                                Spearing je vec presao u Bolton, prenio Sky, samo se jos ceka potvrda zvanicnog sajta. Za Adama se nadam da ide sutra u Stoke.

                                Pozajmljujemo Kerola West Hamu, na prvu mi se cini kao glup potez, ali ako pokida tamo cijena ce mu porasti i moci cemo da ga prodamo za vecu sumu od tih 12 miliona koliko nudi Njuka. Uglavnom ovo znaci da sutra dolazi neko, vjerovatno Dempsey, ocekuje nas ludnica do poslednjeg sata prelaznog roka.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X