Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "It is the biggest club I have ever played for. In the Premier League, there is no bigger club than Liverpool," said Sturridge.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • 1-0 Coady iz penala, Mclaughlin i Ibe kidaju.

      2-0 Yesil
      Last edited by The Admiral; 08-01-13, 19:35.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Samo onaj McLaughlin ore teren po desnoj strani,vec bi ga polako mogli vidjeti u prvom timu kad vec imamo problema sa desnim bekom trenutno.Za Ibe-a se zna da je strasan potencijal i to je opet potvrdio.Lijepa i rutinska pobjeda veceras.

        Inace za Ince-a se prica da je sve pri kraju i da ce se transfer ostvariti do kraja sedmice.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • MekLaflin je bio na pripremama sa prvim timom i sasvim dobro je tada igrao, posle se povredio i pauzirao par meseci. Sad je opet u odlicnoj formi, dao bih njemu i jos nekima sansu u FA Kupu i LE. Ajbi, Samed i Koudi standardno, Koudi bi isto mogao malo vise da igra u prvom timu s obzirom na to da nemamo klasicnih DM-ova i da se vidi koliko decko moze.

          Ins je nas definitivno samo je pitanje kad ce se ozvaniciti. Nisam zadovoljan nikako i ne znam koji ce nam.

          Igraci koji se skautiraju za leto: Eriksen, Strutman i Mertens. Postoji jos imena samo ovi insajderi nisu dosli do njih.
          sigpic

          Comment


          • 08 Jan 2013 20:32:07

            Ince is done..

            Cheers

            Macca
            Macca kad kaze, to je gotova stvar...

            Ovo sto se tice letnjih pojacanja, obatrojica( ) su sjajni igraci, ali nekako mi najvise Strootman privlaci paznju, koja je to zver od igraca, a tek ce biti. Mertens je odlican igrac isto, ali ako vec imamo opciju da ugrabimo Kevina ili Eriksena, juriti njih ili obojicu. BR je najavio vrhunsku 10-ku, Eriksen je vrhunski potencijal, ali tek treba videti da li ce on izrasti u klasu, mada je vec sjajan igrac, dok se Strootman vec sad sprda, i standardni je veznjak u Holandiji, zver jbena, kompletan veznjak.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Billy Liddell ‏@Liddellpool
              Liverpool's target Diakitè "has rejected all our offers for a new deal" said Lazio president Lotito
              Dave ‏@Davylpool
              (Translation) Diakitè- 'I said that Lazio can f off, cannot be arsed with them more, the Italian c**s. I go to Liverpool'
              Ala je ovaj Diakite opasan baja... Cime li su ga ovoliko naljutili, da mu nisu ponudili manju platu od postojece ???

              Kako se cini, eto nama novog stopera...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ala je ovaj Diakite opasan baja... Cime li su ga ovoliko naljutili, da mu nisu ponudili manju platu od postojece ???

                Kako se cini, eto nama novog stopera...
                Znači ništa od onog francuza ?

                Comment


                • http://www.liverpoolfc.com/news/late...-easy-decision

                  Sad smo sve potrebne ugovore produzili. Dre majstore, da nam drzis odbranu jednog dana.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by EBSCO View Post
                    Znači ništa od onog francuza ?
                    Pa tako stvari stoje, iako je po meni Isimat-Mirin veliki potencijal i odlican igrac, jedan od najboljih mladih stopera u ligi, a i bolje resenje od ovog Diakitea koji nije odigrao 3 tekme za Lazio ove sezone...

                    Brw za Drea, nadam se da ce ga BR malo forisrati u centru odbrane da igra...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Evo nekih informacija od Olivera Kay-a, novinara Timesa:




                      https://twitter.com/Robbie9Fowler/st...48763093295104

                      Ovaj mali mora da je dobar cim ga Bog poredi sa Stivijem.
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Karl ‏@Karlton81
                        Been told Ince is done.
                        Karl ‏@Karlton81
                        Ince deal involves a player going on loan to Blackpool but I don't know who.
                        Joseph Musker ‏@Musker_LFC
                        Jack Robinson & Dani Pacheco could both sign for Blackpool on loan next month. Liverpool are talking to a few clubs about both players.

                        Svi povjerljivi i pouzdani izvori kažu da je to gotova stvar, ali se nadam da nije jer se spominje cifra od £8m, što znači da je Blackpool želio da dođe na cifru od 6m bez klauzule. Fine su to pare naspram početnih cijena, valjda i ovi naši neće biti brzopleti da će probati malo smanjiti cijenu. Vjerovatno to je to što se ovog prijelaznog roka tiče, jer smo ispucali onih 20m. Možda još neka posudba, recimo Gameiro.

                        Since the 08/09 season #LFC have won 2/9 of the games Away from Anfield in which Howard Webb has officiated in. Since 09/10 they’ve won 0.

                        Since the 08/09 Premier League season #MUFC have won 100% of the games at Old Trafford (8) that Howard Webb has officiated in.


                        Šta da mi sada očekujemo naredni meč?
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Oliver Kej je inace covek koji se potpisivao Dankan Dzenkins i davao informacije.

                          Rositer i Ojo su najveci talenti generacije 97.

                          Izgleda da je novi trener koji je dosao iz Totenhema veci autoritet od Borela koji je odlican skaut i strucnjak ali vrlo blag covek i tim momcima je trebao neko cvrsci. Nastavili su da igraju isti fudbal ali sa vise vere u sebe i vise karaktera. Na igru su dodali i rezultat. Odlicno se radi s njima i ostaje da ih Brendan ubaci u prvi tim u pravo vreme.
                          sigpic

                          Comment


                          • izgleda da se king kenny vraca u klub, ali na poziciju ambasadora

                            Comment


                            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              izgleda da se king kenny vraca u klub, ali na poziciju ambasadora
                              Richard Buxton @Richard_Buxton_
                              #LFC are lining up Kenny Dalglish for a return to Anfield as a club ambassador, according to Tony Barrett in The Times. Interesting move.


                              BR: "Now we have Daniel here and will have Fabio fit soon and that will give us that spark. Hopefully over the years Fabio can develop into a top performer which I think he can be."
                              Očekivano. Borini se ubrzo vraća + dovođenjem Incea ode predviđenih 20m za januar.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Lakse ce se disati kad znas da imas tri napadaca, valjda ce Borini da uvalja neki do kraja sezone, on mi deluje kao super sub, videcemo...

                                Dobro je ovo, ko ce bolji ambasador biti od Kinga...

                                Billy Liddell ‏@Liddellpool
                                John W. Henry: “He is in many ways the heart and soul of the club. He personifies everything that is good about Liverpool FC,”
                                Last edited by Freshman; 09-01-13, 23:46.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X