Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Meni je ovo super odradjen prelazni rok, ja ne bi vise ni jednog napadaca samo bi uzeo De Jonga iz Sitija, da igra ove "manje vazne utakmice" jer ono je pit bull i valjao bi nam.
    Imamo mi već takvih, trebao bi jedan dokazani i provjereni napadač. Mada opet vidjećemo šta će biti od Carrolla ove sezone, volio bih da mu se pruži prilika, jer ono što je pokazivao pri kraju prošle sezone je jako dobro. Bitno je da imamo sada određenu širinu u igračkom kadru, što nam je predstavljalo problem zadnje 2-3 sezone.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Imamo mi već takvih, trebao bi jedan dokazani i provjereni napadač. Mada opet vidjećemo šta će biti od Carrolla ove sezone, volio bih da mu se pruži prilika, jer ono što je pokazivao pri kraju prošle sezone je jako dobro. Bitno je da imamo sada određenu širinu u igračkom kadru, što nam je predstavljalo problem zadnje 2-3 sezone.
      Predomislio sam se za Kerola, treba nam ipak, kad jurimo rezultat da udje da se proba na njega i tako malo da promenimo. Suarez na krilo a on u sredinu. Glavat je pa mozda nesto ubode.
      Keith McGrath ‏@KeithMcGrath62
      #Stoke and #AstonVilla are interested in signing #Adam from #Liverpool. Also #AstonVilla are interested in taking #Downing on loan
      Jay Spearing to leave #LFC this week. Main interest from Bolton and Nottingham Forest (@Gunga__Din)
      Retweeted by Liverpool News&Views
      Cao!
      Last edited by Cassius Clay; 27-08-12, 14:29.

      Comment


      • Opa super.Neka odu i Spearing i Adam i Downing
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ova dvojica ce otici, ali bojim se da Dauning ostaje, njega nece niko... Sada treba dovesti jos jednog veznjaka ako ova dvojica odu, treba tu klupa, jedan zadnji vezni back up za Lukasa bi bio odlican, nek nas Brendan iznenadi.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja ipak mislim da ce on traziti krilo.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ma Dempsi dolazi 100%, on moze da igra i krilo i napadaca, svaku poziciju u napadu, tako da on dolazi najverovatnije.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Zar Dempesey-ja ne trazi i Sunderland?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • http://bleacherreport.com/articles/1...-clint-dempsey
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Oce li Sahin moci igrati protiv Heartsa ?

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Oce li Sahin moci igrati protiv Heartsa ?
                      Ne vjerujem, ista stvar sa Assaidijem nije registrovan pod kvalifikacije, moći će jedino poslje njih ako prođemo.

                      Comment


                      • Assaidi nemoze da igra jer je vec igrao za Heerenveen u kvalifikacija za LE.
                        Dok Sahin nije, logicno jer igra za Real, tako da mozda bi mogao igrati ?

                        Comment


                        • Ne moze igrati, jer nije registrovan za ovu rundu kvalifikacija.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Spreman je Sahin za Hearts, ali mozda nece igrati jer ga Brendan sprema za debi protiv Arsenala, koja je i bitnija tekma...

                            Dobro, evo Wada me demantovao...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Spreman je Sahin za Hearts, ali mozda nece igrati jer ga Brendan sprema za debi protiv Arsenala, koja je i bitnija tekma...

                              Dobro, evo Wada me demantovao...
                              Sto da igra sa Hartsom? Kakve smo srece drvosece ce ga povrediti.

                              Comment


                              • Howard Webb appointed referee for Liverpool vs Arsenal game on Sunday.

                                Comment

                                Working...
                                X