Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ne bih ga dao ni za sta trenutno jer do kraja avgusta mi ne mozemo naci pravu zamenu. Zbog postavljanja novog sistema odbrana je nenormalno bitna ove sezone i ne treba menjati ono sto u klubu trenutno najbolje funkcionise. Ponuda je svakako prihvatljiva ali nije realno da dodje bilo koji stoper koji moze dostojno da ga zameni. A i ne treba nam Adam Dzonson, Dauning sa boljim sutem.
    Kako ti kazes . Ja Aggera najvise gotivim od svih LFC igraca, ali jedan dobar igrac Sitija + 30 miliona bi nas spasili, mozda tako bude sledece leto.

    Comment


    • Ne znam koliko je ovo istina ali Ager kraljina rekao da ce odbiti svaku ponudu Sitija i bilo kakav ugovor. Sumnjam da je bas toliki kralj i da toliko voli klub ali cinjenica je da nece da ide a da gazde forsiraju transfer. Izgleda da su odjednom negde finansijski pukli, mozda su neke deonice propale ili tako nesto. Ne znam da li bi neko odavde znao da to istrazi kako valja. Ja sam citao neke tekstove gde se samo penju na listi najbogatijih a odjednom forsiraju transfer jednog od najboljih igraca koji nece da ide.

      Odmah da vam kazem, pripremite se na Agerov odlazak. Dempsi najverovatnije dolazi a mozda bude i neka pozitivna stvar do kraja prelaznog roka koja otvara vrata jednoj vrlo interesantnoj prici. No o tome kasnije, sad da to napisem ispasce glupost. A da ima logike, ima. Samo moraju neke kockice da se poklope ali moze da ispadne kako valja.
      sigpic

      Comment


      • Ma neće Agger nigdje, sve više sam uvjeren u to. Da je neko drugi u pitanju ne bih bio ovako optimističan, ali čovjek koji je do sada toliko puta pokazao lojalnost klubu...



        Što se Gastona tiče kako kažu gdje ima dima ima i vatre. Sa obzirom da je on tip igrača koji nam je potreban - sve je moguće.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Ma neće Agger nigdje, sve više sam uvjeren u to. Da je neko drugi u pitanju ne bih bio ovako optimističan, ali čovjek koji je do sada toliko puta pokazao lojalnost klubu...



          Što se Gastona tiče kako kažu gdje ima dima ima i vatre. Sa obzirom da je on tip igrača koji nam je potreban - sve je moguće.
          Moras da uzmes u obzir njegov temperament i nije iskljuceno da ako prljavi kapitalisti budu forsirali on popizdi i ode da ih ne gleda.

          Ramirez ce u Inter, nema nista od toga. Jedino krilo koje se malo ozbiljnije pominje je Volkot.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post

            Odmah da vam kazem, pripremite se na Agerov odlazak. Dempsi najverovatnije dolazi a mozda bude i neka pozitivna stvar do kraja prelaznog roka koja otvara vrata jednoj vrlo interesantnoj prici. No o tome kasnije, sad da to napisem ispasce glupost. A da ima logike, ima. Samo moraju neke kockice da se poklope ali moze da ispadne kako valja.
            Da slucajno ne mislis na povratak Xabi Alonso-a? To se danas pojavilo na onom eurosport-ovom pracenju transfera.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
              Da slucajno ne mislis na povratak Xabi Alonso-a? To se danas pojavilo na onom eurosport-ovom pracenju transfera.
              Objasni mi na koju foru moze sad da se vrati kad Murinjo sprema ekipu za osvajanje LS?

              Ne mislim na to, a ako mozes okaci ovde majke ti da vidim sta su napisali, loze masu kao i prosle sezone za razne stvari.
              sigpic

              Comment


              • Pa meni je nerealno, nagadjao sam samo.
                Nema linka, iskopiracu ti kako stoji tacno, posto oni samo izbacuju vesti bez izvora posle onog paper-roundup-a koji ide ujutru (ako pratis, znas o cemu pricam).
                Eurobot:
                Xabi Alonso is getting touted for a move back to Liverpool. Can't see that one happening somehow.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                  Pa meni je nerealno, nagadjao sam samo.
                  Nema linka, iskopiracu ti kako stoji tacno, posto oni samo izbacuju vesti bez izvora posle onog paper-roundup-a koji ide ujutru (ako pratis, znas o cemu pricam).
                  Eurobot:
                  Xabi Alonso is getting touted for a move back to Liverpool. Can't see that one happening somehow.
                  Da, to je to.

                  Pratio sam prosle godine, ove ne stizem ali koliko cujem isto je to. Pogode dosta stvari ali vole da bacaju bombe poput ovakve.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gaston izgleda zapalio za Inter. Jbg, sad vam ostaje samo onaj nas kreten, ili Sinclair, mada njega hoce i City, a s njima niko ne moze finansijski da se nadmece.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Gaston izgleda zapalio za Inter. Jbg, sad vam ostaje samo onaj nas kreten, ili Sinclair, mada njega hoce i City, a s njima niko ne moze finansijski da se nadmece.
                      Pretposvaljam da mislis na Walcotta. Zasto toliko ne gotivis Thea ?
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Jer decko sem brzine nema nista da ponudi, ali nista. Stagnira u razvoju od kad je dosao, nema blage veze sa centarsutom, los je u odbrani kad treba da se pomogne beku, 1D igrac u svakom smislu. Oxlade je za njega izmislio fudbal, i zasluzuje prednost na poziciji desnog krila, iako ce Theo igrati u prvoj postavi garant, ako ostane.

                        EDIT: Zaboravio sam nesto vazno. Da bi neko bio kvalitetno, odlicno krilo, mora da ima takav dribling (Gervinho to ima, ali ima i neke druge nedostatke). Ja kod Thea ne vidim nikakvu tehniku, nikakvu prodornost u situacijama 1 na 1, ako izuzmemo brzinu.
                        Last edited by Wilshere_10; 13-08-12, 20:22.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • The Times reports the contract offered to Martin Skrtel as being a 4-year-deal.
                          ....
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • @BenSmithBBC: LFC are pursuing loan deals for both Sahin and Tello.
                            Vjerovatno su to te dvije posudbe iz La Lige o kojima je rodgers govorio.

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                              Gaston izgleda zapalio za Inter. Jbg, sad vam ostaje samo onaj nas kreten, ili Sinclair, mada njega hoce i City, a s njima niko ne moze finansijski da se nadmece.
                              Nemoj molim te VRIJEDJATI IGRACE, posebno ne kluba za koji navijas, molim te samo to!! Theo ima dosta dobrih stvari, ali tako i stvari na kojima mora raditi i napreduje svaka sezona ide bolje i bolje..

                              Sto se tice transfera nece ici on nigdje, sprema se da potpise ugovor od 90k sedmicno sa bonusima i raznim klauzulama

                              Sinclair, pa boze ne moze svako iz Swansea, sumnjam da ce laudrop da pusti i Sinclaira.. Mogli su da uzmu Myachia na posudbu bez problema, lego bi vam ko budali samar...
                              Ramirez ocito neka bombetina velike razmjere nijedna novina to nije prenjela...

                              Sahin i Tello, tello mozda, sahin ne vjerujem jer je rekao samo klubovi koji igraju LP
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by EBSCO View Post
                                Vjerovatno su to te dvije posudbe iz La Lige o kojima je rodgers govorio.
                                Konacno da postavis vijest sa pouzdanim izvorom, nastavi tako.

                                Ben Smith ‏@BenSmithBBC
                                Tello interest is serious. That loan deal is closer than Sahin.

                                Ozbiljno interesovanje za Sahina, Arsenal je u pol poziciji, vidjecemo sta ce se izdesavati.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X