Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bib theory nije uvijek tacna, mislim da su jako male sanse da Carra pocne...
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Upratio sam da nose isti marker:Skrtel,Agger,Glen,Stevie,Suarez i Carra,a s obzirom da je ovih pet sigurnih kao prvih 11 onda mi se ne cini nemogucim,a mozda je samo Rodgers stavio da igra sa Suljom na treningu da ga ne polomi pred utakmicu
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        a mozda je samo Rodgers stavio da igra sa Suljom na treningu da ga ne polomi pred utakmicu
        Hahaha vjerovatno je to.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Fergie :

          "Nisam gledao utakmicu Liverpoola i Mansfielda, tako da je teško reći je li bilo namjerno ili ne. Međutim, mislim da je dečko obavijen kontroverzama. Ne znam uživa li u tom ili ne"
          "Samo se nadam da nećemo trpjeti zbog odluka u korist Suáreza u nedjelju."


          Gerrrard ga pokopao odma
          "Gledajte, da se ne lažemo, da dam s rukom gol na Old Traffordu, sigurno bih proslavio gol. Ne bih otrčao sudijama i rekao im, 'znate, ja sam zapravo dao gol rukom'. Šta mislite što bi Wayne Rooney učinio u toj situaciji? Uostalom, šta je učinio Roy Carroll, tadašnji golman Manchester Uniteda, prije nekoliko godina kada je lopta u meču protiv Tottenhama debelo prešla gol-liniju. Ne sjećam se da sam vidio Fergusona ili Carrolla kako trče prema glavnom ili pomoćnom sudiji kako bi priznali da je lopta prešla liniju"
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 12-01-13, 19:20.

          Comment


          • 12606_532544723432027_24633443_n.jpg

            Comment


            • Pokopava kapiten rutinski... Mnogo kenja Fergie...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mora dupli...

                JayR_LFC ‏@Jay_78_
                Andy Carroll set for cut price £10m deal to West Ham in the summer after being told he's no future at #LFC by Rodgers. (Via @EddieCuthbert )
                Zaboravili smo na Big Andya, on ce na leto za 10m izgleda, mada bi i sam Allardyce bio lud kada bi dao te pare, covek dao 1 gol ove sezone i jos je povredjen. Dakle u minusu 25m...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sa obzirom šta je do sada pokazao u WH-u možemo biti prezadovoljni ako dobijemo i tih 10m. Nešto sumnjam da su ovi toliko ludi pa dati 10 milki za igrača koji je postigao samo 1 gol.
                  Vrlo je izvjesno kako će Gameiro na ljeto u Liverpool jer će PSG tada vjerovatno dovesti još nekog klasnog napadača, a u tom slučaju Gameiro odlazi iz kluba, pa tako Andy može ostati u Londonu.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                    Tom Ince's move to Liverpool falling apart after fee reaches £8.5m


                    Ako, i neka treba da se raspadne deal, ovome sam se nadao...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • B E D E S H A ‏@VSBOFFICIAL
                      #LFC #Sneijder "Ian Ayre has been in talks with Liverpool’s Boston-based owners in the last 24 hours to see if a deal is feasible
                      Anfield Mole ‏@AnfieldMole
                      Remember my tweet before Xmas #lfc working on big deal now we know who it was #sneijder
                      Mirror isto prica o Snajderu, ne znam, sve mi ovo deluje nerealno, treba se nadati...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ako na neki fazon skurblamo kintu za platu, Snajder je nas ali jako, jako tesko. On zeli ovamo, to je dobro.
                        sigpic

                        Comment


                        • 1. STEVEN GERRARD £140,000 a week
                          2. Jamie Carragher £120,000 a week
                          3. Joe Cole £110,000 a week
                          4. Pepe Reina £105,000 a week
                          5. Luis Suarez £100,000 a week
                          6. Glen Johnson £90,000 a week
                          7. Daniel Agger £80,000 a week
                          8. Martin Skrtel £75,000 a week
                          9. Lucas Leiva £65,000 a week
                          10. Stewart Downing £60,000 a week
                          Da li su ovo neto iznosi zarada? Ako jesu onda Snajderova nedeljna plata u funtama iznosi 95k i ne vidim šta je problem kod Liverpula. Mada engleski mediji dosta potenciraju Snajderovu platu u bruto iznosu koja iznosi 200k funti nedeljno po njima.

                          EDIT: Sad video, ovo su stvarno iznosi bruto zarada u Liverpulu. A tačna vrednost bruto zarade Snajdera je 190k funti. Šta znam, rešili su se Kola, još nekog da se otarase ili da se snadju nekako i eto Snajdera. Pritom ovo je stvarno mizerno obeštećenje od 8.3m funti.

                          Mada verovatno čelnici crvenih razmišljaju i da li je u redu da Snajder bude najplaćeniji igrač tima, plaćeniji i od velikog Džerarda?
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Ja se samo nadam da Downing nece igrati beka danas i da ce igrati na krilu, jer covjek te taman dosao sebi. Po meni je bolje resenje Wizdom i ako nije bog zna sta ali sta da se radi kad nema Enrikea. Volio bih da ih pobjedimo jer su se previse digli a narocito onaj starac koji uvjek trpa onaj nos tamo gdje mu nije mjesto... Jel zna sastave ekipa?

                            Comment


                            • Official LFC team v Man Utd: Reina, Wisdom, Johnson, Agger, Skrtel, Lucas, Gerrard, Allen, Downing, Sterling, Suarez.

                              subs: Jones, Henderson, Sturridge, Carragher, Borini, Shelvey, Robinson.

                              Comment


                              • Tim kakav sam ocekivao.Lucas i Allen ce igrati defanzivno,a Gerrard ce preuzeti svu organizaciju igre.Napadacka trojka je takodje ocekivana,u nastavku ocekujem Staridza,mozda i Hendersona.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X