Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je na kraju ispalo, jer ipak su 3 boda najbitnija. Ipak ono što više raduje jeste odlična igra, pogotovo u 1. dijelu kada smo bili jako dominantni na terenu. Ono što treba istaći i što je bilo očigledno jeste da smo mnogo dobili povratkom Lucasa. Pored toga što odrađuje lavovski posao na terenu, svojom pojavom unosi mir i smirenost u ekipu, a i Gerrard može igrati isturenije i rastrećenije što je upravo danas radio. I to sa dosta uspjeha, mora se pohvaliti kapitenova današnja partija. Enrique sada se već može reći po običaju dobra partija. Nevjerovatno koliko je podigao svoju formu u ove posljednje 3-4 utakmice. Ni nalik onome igraču na početku prvenstva. Jonjo i Sterling su definitivno podbacili danas i mislim da je Jonju morao mijenjati ako ne na poluvremenu, onda sredinom 2. poluvremena. Sterling se zadnjih par utakmica gubi i mislim da bi i on mogao preseliti na klupu da vidimo Susu i(li) Assaidia na djelu. Sule ponovo odradio dobru utakmicu, ali ga ne bih pohvalio samo zbog onog poteza kada je dobio glup i naivan žuti karton, baš u trenutku kada to nije trebao i kada nam je njegovo igranje od krucijalne važnosti. Sada trebamo dodatno da se približimo gornjem dijelu tabele i slijedi teško gostovanje kod WH-a, ali Suarez dobija glup karton i tako dosta umanjuje naše šanse za pobjedu u Londonu. Bilo kako bilo i tu se nadam pozitivnom rezultat uprkos izostanku Suareza - koga nema bez njega se mora. Raduje ovaj sjajan povratak Lucasa, dobra forma bekova Glena & Enriqea, te dobra partija Gerrarda, a mislim da istu može ponoviti i protiv WH-a.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Jeste vi sigurni da Suarez propusta iducu utakmicu ?

      Fellaini je pauzirao zbog suspenzije nakon 4 zuta , ne znam stvarno , ali sam 100 % siguran da je Fellaini pauzirao nakon 4. zutog u sezoni ..

      A evo sad vidim da je i Luiz danas odradio suspenziju nakon 4 zuta kartona , sto znaci da bi Suarez trebao igrati u iducem kolu .. On je vjerovatno svoju suspenziju nakon 4. zutog odradio u kupu , nema drugog logicnog objasnjenja

      Ili je drugacije pravilo za napadace ?
      Last edited by Dale; 01-12-12, 18:32.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Koliko nam je nedostajao Lukas to se najbolje danas vidilo. Kakav je Enrike car pa covjek ne staje cjelu utakmic i uz Suareza je nasa najaca karika. Sto se tice Gomisa njega nikako ne bih volio viditi u Liverpulu jer za te pare se moze naci mnogo bolji igrac.

        Comment


        • E pojma nemam Dale, ni ne pratim koliko ima zutih, ali se vec neko vreme pominjalo da ako dobije zuti, propusta tekmu FA takmicenja, sad je dobio i mislim da propusta, uostalom videcemo...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Mašinerija

            Comment


            • Joseph Musker ‏@Musker_LFC
              #LFC vs Southampton: 64% Possession, 555 attempted passes with 85% accuracy. Had 23 Shots, (8 on target), & 10 corners. Domination.
              Samo su falili golovi da to bude ona prava dominacija...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • http://www1.skysports.com/football/n...s-remains-calm

                Propusta sigurno Suarez iducu.Bit ce interesantno vidjeti ko ce napadaca igrati,mozda bi to opet mogao biti Shelvey.

                Danas takodjer izvlacenje parova za 3.kolo FA Cupa,nadam se da cemo imati srece malo.

                Last edited by Joe Cole 10; 02-12-12, 14:04.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • we all dream of a team of carraghers ;)

                  Comment


                  • Igramo protiv Lincolna ili Mansfielda u FA kupu, gosti smo.
                    Last edited by The Admiral; 02-12-12, 15:02.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • The 18 man Liverpool squad who will travelling to Italy tomorrow for the Europa League match against Udinese.

                      Jones, Gulacsi, Flanagan, Coates, Wisdom, Carragher, Robinson, Sinclair, Shelvey, Henderson, Lucas, Coady, Cole, Pacheco, Downing, Suso, Assaidi and Luis Suarez.

                      Podmlađen sastav sa Suarezom na čelu. Kako propušta utakmicu protiv West Hama sasvim je logično da će igrati u odlučujućoj utakmici što se Evropa lige tiče. Lucas, Suso, Shelvey vjerovatno da će igrati od prve minute. Volio bih još vidjeti Assaidia od samog početka.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Bilo bi lepo kada bi prosli dalje, ali u isto vreme me bas briga... Treba sada videti kako cemo se snaci protiv WH-a bez Suareza i ko ce igrati napadaca, mozda Jonjara lazna devetka ??
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ja bih volio ovakav napad protiv West Hama

                          Assaidi----Jonjo----Sterling

                          Comment


                          • Kakav sastav jebote. Odlucujuca utakmica za prolaz dalje a Brendan salje klince u Udine, kakav car tacno se vidi da ga boli kurac za LE.
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • http://hereisthecity.com/2012/12/03/...ive-from-insi/

                              Evo neki takozvani planovi za januar, ne znam koliko je tacno ali treba videti, u pricu je ukljucen i Demba koji nikako da produzi ugovor.

                              Billy Liddell ‏@Liddellpool
                              Steve Clarke has rubbished speculation regarding Shane Long's possible move to Liverpool in the January transfer window.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pise se da je Venger opasno zainteresovan za Dembu, tako da cemo videti sta ce se desavati.

                                Comment

                                Working...
                                X