Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Dal ce sin Mitar da dodje?
    Ma jok. Baloteli i mozda Eto, Borini out.

    Prskaj, videce ljudi i sami. Toliko zelim da ne budem u pravu ali ne vidim nacin da se to ne desi. Mi smo tim koji igra ekstremno brzo, ludacki presing. Kako to da igras s covekom koji nece da potrci? Ajde sto pravi gluposti van terena nego sto je los covek za atmosferu, moze da otruje ove klince. Ima idealnu sredinu za sebe da se izivljava. Sutira sa 30 metara stalno na tribine, onda mu jedna-dve udju i svi mu se nesto klanjaju. Gotivio sam ga mnogo ranije, nadajuci se da ce poceti da kida ali vremenom sam naucio mnogo vise i o fudbalu i zivotu tako da mi se ovakva persona gadi. Igrace prvu sigurno, sto znaci da otpadaju Sterling, Kutinjo ili Emre Can i gubis odredjenu dimenziju u igri a ne dobijas nista. Murinjo ne voli mnogo da se bavi mladim igracima za razliku od Brendana ali nema sanse da nije hteo i da nije pokusavao da dopre do ovakvog talenta. Kad on kao provereno ime i mastermind psihologije nije uspeo, ne vidim sta to Brendan moze da uradi. Stiv Piters je bruka psiholog, pomogao je momcima ovde, Suareza koliko-toliko iskontrolisao dok boravi sa ekipom(ode u repku i momentalno sranje) pa ljudi tripuju da on moze nesto da uradi. Inace, covek je mnogo pomogao i Roniju O'Salivenu ali ovom pomoci nema, a ni Liverpulu s njim.

    Ima tako tih ludaka od igraca koji znaju da se smire u jednom klubu, da nadju neku sredinu gde ce biti normalni ali ovo je budala milenijuma. Ne vidim da ce ista uraditi. Nadam se da ce Brendan smeti da ga zakuca za klupu kad bude u kontinuitetu lose igrao i da Mario nece uspeti da utice na druge.
    sigpic

    Comment


    • Rijetko pisem u temama drugih navijackih grupa. Nemam tu naviku, a cesto ni sta za napisati. Medjutim, kada u klub stigne igrac kojeg sam ja zelio u Arsenalu, ljubomorno moram cestitati. Zadnji put sam cestitao Jedinstvu na dovodjenju Mate. Proteklih mjeseci vas tim sam, bez zelje za izvinjenjem, nazivao " Bivsi tim Luisa Suareza ". Doveli ste Balotelija. Necu o njemu, svi znaju ko je i kakav je. Toliko sam zelio ovog igraca, toliko vjerujem da bi Wenger kanalisao taj potencijal, toliko se sve moze okrenuti oko Maria da cuda napravi. Vidim da ga osporavate. To je vasa stvar, vasa muka ili sreca, vidjecemo. Jedno je sigurno sto se mene tice. Za mene vise niste " Bivsi tim Luisa Suareza ". Za mene ste opet Liverpool, u pravom smislu, znacenju i sa svim onim sto to ime nosi.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment




      • Party pocinje,Balo stigao.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Jesam los covek ako zelim nekome da padne medicinski pregled?
          sigpic

          Comment


          • Nije ni dosao kako treba a vec mu se vidi onaj ludacki osmeh na faci.

            Comment


            • Biko je i vecih kretena od Bale, Patrick Viera npr.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Biko je i vecih kretena od Bale, Patrick Viera npr.
                Arnautovic, Baloteli pa 100 mesta praznih. Niko im nije ni blizu.
                sigpic

                Comment


                • Mi pricamo o covjeku koji je pljuno sudiju i protivnickog fudbalera?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Brendo potvrdio da ce Lazar i Moreno biti u kadru za tekmu protiv Citya.


                    Inace, Balo u ugovoru ima klauzule po kojima moze biti kaznjen zbog nedovoljnog zalaganja i nedolicnog ponasanja.
                    Last edited by bjelaksson[YNWA]; 22-08-14, 18:52.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Mi pricamo o covjeku koji je pljuno sudiju i protivnickog fudbalera?
                      Dosta igraca je to uradilo. Samo je problem sto su ti igraci bili pravi lideri, kao Totti npr. Balo je smece.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Dosta igraca je to uradilo. Samo je problem sto su ti igraci bili pravi lideri, kao Totti npr. Balo je smece.
                        Kakve veze ima liderstvo sa pljuvanjem i slicnim stvarima? Totti, Pepe, Ibrahimovic i slicni njima imaju karakter ravan nuli.

                        A, Balotelli je uvijek bio pozitivno lud.

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          nisu bas svi bili klovnovi.
                          Мислио сам на Манћинија и Алегрија
                          Биће интересантно гледати буразера опет у ПЛ

                          Comment




                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment




                            • Stigao, potpisuje autograme.


                              Balotelli se sastao s Rodgersom da bi ga pre transfera uverio da je spreman i motivisan za razvoj na Anfieldu.

                              Comment


                              • Navodno Eto je na stand by ukoliko Baloteli ne prodje medical.

                                Comment

                                Working...
                                X