Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam odavno govorio Brada na gol kada je Reina poceo kiksati i kada su lutale one glasine da ce Pepe na klupu ako se ne popravi. Sto se mene tice, moze on i sledecu na golu da bude. Treba tu konkurencija Pepeu, samo tako ce i on biti bolji, tj vratiti se u svoju neku formu.

    Sterling danas sjajan, postigao svoj prvi ligaski gol za prvu pobedu na Anfieldu ove sezone, momak odusevljava, veliku nadu imamo u klubu. Suarez promasio sve, mogao je hat-trick postici, bas bas kanal zavrsnica, doduse odigrao je on dobro kada su ostali parametri igre u pitanju, ali nidje gola, uzas.

    Zanimljivo je ovo za Sahina, ali ocigledno Mou se sada ozb premislja oko njega, i mozda ga na kraju otkupimo, ali za ozbiljnu lovu. On po meni jos nije pokazao sav kvalitet, jos nije u formi, tako da od njega ocekujem bolje partije, i danas je bio prilicno bled.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Prvo poluvrijeme odlicno i taman covjek pomisli da ce odgledati utakmicu bez nerviranja u drugom nastane opsti haos i u nekoliko situacija nas je spasio Jones koji je bio odlican danas.Sterling postigao lijep pogodak i nevjerovatno je kako mladic sa 17 godina igra danas je bio nezaustavljiv.Takodjer sam i zadovoljan sa partijom Suso-a koji je pokazao da je odlican tehnicar i u nekoliko navrata dao odlican pas u prostor.Suarez se opet ispromasivao,ali ovo je bila teska sedmica za njega vratio se tek u petak sa reprezentativnih obaveza i igrao je na velikoj nadmorskoj visini i sigurno da mu nije bas ni lako bilo danas,ali mora proraditi na realiziciji.

      Prva domaca pobjeda je tu i nadam se da ce sada sve lakse biti.Sljedeca utakmica sa komsijama i s obzirom na formu moze se reci da su blagi favoriti,ali u posljednje vrijeme biljezimo dobre rezultate protiv njih,dobra stvar je sto vjerovatno Fellaini nece igrati.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Igraju bez Fellainija, 3 nedelje je on van terena i mislim da nam je to velika sansa da ih dobijemo. Pobeda u Mersyside derbiju ce biti veliki uspeh i ogroman boost samopouzdanja za momke, ogroman.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Prvo poluvrijeme odlicno i taman covjek pomisli da ce odgledati utakmicu bez nerviranja u drugom nastane opsti haos i u nekoliko situacija nas je spasio Jones koji je bio odlican danas.Sterling postigao lijep pogodak i nevjerovatno je kako mladic sa 17 godina igra danas je bio nezaustavljiv.Takodjer sam i zadovoljan sa partijom Suso-a koji je pokazao da je odlican tehnicar i u nekoliko navrata dao odlican pas u prostor.Suarez se opet ispromasivao,ali ovo je bila teska sedmica za njega vratio se tek u petak sa reprezentativnih obaveza i igrao je na velikoj nadmorskoj visini i sigurno da mu nije bas ni lako bilo danas,ali mora proraditi na realiziciji.

          Prva domaca pobjeda je tu i nadam se da ce sada sve lakse biti.Sljedeca utakmica sa komsijama i s obzirom na formu moze se reci da su blagi favoriti,ali u posljednje vrijeme biljezimo dobre rezultate protiv njih,dobra stvar je sto vjerovatno Fellaini nece igrati.
          Veruj buraz da je dobro sto je ispalo onako. Moraju da nauce da budu koncentrisani kuci svih 90 minuta sto su i bili juce. Par takvih pobeda da se ojaca mentalno i posle lagano resavamo boraniju.

          Inace ne pamtim kad smo toliko sansi stvorili u kaznenom za spica, pa Kerol juce da je bio kontam da bi 3 komada uvalio. Ponavljam, Suarez sad moze vise da ide u prostor i da se posveti davanju golova a doprinece igri svakako. Sad ima sasvim dobre saigrace, nema nijednog sablonera u prvoj postavi.

          Bolje otvaramo sredinu, igrali su juce riskantnije konacno. Ono sto Suso i Sterling moraju da nauce to je centarsut kontra nogom jer je juce Reding dosta zgusnuo sredinu i bilo je prostora za dobre centarsuteve(ne one klasicne Engleske nego normalna lopta sa krila u kazneni) i videli su saigrace u sredini ali nisu centrirali jer im je lopta bila na kontra nozi. Onda zakomplikuju dok se nameste i ode akcija. Nadam se da ce Brendan i stab izanalizirati ovo.

          Presing i vracanje lopte u nas posed za 10 odradjuju.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Veruj buraz da je dobro sto je ispalo onako. Moraju da nauce da budu koncentrisani kuci svih 90 minuta sto su i bili juce. Par takvih pobeda da se ojaca mentalno i posle lagano resavamo boraniju.

            Inace ne pamtim kad smo toliko sansi stvorili u kaznenom za spica, pa Kerol juce da je bio kontam da bi 3 komada uvalio. Ponavljam, Suarez sad moze vise da ide u prostor i da se posveti davanju golova a doprinece igri svakako. Sad ima sasvim dobre saigrace, nema nijednog sablonera u prvoj postavi.

            Bolje otvaramo sredinu, igrali su juce riskantnije konacno. Ono sto Suso i Sterling moraju da nauce to je centarsut kontra nogom jer je juce Reding dosta zgusnuo sredinu i bilo je prostora za dobre centarsuteve(ne one klasicne Engleske nego normalna lopta sa krila u kazneni) i videli su saigrace u sredini ali nisu centrirali jer im je lopta bila na kontra nozi. Onda zakomplikuju dok se nameste i ode akcija. Nadam se da ce Brendan i stab izanalizirati ovo.

            Presing i vracanje lopte u nas posed za 10 odradjuju.
            Sterling ima sasvim solidan cenarsut slabijom nogom, Suso ima uzasnu desnu nogu i vrlo rijetko je koristi, skoro nikad, Borrell ga je otvoreno kritikovao zbog toga, jednostavno kod njega ne postoji desna noga, mora to popraviti.
            U drugom poluvremenu su nas nekoliko puta lako otvorili iz kontri, ne smije to da nam se desava protiv ovih seoskih ekipa, opet konfuzija u odbrani, Skrtel je naivno ispao kod najvece sanse za Reading, vrlo lako je moglo biti 1-1, ali dobro da ne kenjam dalje bitna su 3 boda i clean sheet. Osjetio se i umor (narocito kod kapitena) zbog reprezentativnih obaveza, Luis je igrao u vukojebini na ogromnoj nadmorskoj visini i tek u petak se vratio u Melwood. Gerrard igrao u srijedu kao i Glendza, odmoriti najbolje protiv Anzhia i pustiti klince i Carraghera da se igraju.

            Inace kapiten povezao 8 utakmica zaredom, to se nije desilo jos od Novembra 2010-e.
            Last edited by The Admiral; 21-10-12, 12:39.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Na google translate ukucajte "Will Suarez ever die" i stavite da prevede na vijetnamski, onda ovaj vijetnamski tekst kopirajte i prevedite na engleski.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Na google translate ukucajte "Will Suarez ever die" i stavite da prevede na vijetnamski, onda ovaj vijetnamski tekst kopirajte i prevedite na engleski.
                Hahaha, odlicno.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Liverpool boosted by £40m January transfer budget
                  FSG have promised Brendan Rodgers they will back him this January. The owners will back their manager with around £40m to spend this January. The money has come cutting the clubs wages last summer by around £22m and also from the clubs growing commercial revenues.
                  Nadam se da nije šuplja i da ima istine u ovome jer bi to bilo pravo dobro. Svjesni smo da ćemo morati trošiti u januaru za nova pojačanja, a ovaj novac bi bio sasvim dovoljan da se dovedu kvalitetni igrači tamo gdje smo najtanji.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by C-Bosh View Post
                    Sterling ima sasvim solidan cenarsut slabijom nogom, Suso ima uzasnu desnu nogu i vrlo rijetko je koristi, skoro nikad, Borrell ga je otvoreno kritikovao zbog toga, jednostavno kod njega ne postoji desna noga, mora to popraviti.
                    U drugom poluvremenu su nas nekoliko puta lako otvorili iz kontri, ne smije to da nam se desava protiv ovih seoskih ekipa, opet konfuzija u odbrani, Skrtel je naivno ispao kod najvece sanse za Reading, vrlo lako je moglo biti 1-1, ali dobro da ne kenjam dalje bitna su 3 boda i clean sheet. Osjetio se i umor (narocito kod kapitena) zbog reprezentativnih obaveza, Luis je igrao u vukojebini na ogromnoj nadmorskoj visini i tek u petak se vratio u Melwood. Gerrard igrao u srijedu kao i Glendza, odmoriti najbolje protiv Anzhia i pustiti klince i Carraghera da se igraju.

                    Inace kapiten povezao 8 utakmica zaredom, to se nije desilo jos od Novembra 2010-e.
                    Ima ali za U21 ligu. Imao je vec dosta situacija nije ni jednom centrirao kontra nogom iako se par puta bas videlo da vidi igraca u kaznenom. Mora jos da radi, nema samopouzdanja u toj levoj nozi. Suso je tanak tu, mora da poboljsa bar donekle.

                    @Merlin, ne znam da li ce biti 40 miliona ali za levog beka i krilo u rotaciji bi moglo da bude oko 20-25. To nam je najpotrebnije trenutno, Enrike je u ofsajdu a Suso, Sterling i Asaidi nisu sposobni da sami iznesu sezonu. Od Stjuarta nema leba.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pojacanja su obavezna, i mora se juriti napadac ovog puta, jer smo samo na Suareza spali, Borinija nece biti jos dugo, tako da je to prioritet pre svega, i pre levog beka. Sa 40m mislim da se moze itekako dobro poslovati, to je i vise nego dovoljno da se rupe zakrpe a i da se dovede jedan odlican igrac, krilo/napadac tipa Mertensa za kojeg se suska da se interesujemo i koji ne bi bio toliko skup, cujem da bi PSV prihvatio nekih 10m sto je smesno ako znamo o kakvom se igracu radi. Momci koje imamo nece sigurno izneti sezonu, mladi su oni jos za takav poduhvat.

                      Sto se tice ove polemike oko kvaliteta centarsuta Sterlinga, slazem se sa Nashom, tacno se vidi da stalno prebacuje na desnu kad god se za to ukaze prilika umesto odmah da centrira nogom koja mu je u tom trenutku raspoloziva, a ne da prebaci pa tek onda. A znamo da s obema nogama raspolaze dobro, nedostatak samopouzdanja je prisutan, valjda ce to Brendan uvideti i da ce sa njim raditi na tom malom problemu.
                      Suso sa druge strane nema desnu nogu uopste, kao da mu je odsecena ne daj boze i to je nazalost veliki hendikep za njega. Dobro je sto je jos mlad i moze da se nauci, da trenira tu slabiju nogu, to mu je jedina mana, koju ako ispravi, moze biti vrhunski fudbaler sto ce nadam se i postati, jer sve predispozicije za to poseduje.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Pojacanja su obavezna, i mora se juriti napadac ovog puta, jer smo samo na Suareza spali, Borinija nece biti jos dugo, tako da je to prioritet pre svega, i pre levog beka. Sa 40m mislim da se moze itekako dobro poslovati, to je i vise nego dovoljno da se rupe zakrpe a i da se dovede jedan odlican igrac, krilo/napadac tipa Mertensa za kojeg se suska da se interesujemo i koji ne bi bio toliko skup, cujem da bi PSV prihvatio nekih 10m sto je smesno ako znamo o kakvom se igracu radi. Momci koje imamo nece sigurno izneti sezonu, mladi su oni jos za takav poduhvat.

                        Sto se tice ove polemike oko kvaliteta centarsuta Sterlinga, slazem se sa Nashom, tacno se vidi da stalno prebacuje na desnu kad god se za to ukaze prilika umesto odmah da centrira nogom koja mu je u tom trenutku raspoloziva, a ne da prebaci pa tek onda. A znamo da s obema nogama raspolaze dobro, nedostatak samopouzdanja je prisutan, valjda ce to Brendan uvideti i da ce sa njim raditi na tom malom problemu.
                        Suso sa druge strane nema desnu nogu uopste, kao da mu je odsecena ne daj boze i to je nazalost veliki hendikep za njega. Dobro je sto je jos mlad i moze da se nauci, da trenira tu slabiju nogu, to mu je jedina mana, koju ako ispravi, moze biti vrhunski fudbaler sto ce nadam se i postati, jer sve predispozicije za to poseduje.
                        Bekovi su izuzetno vazni za Brendanov sistem. Pitanje je koliko Andre moze da igra na ovako visokom nivou a Hoze je u kanalu. Voleo bih levog beka da dovedemo i Dembu ako je tacno ono za 7 miliona, pa nek je i nesto vise, jer tu u rotaciji dobijas spica koji moze i inside forward da bude + naviknut na PL. Samo sto bi on meni bio u rotaciji dok Suso i Sterling ovako kidaju.

                        Iako je Borini povredjen, tu su Jesil, Morgan i Sinkler koji u kupovima i LE mogu da odrade dobru rolu. Selvi bi isto mogao dobro da odradi laznu devetku. Sve je vise dobrih lopti u prostor i poboljsavamo se u poslednjoj trecini terena tako da verujem da bi dobijali dobre lopte i sansu da postignu par komada i odmene Suareza ljudski.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kapiram ja tebe, ali Enrike ne moze vecito biti u kanalu, i mi barem tu imamo igraca koliko toliko iskusnog, koji moze da odigra i mora da bude u prvoj postavi, ali napadaca nemamo uopste, mora to biti priortet, furati sa samo jednim napadacem koji je ujedno i najbolji igrac tima u Premier Ligi je suludo. I dva je malo, a kamoli jedan. Mogu se pozvati momci iz akademije, ali nece to biti dobro dugorocno resenje. Ovo za Dembu ja licno sumnjam da je istina.
                          Last edited by Freshman; 21-10-12, 22:25.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Ma kapiram ja tebe, ali Enrike ne moze vecito biti u kanalu, i mi barem tu imamo igraca koliko toliko iskusnog, koji moze da odigra i mora da bude u prvoj postavi, ali napadaca nemamo uopste, mora to biti priortet, furati sa samo jednim napadacem koji je ujedno i najbolji igrac tima u Premier Ligi je suludo. I dva je malo, a kamoli jedan. Mogu se pozvati momci iz akademije, ali nece to biti dobro dugorocno resenje. Ovo za Dembu ja licno sumnjam da je istina.
                            Tu je i Robinson, zaboravio sam. Nista onda od beka, prvo spic ali koji? Treba probati sa Ljorenteom ali njega ce mnogi traziti jer mu istice ugovor u junu. Prica se o tome kako ne bi legao u Brendanov sistem ali u Bilbau odavno igra slican fudbal i sasvim solidno barata loptom za svoju visinu. A pouzdan je realizator. Gameiro bi isto bio dobar backup ali bi dosta kostao. Licno bih najvise voleo nekoga ko moze i na krilu da odigra dobro. Staridz bi bas legao ali on je opcija samo ako Celsi bude kupovao u januaru. Hteli su ga nasi letos, mozda probaju ponovo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pljunuti Bond
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Tajni agent 008! <3
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X