Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne vidim da mi mozemo s ovim timom da se borimo za top4 i igramo LS.
    Tako da bih se fokusirao na LS, a u PLu bi bilo pozeljno da zavrsimo ispod mesta za LE. I onda sledece sezone bez evrope da napadnemo PL.
    Verovatno se niko nece sloziti s ovim. [emoji3]
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Kontinuitet igranja najboljeg evropskog takmicnja je prioritet.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by somborac View Post
        Ovo će biti najbitnija utakmica u septembru, ne vidim razloga da se ne krene iz sve snage...
        Seti se samo kako je ta četvorka močno izgledala u Minhenu ne tako davno (Cou, Bobi, Mo i Mane)
        Apsolutno se slažem, treba napasti Sevilju punom snagom, nego ne znam koliko je Cou spreman. Siti je bio pre 2-3 dana, a Klopp ga nije stavio ni na klupu. Dobiće minute sigurno. Sad da li prvih 60ak, ili poslednjih 30ak...ja naginjem na ovo drugo.

        Jedino kako možemo na 2 fronta je sa izbegavanjem povreda. Ako to uspemo da svedemo na minimum, možemo da budemo konkurentni za top4 i za neko iznenađenje u LŠ. Bukvalno možemo sve da rotiramo lepo osim poslednje linije..
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Kontinuitet igranja najboljeg evropskog takmicnja je prioritet.
          Prioritet su trofeji, sta ja imam od toga da budemo svake godine u top4 i ispadamo iz osmine-finala?

          Ovako lepo bez evrope napadnes titulu, i ako sledece sezone ne uzme Klopp. Onda traziti novog trenera, jel ocigledno da Klopp PL ne moze da uzme ovakvim fudbalom.

          Zato lepo se fokusiras samo na LS ove sezone, a u PLu isprobavas drugacije formacije i dajes iskustvo mladjim igracima. Naravno zavrsiti na 60pts i biti ispod mesta koje vodi u LE.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Nisam mislio prioritet generalni, nego trenutni, ipak bih da Liverpool polako ponovo postane Evropski velikan, strpljivo, nego da osvaja titule jer ne igra Evropu zato sto je prethodne sezone bio sedmi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mnogo je to dug period, ako to budemo pokusavali titulu necemo uzeti ni narednih 10god.
              A pritom ni to ti ne garantuje da ces ostati u vrhu, evo ti Arsenal 30god svake god igrali LS i dokle su dosli?
              Jednostavno mora da nam bude prioritet PL, ili ga necemo nikad uzeti. Pogotovo sto igramo u ligi sa Sitijem i Junajtedom, koji ce uvek imati i duzi squad i 10puta bolje pojedince.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • paul joyce‏ @_pauljoyce
                Sadio Mane ban upheld. 3 matches
                Znači ipak ostaje 3 meča.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Znači ipak ostaje 3 meča.
                  2 meca, liga kup je nebitan.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • paul joyce‏ @_pauljoyce
                    Klopp confirms Loris Karius to start v Sevilla
                    Ono što me najviše plaši kod njega je kad mu vrate loptu, a on svaki put razmišlja po 10 sekundi i na kraju mu blokiraju kad ispucava. Svaki put srčku dobijem. A jednom ćemo primiti tako gol.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ono što me najviše plaši kod njega je kad mu vrate loptu, a on svaki put razmišlja po 10 sekundi i na kraju mu blokiraju kad ispucava. Svaki put srčku dobijem. A jednom ćemo primiti tako gol.
                      To se desavalo samo protiv Arsenala, daj nadji mi jos na nekom mecu da se to desavalo. Mingole je to radio milion puta, kakve je samo gluposti on pravio i jos ih pravi. Kad se setim ono u LE-u kad je drzao loptu 2min, i iznudio indirekt za protivnika posle koga smo primili gol, klasicni idiot.

                      Karius branio 2losa meca, WHU i Bournmouth i odmah je najgori golman na svetu...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        To se desavalo samo protiv Arsenala, daj nadji mi jos na nekom mecu da se to desavalo. Mingole je to radio milion puta, kakve je samo gluposti on pravio i jos ih pravi. Kad se setim ono u LE-u kad je drzao loptu 2min, i iznudio indirekt za protivnika posle koga smo primili gol, klasicni idiot.

                        Karius branio 2losa meca, WHU i Bournmouth i odmah je najgori golman na svetu...
                        Dešavalo se i pre. Možda nije blokirano, ali je pola sekunde falilo za to. Uvek odugovlači više nego što treba. Minjole je posebna priča, ali popravio se u tom segmentu. Dosta je sigurniji.

                        Treba dati Kariusu šansu. Nije on loš golman, al nije ni pokazao šta ume. Videćemo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Не разумем ово. Заиста. Ливерпул, петоструки освајач ЛШ, 18х шампион Енглеске, изгуби од Манчестер Ситија 5:0 и навијачи нису незадовољни/љути/разочарани?

                          Целу другу полу-сезону прошле сезоне и прелазни рок критикујем Клопа због одабира штопера. Оно што мене зачуђава је то што сви, апсолутно сви, када критикујем Клопа, ја или неко други небитно је, сви га бране као да је човек нешто донео Ливерпулу. Прву сезону нећу рачунати, али не видим разлог између прве и друге када су се исте грешке дешавале. Улазак у трећу сезону на феноменалан начин, а то је реми 3:3 с Вотфордом. После скоро 2 сезоне није поправио ствари које је затекао у клубу када је дошао. Може неко да ми објасни зашто је забрањено критиковати Јиргена Клопа? Брендан Роџерс, Хоџсон, Клоп, ко год, ако прави грешке, мора да буде критикован и да се алаудира константно на то, да покуша да исправи исте. Смучио ми се са изговорима да су судије криве, да је ветар крив, да смо највише путовали, а играмо најраније итд. Човече погледај на шта ти личи екипа у одбрани, ради на томе, склони Ловрена и Клавана, доведи 2 квалитетна штопера ако већ овај рок не можеш Вирџила. Ми смо мислили да ТАА зна нешто, али није провео довољно времена на беку да би видели колико зна. Клоп га гледа сваки дан, ја не капирам како човек мисли да он може да изнесе ту позицију сада без Клајна? Данас је био очајан. Да није било Мињолеа и пар његових одличних одбрана, могли смо комотно да доживимо већи дебакл. Супер је што смо ми до црвеног картона били бољи и јесмо, али смо примили гол на грешку одбране када је било 11на11. Јеботе довео си штопера из Аугзбурга за 3м евра, а најбољи штопер екипе је просечан у ствари, који је дошао за 0 евра. Аквизиција Бренданова у виду Ловрена се показала одавно као неуспешна, али из неког непознатог разлога и даље игра стандардно. Мучени Сако је класа за све наше штопере што се тиче дефанзивних квалитета и неће да му пружи шансу због неких срања на припремама. Кутињо јавно тражи трансфер иако има уговор на 5. година и вратиће га кроз 2-3 утакмице. Лицемерно.

                          Ове године не можемо да освојимо ЛШ, да не говоримо лигу. То ће бити трећа сезона Клопа без трофеја. Није проблем у томе, ја верујем да је бољи избор од разних Виљаш Боаша, Мацарија итд., проблем је што он изговоре тражи у ветру, судијама и пређеним миљама. Уозбиљи се или иди из клуба. Не желим једноставно да постанемо Арсенал с Венгером и да сви будемо јебено задовољни што завршавамо четврти сваке године.
                          Ne pratim aktivno i ne komentarisem ovu temu vec duze vreme, ali moram da prokomentarisem ovaj post. Sve napisano, od pocetka do kraja, sve u centar, tacno, realno, onako kako jeste, svaka ti cast!

                          Jos kad bi navijaca lfc-a koji ovako razmisljaju bilo vise, bilo bi extra...

                          Comment


                          • Sad tek vidim ovaj post od @Pobede,i u sustini se slazem i to pricam vec dve godine oko Klopa i njegove filozofije fudbala,sto po meni povlaci i ne dovodjem igraca pozadi...po meni necete ni Top 4 ove godine,sto opet povlaci za sobom i dovodjenje /osatank glavnih zvezda tima.Zbog toga bi mozda bilo najpametnije biti treci u grupi i pokusati napasti LE i tako uci u LS,mislim da je to najlaksi nacin,mada prilicno destruktivan

                            E sad kad sve sagledas i vec bi menjao Klopa,koga bi doveo,posto ja dostupne ne vidim bar za koje mislim da su top menageri,eventualno traziti nekog novog talentovanog trenera...sa kojim bi trenerom al da je realna mogucnost bio zadovoljan Pobeda?

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Sad tek vidim ovaj post od @Pobede,i u sustini se slazem i to pricam vec dve godine oko Klopa i njegove filozofije fudbala,sto po meni povlaci i ne dovodjem igraca pozadi...po meni necete ni Top 4 ove godine,sto opet povlaci za sobom i dovodjenje /osatank glavnih zvezda tima.Zbog toga bi mozda bilo najpametnije biti treci u grupi i pokusati napasti LE i tako uci u LS,mislim da je to najlaksi nacin,mada prilicno destruktivan

                              E sad kad sve sagledas i vec bi menjao Klopa,koga bi doveo,posto ja dostupne ne vidim bar za koje mislim da su top menageri,eventualno traziti nekog novog talentovanog trenera...sa kojim bi trenerom al da je realna mogucnost bio zadovoljan Pobeda?
                              Написао сам, тренутно не бих мењао Клопа, верујем да је он човек за нас, а и нема слободног тренера који је бољи од њега.

                              Comment


                              • Takodje se slazem sa ovim postom od @ Pobeda.
                                Frustrirajuce je izgubiti od Sitija 5-0 pa i sa igracem manje. Totalni raspad, Siti da je htio mogao je da da jos koji gol. Liverpul to ne smije sebi da dozvoli i ko god da je trener zasluzuje najvece moguce kritike. Klop je vrhunski trener ali mora da shvati neke stvari, i da pocne da ispravlja greske koje pravi od kako je dosao u klub. Svima je jasno da nam odbrana ne lici ninasta. I ono sto je trebao prvo da uradi u ovom prelaznom roku jeste da sredi tu odbranu. Stoper i Lijevi bek. Ok doveo je lijevog beka ali mu jos uvijek Moreno igra beka, covjek koji ne igra odbranu. Arnolda je prica za sebe, svaki napad protivnicke ekipe koji ide preko njegove strane je prilika za gol . Talenat je tu ali ne smije da bude u prvih 11, ne jos i ne u bitnim utakmicama.

                                Sve u sve ostaju problemi od prije. Klop je unaprijedi igru, klub je podigao na visi nivo i naravno da to sve izgleda dosta bolje u odnos na neke prosle sezone. Ali mora da djeluje mnogo brze, jer kako i za njega tako i za Liverpul ova sezona bi mogla da bude prekretnica. Ne bi bilo dobro da se sezona zavrsi a da Liverpu ne osvoji nista i da zavrsi ispod 4 mjesta. Predugo se ceka na trofeje a na onaj najbitniji najvise.

                                Comment

                                Working...
                                X