Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by C-Bosh View Post
    Ma koji Lewandowski, nemojte da se zajebavamo.

    Demba moze, pogotovo ako je istina da postoji ona klauzula u ugovoru da moze da ide za 7m. Za te pare boljeg ne mozemo naci, on i Mertens da dodju na zimu i ne treba nam nista vise. Mozda LB ako se Enrique ne presabere.
    Odakle ti to za Mertens??
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Odakle ti to za Mertens??
      Holandski mediji objavili prije 10-ak dana. Dobar igrac koji se moze dovesti za relativno male pare, PSV ne trazi mnogo za njega.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by C-Bosh View Post
        Holandski mediji objavili prije 10-ak dana. Dobar igrac koji se moze dovesti za relativno male pare, PSV ne trazi mnogo za njega.
        Znam da je dobar,zato i pitam!
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • Lewandovski ni slucajno, puno trazi para Dortmund, a to automatski znaci da nece da ga prodaju.

            Sto se tice Mertensa, i ja prvi put za to cujem, cuo sam jos na leto nesto malo oko njega i to je to. Ako je istina da ima sansi da ga dovedemo, moramo to odma uraditi jer je lik fenomenalan igrac i zato sto je Belgijanac.
            Ne zaista, sjajan igrac, krilni napadac, ono sto nama treba, da se Suarez malo rastereti i vise fokusira na zavrsnicu, a ne da svaki napad od njega krece. Ako njega dovede Brendan, a znam da nece biti potrebna sumanuta suma novca za njegove usluge, obavice veliki posao.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Reina se povrijedio izgleda
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Reports that Pepe Reina picked up a muscle injury warming up for Spain tonight.
                Izgleda da jeste i da bi mogao propustiti meč protiv Readinga. Eto iznenadne prilike za Jonesa.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-32045662/

                  Torres:

                  He told Spanish newspaper El Pais: “I owe Liverpool a huge amount. To the people, to the men in charge, to (Rafa) Benítez and his staff, to the city. A huge amount.

                  “Liverpool is a fundamental part of my life. They don’t remember me that way, but time will change that. I could not have chosen a better place to go when I left Atlético.

                  “I decided to leave because I had to take a step forwards. It wasn’t the best way to have gone but nor were things exactly as they were sold [to people].

                  “One day the truth will come out. In a sporting sense, nothing was happening; a new project was needed. We talked about that – about growth.

                  “My son is a Liverpool fan and he was already kicking a ball before he was one. He was born in the football city; he had no choice.”
                  “The other day when the news broke about Hillsborough, I felt emotional,” Torres said. “I have experienced that, I know what the people have been through, I have seen them cry. I’ve lived that, I made it mine.

                  “This has arrived too late but it’s another step [in the right direction]. And it is things like that that playing for Liverpool gives you: it’s a feeling.”
                  Zasto je morao da ide sve mu jebem, da nije otisao ne bismo ni spiskali 35m na Kerola. Respect za sve sto je rekao, ipak nije tolika pizda.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Borini tri meseca van terena...

                    Comment


                    • Bosh, mani se onog djubreta od Toresa. Moze sad da prica sta hoce, onda je rekao kako Liverpul ne zadovoljava njegove ambicije i da je zeleo u Celsi leto pre toga ali je bio povredjen. Naravno, 20 dana pre toga rekao kako zeli da se Liverpul vrati gde mu je mesto i da on i Dzerard sa novim gazdama koje ce dati pare za par pravih pojacanja predvode takav Liverpul. Cigan, klasican spanski cigan.

                      Ove nove povrede ce taman lepo doci da se operu ako kiksnu protiv Redinga. "Znate, imali smo par povreda i usli smo osakaceni u mec. Imali smo i sa ovim timom svoje sanse ali eto nismo ih iskoristili." Daj boze da gresim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobro je da si se ti nama Nash vratio, to je bitno bre...

                        Kao sto je vec Giggsy rekao, Borini van terena tri meseca jer ide na operaciju frakure kosti u stopalu, rehabilitacija ce toliko trajati. Ostade Suarez jedini napadac, ako ne racunamo klince.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Dobro je da si se ti nama Nash vratio, to je bitno bre...

                          Kao sto je vec Giggsy rekao, Borini van terena tri meseca jer ide na operaciju frakure kosti u nozi, rehabilitacija ce toliko trajati. Ostade Suarez jedini napadac, ako ne racunamo klince.
                          Imam ovih par dana vremena, opet me nece biti ne nadajte se.

                          Ako bi se vezni red sredio i digao nivo igre, te bude vise lopti u prostor, Jesil, Morgan i Sinkler u rotaciji u svim takmicenjima mogu da odrade neku solidnu rolu i doprinesu, ne preterano. Samed je opet juce dao gol i ima 32 gola na 33 nastupa za mladje selekcije Nemacke + bolestan skor u Leverkuzenu isto. Zaista odlicna kretnja bez lopte, treba mu dati sad sansu.

                          Luis navikao prosle sezone da radi sve zivo. Sad vezni red sasvim ok igra, mogao bi vise da utrcava iza ledja odbrana i da se posveti vise davanju golova. Igra je bolja i kompaktnija, bolja je sveukupna kretnja bez lopte te ne mora toliko da igra all-around igru. Sterling i Suso isto treba vise da utrcavaju a vezna trojka da igra malo riskantnije. Presing je na nivou i veoma brzo uzimamo loptu nazad kad je izgubimo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma vratio si se ti zanavek...

                            Fali ta lopta u prostor, nema ko da je gurne, pa se onda u poslednjim momentima oslanjamo na individualni kvalitet Suareza. Sterling mora jos u teretanu da nabije masu, mada on jos pije mleko tako da bi i prirodno trebao da se razvije, a Susa bi najradije u veznom da vidim, deluje mi kao tipican potencijal za novog Inijestu, ne previse brz ali dovoljno onoliko koliko treba za jednog veznjaka, o kreativnosti i tehnici necemo diskutovati. Ali posto nema Borinija, neka ga na krilu gde on i tako vise mozda pokazuje od Sterlinga u ovih par duela, mozda je to zato sto Raheem nije navikao da bude konstantan starter, mlad je, to je potpuno razumljivo, mnogo sveziji je delovao na pocetku sezone, nego sada.

                            Presing je odlican, to je i prirodno shodno stilu koji forsira Brendan, jednostavno brzi tempo i presing na loptu, da bi kada povratimo loptu, stali na nju i umirili igru i gradili od pocetka napad, deluje za sada sjajno kao da igraju tako dugi niz godina.

                            Odbrana je meni veliki problem, definitivno ono o cemu sam pricao da se Skrtel nece snaci u ovom sistemu visoke linije, to se i obistinilo, mnogo kikseva je imao, bas bas mnogo. Koates potpuno neuigran, a Carru ne bi pominjao, tako da mi tu neka resenja i nemamo.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ma vratio si se ti zanavek...

                              Fali ta lopta u prostor, nema ko da je gurne, pa se onda u poslednjim momentima oslanjamo na individualni kvalitet Suareza. Sterling mora jos u teretanu da nabije masu, mada on jos pije mleko tako da bi i prirodno trebao da se razvije, a Susa bi najradije u veznom da vidim, deluje mi kao tipican potencijal za novog Inijestu, ne previse brz ali dovoljno onoliko koliko treba za jednog veznjaka, o kreativnosti i tehnici necemo diskutovati. Ali posto nema Borinija, neka ga na krilu gde on i tako vise mozda pokazuje od Sterlinga u ovih par duela, mozda je to zato sto Raheem nije navikao da bude konstantan starter, mlad je, to je potpuno razumljivo, mnogo sveziji je delovao na pocetku sezone, nego sada.

                              Presing je odlican, to je i prirodno shodno stilu koji forsira Brendan, jednostavno brzi tempo i presing na loptu, da bi kada povratimo loptu, stali na nju i umirili igru i gradili od pocetka napad, deluje za sada sjajno kao da igraju tako dugi niz godina.

                              Odbrana je meni veliki problem, definitivno ono o cemu sam pricao da se Skrtel nece snaci u ovom sistemu visoke linije, to se i obistinilo, mnogo kikseva je imao, bas bas mnogo. Koates potpuno neuigran, a Carru ne bi pominjao, tako da mi tu neka resenja i nemamo.
                              Ima ko da je gurne, Sahin, Dzerard, Suso, pa i Alen i Sterling znaju solidno da je gurnu ali jos se navikavaju na ovaj sistem i treba malo vise da osete jedni druge. Od tih 6 igraca sredine i napada, 4 su nova. 2 pojacanja i 2 momka iz akademije. Polako.

                              Suso i jeste AMC ali zna se cija je to pozicija trenutno. Mada Brendan stavlja Sahina ofanzivnije od Dzerarda, mozda zato sto je Dzerard iskidao protiv Junajteda kad je bio povuceniji a Selvi ispred pa verovatno ocekuje iste takve partije. Treba im svima dati vremena do Nove godine, ako ne bude napretka zna se kako se to radi u tom slucaju.

                              Problem odbrane je taj sto su specificni i ovaj sistem i nacin rada Stiva Klarka sa njima. Klark vidimo i u VBA kakav je strucnjak(pricao sam jednom dosta o njemu ako se secate) a za odbranu je poseban specijalista. Skrtelu treba dati vremena, zbog prosle sezone gde je bio najbolji igrac ima kredita. Tehniku nema ali brzinu ima, brutalan je fizicki. E sad, on je bio kiksara do dolaska Kenija i Klarka u klub. Da li ce ponovo biti takav u kontinuitetu sa njihovim odlaskom, ostaje da vidimo. Karager poslednje 2-3 utakmice sto je odigrao bio je malo bolji, trebace nam i on u rotaciji i kad dodju povrede i suspenzije. Seb ocajan protiv Udinezea, ostalo dobar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma ne, ja sam pricao vise u proslom vremenu, da nije imao ko da je gurne... Trebao sam tako i napisati..
                                Naravno da imamo igrace koji itekako umeju da gurnu loptu u prostor, ali se to za sada retko desava, nadam se poboljsanju u tom segmentu, moramo jos jace napadati protivnika, tj da budemo dosta konkretniji kada je u pitanju napad.

                                Takodje sam primetio Sahina dosta ofanzivnijeg, mnogo cesce se nalazi u gol sansi, uvek je na pravom mestu u pravo vreme da da gol, protiv Stouka je bio sam na penalu, ali mu Raheem nije dodao, gol za pobedu jbg, neiskustvo i zelja za dokazivanjem cini svoje. Ali sto se tice Nurija on inace tako dopunjuje svoje mane u odbrani posto je klasican veznjak, zadnji veznjak, DLP, mnogo vise ucestvuje u zavrsnoj fazi napada nego sto bi to klasican veznjak radio, zbog toga smo i imali dosta propusta u vezi ponekad, gde sam primetio da sam Alen mora da drzi odbranu pozadi kada ovaj ode napred, sto nije bas dobro, ali ajde.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X