Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klinci koji putuju za Svajcarsku: Samed Yesil, Suso, Andre Wisdom, Conor Coady, Adam Morgan, Jon Flanagan, Jack Robinson and Dani Pacheco.


    Steven Gerrard, Luis Suarez, Glen Johnson, Martin Skrtel, Daniel Agger, Joe Allen, Martin Kelly, Pepe Reina ce odmarati.
    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

    Comment


    • Nasi momci izgubili 3-2 u NextGen Series protiv Inter-a ali treba reci da su i bili dosta oslabljeni neigranjem nekoliko igraca koji su otisli sa prvim timom u Svicarsku.Oba gola postigao Adorjan.

      Liverpool team: Tyrell Belford, Ryan McLaughlin (Kristoffer Peterson 64), Brad Smith, Stephen Sama, Lloyd Jones, Yalany Baio, Jordan Ibe, Craig Roddan, Jerome Sinclair (Sam Gainford 76), Krisztian Adorjan, Marc Pelosi. Subs unused: Niall Heaton, Ryan Fulton, Daniel Trickett-Smith, Joe Maguire, Jordan Lussey.

      Spoiler








      A ovo ne mogu da vjerujem:



      Attached Files
      Last edited by Joe Cole 10; 19-09-12, 22:54.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Au Sterlindze momce, nisi cuo za zastitu ??? Kakav je*ac sunce ti...

        Nema veze, svejedno, svaka cast...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Raheem ko da je cigo, sa 17 godina 3 komada vec.

          Sef!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • http://www1.skysports.com/football/n...ue-is-priority

            Ovo smo svi znali, ali eto sada je to i potvrdio. Večeras je rezultat u drugom planu jer je najvažnije da ovi momci odigraju dobro i dobiju još jedno novo iskustvo. Mislim i da će zalaganje biti na nivou jer su mnogi od njih željni dokazivanja. Mislim da smo blagi favoriti iako je YB domaćin.

            Sahin: ‎"Liverpool is a huge club and the manager, the team and all the people in Liverpool have done a really good job of helping me settle in and I feel very good about it."

            Volio bih nešto ovako vidjeti večeras:

            Jones - Coates, Carragher, Wisdom, Downing - Henderson, Sahin, Shelvey, Assaidi, Pacheco - Morgan.

            Sve je moguće što se prve ekipe večeras tiče. Downing vjerovatno ide na lijevog beka gdje će vjerujem pokidati. Očekujem naravno i Assaidija.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Svi ocekujemo Assaidija, da vidimo sta taj momak ume. Definitivno ce mu trebati vreme da se vrati u svoju neku formu, i nadam se da ce se pokazati. On moze biti taj nas X faktor u predstojecim mecevima u ligi, niko od njega ne ocekuje preterano specijalno......sem mene mozda...

              Ta postava ce i biti Merline, skoro da si pogodio sve. Morgan dva komada u najavi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Hvala, respekt!
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • The Reds team in full is: Jones, Enrique, Carragher, Coates, Wisdom, Sahin, Henderson, Suso, Downing, Assaidi, Pacheco. Subs: Gulacsi, Sterling, Borini, Shelvey, Yesil, Robinson, Wilson.

                  Svidja mi se sastav,napokon debi Assaidi-a,a u drugom poluvremenu ocekujem i Yesil-a.Ne znam samo sta je sa Morgan-om i njega sam ocekivao.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Wisdom i Suso

                    Znaci Downing desno, Assaidi lijevo, Suso kao AMC, Pacheco u spicu. Steta za Coady-a i Morgana, bice valjda prilike i za njih.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Odlična pobjeda, vjerujem da će ovo igračima dosta povećat samopuzdanje protv Uniteda u subotu, i nadam se da će Shelvey dobivat više prilika u ligi.

                      Comment


                      • Sjajno!Bravo!Konacno je realizacija bila na nivou,ali odbrana opet katastrofalna.
                        Shelvey obavezno u prvih 11 protiv Uniteda.
                        Sahin vrlo dobar,ali previse salje duge lopte.
                        Assaidi sasvim solidan,samo je malo sebican.
                        Sve u svemu SJAJNO!Pre svega sto smo pobedili
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Dobri su klinci bili. Fino smo odigrali ne racunajuci horor u odbrani koji su nam priredili Enrique i Carragher. Bravo za Wisdoma, vrlo dobar debi, odlicno je odigrao s obzirom da je igrao van svoje pozicije, brutalan skok, svaka cast za gol. Suso je bio dobar, cim je presao na krilo mnogo bolje je to izgledalo, jako tesko mu je uzeti loptu, sjajna tehnika, steta sto je oklijevao prilikom onog odlicnog prodora, lomio je kicme ali umjesto da sutne, zakomplikovao je, takodje sjajan pas za Borinija kad mu je namjestio zicer...

                          Coates je pruzio solidnu partiju, Carragher kriminal kao i Enrique, definitivno dva najgora igraca na terenu. Henderson me prijatno iznenadio, zajedno sa Sahinom kontrolisao igru u veznom redu, dobar u defanzivi, vidi se velika zelja kod njega za razliku od prosle sezone kada je bio suvise mlak, mnogo agresivnije djeluje od kada je BR na klupi, 2 asistencije danas za Henda. Downing onako, pomagao je Wisdomu dosta u odbrani, ali u napadu nista posebno, mnogo vise mi se svidio Assaidi, fino je odigrao Osama, konacno neko konkretno krilo u timu, uz Sterlinga naravno. Sahin dobar, odlicno izvodi kornere
                          Borini odlican (izuzev promasen zicer), velike su njegove zasluge za 2 gola, vrlo pametno je svojom kretnjom odvukao odbranbenog igraca kod poslednjeg gola i tako omogucio Shelveyu da poentira.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Nit sam zadovoljan nit sam nezadovoljan

                            Ipak YB su po ovome sto sam gledao jedna prosjecna ekipa.Shelvey sigurno najbolji pojedinac utakmice,Wisdom odigrao takodjer vrlo dobro,sredina na nivou Henderson je napokon odigrao kako on zna,nije to na tom nivou jos,ali nije svaki pas bio prvom do sebe.Odbrana dosta losa,za Carru se i ocekivalo da ce lose odigrati,ali Enrique je ocajan ne znam sta se desava sa njim ali ovakve partije su za nekog nizeligasa.Uglavnom tri boda su to i dobar rezultat iz drugog meca daje nam nadu da cemo dalje proci i sa ovim mladicima,a sada se okrenut najvecem derbiju u nedelju.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Izgleda da nije istina ovo za Sterlinga da ima 3 djeteta. Ipak je Raheem uzoran mladic.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Ono što je večeras bilo očigledno, a i ranije jeste da Carragher igra sve lošije, tako da je ona njegova odluka o odlasku nakon ove sezone ispravna. Također Enrique odigrao jako loše, prava kiksara. Onaj 1. gol se nije smio primiti pa ni sa ovakvom ekipom od YBa. Shelvey odigrao jako dobru partiju, a mislim da su to mnogi i očekivali kao i da će se naći među prvih 11, međutim ovim je sebi otvorio put da bude u startnoj postavi protiv Uniteda. Assaidi je odigrao solidno, ima jako dobru tehniku i brz je samo što se u 1. poluvremenu primijetio strah kod njega, vjerovatno zbog debija. Ali mislim da će vremenom sve doći na svoje tj. da će popraviti svoju spremu i kretanje, a ostale predispozicije su tu. Sahin nam je držao vezu, kada je Shelvey ušao tek je onda uspio uspostaviti svoju igru koja ga krasi. Posebno su me iznenadili Coates i Wisdom koji je za svoje godine odigrao odlično, pogotovo u defanzivnim zadacima je bio dobar.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X