Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Neka ide Kelly panj.
    Sto se tice utakmice,to uopste nije bilo toliko lose kao sto se prica,igrali smo dobro,napadali smo,stvarali sanse,ali primili 3 jefitna gola,i to bas jeftina i glupa.
    Samo je jeftin 3. gol. Ostala 2 su odlicna, drugi je tek majstorija.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Liverpool winger Stewart Downing says he has been told by manager Brendan Rodgers that he can leave the club.
      The Sunday Mirror, meanwhile, says Ba will demand £90,000 a week to join either Arsenal or Liverpool.
      A couple of Liverpool lines in the papers this morning as The Sun Sunday says the club will have scouts watching Galatasaray striker Burak Yilmaz against Fenerbahce today
      Burak

      Queens Park Rangers are expected to make a couple of signings in January and The People says manager Harry Redknapp has held talks with Joe Cole's representatives regarding a deal for the Liverpool midfielder.
      Dok AS pise da smo zainteresovani za Villa-u.

      http://futbol.as.com/futbol/2012/12/...74_384479.html
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Liverpool FC ‏@LFC
        Academy director Frank McParland: "I'm sure it won't be long before we have an Asian star at LFC."
        Ne znam sta bi ovo trebalo da znaci...

        Sto se tice tekme, jad i cemer, ocaj. U prvih 20 minuta smo igrali odlicno ali zavrsnica nije bila na nivou, ali to sad nije bitno. Sta je bitno, jeste da nam je odbrana ispadala i da nas je tim koji bez glavnih igraca(Agbolahor) izbusio kao cigansko reseto. Nakon toga oni nikako nisu mogli da se oporave, a na poluvremenu ih Brendan nije nimlo motivisao, jer su jos gori bili u nastavku. Mislim da Brendan ima itekako problema sa tom motivacijom, to je veliki problem, i bice u nekim vecim utakmicama npr u Ligi Sampiona, naravno pod uslovom da LFC dogura tamo za 1-2 do 3 godine i ako Brendan ostane menadzer, a verovatno nece ostati ako se u ovom intervalu ne plasira u LS.
        Ali isto tako i vlasnici moraju da shvate neke stvari i da daju coveku potreban novac kako bi izgradio tim kakav on misli da treba.

        Kada je u pitanju igra juce, primetio sam da su Sterlinga svaki put zaustavili, ali svaki put, toliko je bio predvidiv, i dosta neefikasan na terenu, jako losa partija, tako da je Raheem tu pokazao dosta slabosti, gde nije koristio svoju brzinu na pravi nacin, takodje, kretnja na terenu mu je bila veoma losa, nije se ubacivao, takoreci veoma losa partija. Kazu ljudi da je veliki talenat, i ja isto mislim da je veliki potencijal, ali ne znam, sto ga vise gledam, vidim da ima i previse nedostataka u igri, mada dajem sebi uvek izgovor da je mlad i da ce vremenom napredovati, zaista se nadam.

        Vezni red je posebna prica. Allen je toliko bio los i nevidljiv, da je poceo da lici na Hendersona iz prosle sezone, nigde ga nema u napadu, ne zeli da baci pas i da trci napred, da povuce malo tim, da rizikuje sa nekim loptama, jednostavno previse je siguran, dodavanja naokolo koja nicemu ne sluze sem da se otarasi lopte sto pre. Takodje njegova performansa u odbrani isto bila izuzetno losa, a od njega se barem toliko ocekuje, sigurna dodavanja i odbrana pozadi. Neverovatno koliko on nema onu stvar da krene napred i da proigra ofanzivne igrace, nego to mora Lukas da radi koji je daleko defanzivniji igrac pa se ni od njega ne moze ocekivati kreiranje napada. I onda nam ostaje Stivi, koji je u ocajnoj formi, od 16 utakmica on pokaze samo 30% od onoga sto je nekad radio i to na 4 utakmice od tih 16, eto koliko je Stivi nazalost propao.
        I dolazimo do zakljucka da mi zapravo nemamo kreatora u timu, u veznom redu, pa ko onda kreira napad ??? Sterling na momente pokusa, ali dok on odigra taj zavrsni ili kljucni pas u, sledi barem 50 ocajnih i pogresnih pre toga, Selvi je previse drven, i opcija da on bude na krilu je i vise nego smesna, i ostaje nam naravno Suarez, koji je juce odigrao slab mec, a kad on odigra slabo, onakve utakmice kao juce se desavaju. Suarez je vec 4 utakmice zaredom bez pogodka, ukljucujuci onu protiv WH-a gde nije igrao, to je pet kola bez njegovog doprinosa kada su golovi u pitanju, statistika ne laze, na tih pet utakmica postigli smo samo sest, od toga tri na tekmi sa WH-om koja je pravo cudo kako smo uopste postigli sva tri gola i okrenuli rezultat.

        I pored svega ovoga, Liverpool ima igru, igra ok, pa se postavlja pitanje, sta bi Liverpool radio da ima jedno kvalitetno krilo, jednog kvalitetnog veznjaka, i jednog napadaca finisera ??
        Cinjenica je ta da Brendan izvlaci maximum iz tima, ali isto tako mi je neshvatljivo zasto je uklonio iz prve postave, pa ga nema ni na klupi, i zbog cega ne igra Suso koji je mozda i najkreativniji igrac u timu, pored pomenutog Sahina.
        Dakle ovu dvojicu ocekujem u prvoj postavi i barem jednog u prvih 11 u sledecoj tekmi protiv Fulhama.

        Videcemo kako razmisljaju u januaru, to ce biti presudno za ovu sezonu kao i naravno raspored do kraja godine u kojem se moralo uzeti gotovo sve, pogotovo 3 boda juce protiv vrlo slabe do tada, Aston Ville.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • pa verovatno dolazi Honda pa to govore

          Villa ima klauzulu od 200m, ali se spominje da bi i za 15m mogao da napusti Barcelonu jer ne zeli da bude na klupi mada i ako bude isao negde sigurno to nece biti Liverpool...

          Rednap spremio 8m za Kola, Dauninga treba dzabe da damo samo nek ide, BONY opet postigao gol, njegov 16. ove sezone ako se ne varam, i stvarno ne znam zasto smo odustali od njega...
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 16-12-12, 14:26.

          Comment


          • Burak je strašan napadač, prethodne sezone za Trabzon zabio 35 golova, evo sada Galatu odveo u nokaut faze Lige Prvaka. Povezivali smo se i na ljeto sa njim, tačnije Galata, Juve i mi smo bili u utrci za njega. Tada smo ga mogli dovesti za 5m, sada će biti cijena mnogo veća jer ju je svojim igrama podigao. Dosta jak napadač sa svojih 188cm, a pored toga vrlo kreativan i pametan igrač koji neće bespotrebno izgubiti loptu. Ima snažan udarac, nerijetko zna zabiti i iz slobodnog udarca, po meni jako dobar igrač i volio bih ga vidjeti u Liverpoolu. Sve do 15m pristojna cijena.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Taman to sto nam treba,jedan kreativac(Honda) i napadac (Burak) i otarasiti se Downing-a i Cole-a.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • AT THE END OF A STORM, IS A GOLDEN SKY

                Comment


                • Vrlo losa utakmica juce. Trener Vile nas je procitao u potpunosti a to je da se zaustave Suarez i Sterling a ostele pustiti da se dodaju bezveze do iznemoglosti. U prvom poluvremenu par prilika i skrtos Suareza i kako mi se cini vise mu je stalo do toga da on bude prvi strelac lige nego plasman Liv. Za janur su su nam potrebna najmanje 3 igraca a to su lijevi bek krilo i napadac ali ako gazde ne daju za kvalitetne igrace onda neka nam je bog na pomoci... Nadam se da ce Kol i balvan da odu sto dalje.

                  Comment


                  • I jos jedna stvar nadam se da dece doci Bent kako se spekulise. Mozda Liv. nema para da posalje svoje skaute u Spaniju Holandiju ili Francusku pa onda samo traze igrace po Engleskoj .

                    Comment


                    • Po meni, MORALI bi iskeširati za brata Dembu...

                      Comment


                      • Ocekivano...

                        Liverpool will have to pay 'substantial' amount for Butland, warns Clark

                        Comment


                        • Evo Rodgers govori da će odmorit Allena i Sterlinga

                          http://www.liverpoolfc.com/news/late...uo-need-a-rest

                          Comment


                          • Rodgers o pojacanjima:

                            http://www.liverpoolfc.com/news/late...reinforcements

                            Ince izgleda blizu prelaska:

                            http://www.liverpoolecho.co.uk/liver...0252-32447460/
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ma Ince je prvo pojacanje, to svi znamo, a za dalje cemo videti, samo nikako nam se ne pise dobro...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nije loš mali bit će nešto od njeg

                                Comment

                                Working...
                                X