Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Dobar potez Brendana, nije mu dugo trebalo za ovaj potez nakon što je uvidio koliko je Reina sklon greškama. Nema tolerisanja onakvih kikseva pa ni Reini. Šteta što je Lloris otišao u Tottenham, on bi bio dobro riješenje, ali prvo dati priliku Jonesu/Gulacsiju da vidimo može li se na njih računati.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Kako je Reina krenuo, polako treba razmatrati novog golmana u ekipi. Vorm je sjajan golman, ali ima 29 godina, i verovatno bi bio skup, i treba traziti mladjeg.
      Veoma pouzdani izvori govore da skautiramo Marc-Andre ter Stegena iz Gladbacha, po meni ne moze bolje, momak je nevidjen potencijal, medju najboljim golmanima u Bundesu.
      Ja koliko sam čuo da ga čak i Barcelona hoće.

      Comment


      • Woj pozvao Raheema u repku:

        http://liverpoolfc.com/news/latest-n...s-england-call

        Ovo je vjerovatno zbog toga sto je selektor Jamajke rekao da zeli Sterlinga u njegovom timu, Sterling je rodjen na Jamajci i ima pravo da nastupa i za tu selekciju.

        Samo se nadam da ce momak ostati cvrsto na zemlji, meni se nikako ne svidja sto je vec sada pozvan u A tim.
        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

        Comment


        • Svaka cast za Sterling-a,nije mala stvar sa 17 godina biti pozvan u A selekciju jedne od najjacih reprezentacija u Europi.

          Ne vjerujem da ce se sad nesto dici,cini se kao fin momak,samo ga ne treba u klubu forsirat jer je jos premlad i treba ga dozirat pruzati mu sanse,ali ne sad da svaku utakmicu zapocinje.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Preteruju Englezi zaista, cim se jedan momak istice, odma A tim, da l' su normalni ??? Al' pre ce biti da je ovo sto si pomenuo Bosh, zbog Dzamaike, treba mu dva meca u A timu da ne bi mogao nikako igrati za Dzamaiku. Mada ja i ne vidim zasto bi Raheem igrao za njih, ko zna da l' oni uopste imaju 11 igraca za igru.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Mada ja i ne vidim zasto bi Raheem igrao za njih, ko zna da l' oni uopste imaju 11 igraca za igru.
              Dobili Amerikance prije neki dan u prijateljskoj, gledao ja highlightse, ludacka amosfera na tribinama, ljudi vole fudbal, nisu toliko losi. Valjda i Sterlingova keva zeli da on igra za Dzamajku, ali Raheem izgleda zeli Englesku.

              Mnogo ga kuju u zvijezde, ali sto rece Joe, Sterling nije neki napaljeni klinac, vec radi zestoko i dobija sansu, samo se nadam da nece zavrsiti kao mrtvi Walcott koji vec 5-6 godina ne napreduje.
              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
                Liverpool monitoring Marc-André ter Stegen according to a couple of reports in Germany, and The Mirror. Potentially better than Neuer.
                Freshkova zelja bi mogla da se ispuni, nisam gledao ovog momka, ali ako Freshara kaze da je dobar onda je dobar, i Maric ga je hvalio par puta cini mi se.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Freshkova zelja bi mogla da se ispuni, nisam gledao ovog momka, ali ako Freshara kaze da je dobar onda je dobar, i Maric ga je hvalio par puta cini mai se.
                  Pravo dobar golman sa potencijalom da bude odlican...kad bi im u narednom periodu zapazanja uprave kluba u vezi igraca bila ovakva ko zna gdje bi Liverpool-u kraj bio...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Vise nego ista bi voleo da dodje. Ja barem mislim da ne moze bolja zamena za Pepea, on i Leno medju najperspektivnijim golmanima u Nemackoj, koliko sam gledao Bundes, njih dvojicu sam bas upamtio. Savrsena zamena za Rejnu, koji sve cesce kiksa, i ako tako nastavi, Bred Dzons na gol.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Leno je kiksara, mislim ne velika, ali je i on kiksara.

                      Ter-Stegen klasa..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by C-Bosh View Post
                        Freshkova zelja bi mogla da se ispuni, nisam gledao ovog momka, ali ako Freshara kaze da je dobar onda je dobar, i Maric ga je hvalio par puta cini mi se.
                        Mislim da sam ga hvalio u par tema.I on i Leno imaju potencijal da nadmase Nojera, obojica su 92 godiste i Nojer u tim godinama nije igrao evropske utakmice sto ova dvojica sada imaju priliiku.Nojer je verovali ili ne tek pre dve godine igrao prvi put sa Salkeom Evropu, dok je Leno to uradio pre godinu dana, a ter Steren ove sezone.Leno ima jaci ugovor i sigurno nigde nece mrdati u sledece dve sezone.Njemu ugovor traje do 2017, dok bi ovo mogla da bude poslednja sezona za ter Stegena u Menhengladbah posto mu ugovor traje jos tri godine, a Barselona se raspituje za njega.Ako Liverpul bude kojim slucajem izborio plasman u LS, sigurno ce zbog bratskih odnosa izmedju Liverpula i Menhengladbaha ter Stegen izabrati Liverpul.Nije velika razlika izmedju ove dvojice.Zbog rezultata kluba ter Stegen je prosle sezone bio najbolje ocenjeni golman u celoj Evropi, dok je Leno bio odlican u LS dok u prvenstvu nije briljirao zbog toga sto je ekipa igrala promenljivo i odbrana je bila vrlo nesigurna, puno toga u ekipi kasnije nije stimalo.Videcemo ga ove sezone posto ima jacu odbranu u odnosu na proslu sezonu.Mislim da ce svakako manje golova primiti.
                        Last edited by Ricma; 11-09-12, 11:45.

                        Comment


                        • http://news.sky.com/story/983895/hil...or-revelations

                          Napokon, bilo je krajnje vrijeme za ovo. Čudi me da niko danas nije ništa pisao o ovome.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Posle 23 godine otkriveno ono sto smo svi znali, istina je otkrivena, ali pravda jos nije zadovoljena.



                            http://www.evertonfc.com/news/archiv...emember-the-96

                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Poslije 23 godine, napokon istina o žrtvama Hillsborougha. Britanski premijer David Cameron danas se javno izrazio žaljenje u ime vlade zbog pokušaja da se zataškaju policijski propusti i krivnja prebaci na navijače. 'Liverpoolovi navijači nisu bili uzrok nesreće' nedvosmisleno je poručio Cameron.
                              YNWA

                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • MacKenzie apologised for Sun yrs ago but in '06 said: "I only did that because Murdoch told me to. I wasn't sorry then I'm not sorry now..."
                                Pravda naravno još uvijek nije zadovoljena, ali to bi trebalo da se desi u narednom u periodu. Što se komšija tiče oni su uvijek bili i više nego korektni i solidarni po ovom pitanju, tako da zaslužuju respekt.

                                Spoiler

                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X