Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bombe novinara spas za održavanje portala.

    Ne može doći jer nije bio slobodan igrač u toku prijelaznog roka, a i takav igrač nikada to ne bi napravio zbog Chelsea, tako da samo još jedna obična novinarska patka.

    Za sada mladi igraju bolje od prvog tima. 5 bodova iz 3 kola, nije loše.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • The Times: "Liverpool are not going to sign any free transfers, Rodgers has been told he has to make do. FSG also believe it important to keep funds back to offer the option of making Nuri Sahin's signing permanent next Summer"
      ....
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • ok
        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • I ne treba nikoga dovoditi, slobodni agenti su najgora moguca stvar, ili su povredjeni ili nisu zdravi, ili su veterani, ili nisu igrali godinu dana, i sto je najgora stvar, uvek su preplaceni.

          Svidja mi se ova solucija zadrzavanja Sahina, dakle ima mogucnosti da ostane. On bi bio uzdanica i buducnost kluba, verovatno glavni igrac uz Suareza, konacno jos jedan WC potencijal na Enfildu. Mada ako pokida sumnjam da ce Mou dozvoliti da ostane, a opet ako lose odigra, mi ga necemo otkupiti, tako da mu dodje na isto.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/le...zurka-u-vegasu

            Ako sad ne pocnu da kidaju nece nikad. Lebron car!
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

              Comment


              • Kako LBJ-u stoji ova crvena kravata, kao salivena, pravi gospodin...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Cuj in brendan we trust. Pa zar arsenal mora svima bit role model .. igrace i slogane im otimaju
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Naši igrači pozvani u reprezentacije za utakmice kvalifikacija za SP:

                    Steven Gerrard (Engleska), Glen Johnson (Engleska), Luis Suarez (Urugvaj), Sebastian Coates (Urugvaj), Fabio Borini (Italija), Martin Skrtel (Slovačka), Pepe Reina (Španija), Nuri Sahin (Turska), Daniel Agger (Danska), Oussama Assaidi (Maroko), Peter Gulasci (Mađarska), Joe Allen (Vels), Brad Jones (Australia).

                    Mlađe selekcije:

                    Martin Kelly (Engleska U-21), Jonjo Shelvey (Engleska U-21), Jordan Henderson (Engleska U-21), Danny Wilson (Škotska U-21), Raheem Sterling (Engleska U-19), Adam Morgan (Engleska U-19).
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Rodgers has informed the Liverpool hierarchy that his preference is to promote from within(Academy) rather than go for free agents. (The Times)
                      Nadam se da cemo vidjeti Susa bar na klupi u nekim utakmicama.

                      Carroll se povrijedio na utakmici sa Fulhamom i bice out 6 nedelja, steta....
                      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                      Comment


                      • Spoiler
                        Četiri navijača Arsenala uhapšena su tokom nedjeljne utakmice sa Liverpoolom zbog sumnje da su ubili jednog navijača Liverpoola.

                        Neposredno prije utakmice četiri osobe su napale 33-godišnjeg Stuarta Smitha koji nedugo zatim u bolnici preminuo od teških povreda. Četiri čovjeka su uhapšena u toku utakmice, a radi se o navijačima Arsenala.

                        Policija je navodno došla i do snimka ubistva, te su naveli kako je motiv napada vjerovatno bilo rivalstvo dva kluba.

                        "Policija je spremna za razgovor sa svima koji imaju bilo kakve informacije ili dokaze o incidentu. Naši ljudi rade na tome da pronađu čovjeka za koga se vjeruje da je snimio napad na navijača Liverpoola", stoji u saopštenju policije.


                        R.I.P. Stuart Smith!
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Sramota, neverovatno, mislio sam da su se te stvari zavrsile u Engleskoj.

                          R.I.P. Stuart Smit....
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Igraci koji su registrovani za LE:

                            http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...889/index.html
                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Prosto mi je neverovatno da su posle napada najobicnije otisli na utakmicu, a jos gore da ima neko ko je sve to snimao a nije pokusao da spreci!

                              Comment


                              • Ne razumem zasto Brendan jednostavno ne proba na krilu Pacheca umesto Borinija, koji je odlicno odradio pripremne utakmice, cak bolje od Borinija.

                                Comment

                                Working...
                                X