Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareliverpool View Post
    Kojih prilika nismo imali ni jednu stopostotnu.
    Prije bih rekao da nisi gledao utakmicu. Bila je ona Aggerova kada je promašio loptu, a zadnjih 15-ak minuta nekoliko njih, Shelvey imao par šuteva, Suarez također imao onu odličnu priliku kada je šutao malo iznad gola. Nemoj da pričaš takve nebuloze molim te, ako Arsenal ima jaku i čvrstu odbranu i ako im nismo gola dali ne znači da nismo imali nijednu 100%-tnu priliku.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Originally posted by Merlin View Post
      Prije bih rekao da nisi gledao utakmicu. Bila je ona Aggerova kada je promašio loptu, a zadnjih 15-ak minuta nekoliko njih, Shelvey imao par šuteva, Suarez također imao onu odličnu priliku kada je šutao malo iznad gola. Nemoj da pričaš takve nebuloze molim te, ako Arsenal ima jaku i čvrstu odbranu i ako im nismo gola dali ne znači da nismo imali nijednu 100%-tnu priliku.
      Gledao sam ja utakmicu,to su sve bili sutevi iz daljine i neke poluprilike,ni jedna stopostotna!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by mareliverpool View Post
        Gledao sam ja utakmicu,to su sve bili sutevi iz daljine i neke poluprilike,ni jedna stopostotna!
        Ona prilika Suareza tebi nije 100%-tna? Ono je bila odlična prilika za gol, samo što Suarez nije bio priseban. Nećemo pretjerivati sada, da nije bilo izglednih prilika za gol.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Zeleo bi da iskazem veliko nezadovoljstvo, jer je igra, blago receno, bila katastrofalna, bezidejna, nikakva. Pre svega da izanalizaram koliko mogu i da trazim greske.

          Prva greska, Borini na krilu, jos jednom se pokazalo da momak tamo nema sta da trazi, dakle neupotrebljiv je tamo, totalno i ne znam zbog cega Brendan i dalje tera po svome, ne razumem, niti jedan prodor je imao, niti jedan dobar pas za Suarez, niti jedan centarsut, dakle govorim o njegovoj roli na krilu, ne pricam o njegovoj sansi i sutu, gde je bio u poziciji pravog napadaca, jer cim dodje u sredinu, on zna sta mu je raditi, potpuno je prirodan tu.
          Drugo, Suarez, pa ne znam odakle da pocnem, ocajan u svakom smislu reci, ali i nije dobijao lopte i prosto neverovatno ovo sto cu reci, ali kao da ga je Merte stavio u dzep.

          Sterling je pokazao da je ipak rano za njega da igra utakmice i to 90 minuta, njega je neverovatni Dzenkinson() stavio u dzep, imao je par prodora u sredinu, ali zavrsni pas ili sut je falio, tako da sve sto uradi, na kraju izgleda kao da nista nije uradio.
          Gerrard, hmmm, posto je legenda kluba samo cu reci da je odigrao najgore u zivotu, inace bi jos sta rekao, ono je kriminal, od prijema lopte do kretanja, pa sve do pas igre. Joe Allen je mislim jedini bio na zadatku, i drzao vezni red jos jednom, i pokazao da je ok u defanzivi, ali ocigledno da nije sam mogao da kvari igru na sredini, i gde ce ovde Lukas mnogo faliti, bas, tek sad vidim kolika je tu rupa. Sahin je bio nevidljiv, i tako je njegov debi i prosao, mozda treba sacekati malo s njim, ali sama cinjenica da je bio onoliko povucen, znaci da on mora jos napred da igra, i rado bi ga stavio na poziciju 9-ke umesto Gerrarda, a Selvi u prvu. I kad sam vec kod Selvija, momak cim je usao, razdrmao je tim, par prodora, dva sjajna suta gde je stavio na muke Manonea, te je ovaj sjajno branio.
          Odbrana ocigledno nije naviknuta na high line, iako sam ja bio uveren da jeste, ovo je zastrasujuce. Enrike je bio koliko toliko priseban, ostatak prosek, ili ispod njega.
          Dauning je odigrao solidno, ne sjajno, ali solidno.

          Sto se same igre tice, jednostavno mi smo igrali igru bez igre takoreci. Drzali smo loptu u posedu kako sistem i nalaze, ali sa njom nista bitno nismo uradili i uglavnom smo se vrteli u krug. Arsenal moram priznati nije igrao nista posebno, ali su momci Arsena Vengera igrali konkretno, dakle kad god imaju loptu u nogama, jednostavno odma sansa za gol. Prvi gol greska i izgubljena lopta u veznom redu, i kada se to desi, odbrana ne moze da reaguje brzo, jer je veoma visoko na terenu, tako da je Kazorla samo poslao pas, vrlo lepo dodao do Podolskog, ovaj uhvatio sprint i posto je bio brzi od Skrtela, samo je treba da da gol, sto je i uradio.
          Drugi gol, isti igraci ucestvuju, samo zamenjene uloge, gde je Cazorla zavrsio, ali ruku na srce, Reina je ocajno reagovao.
          Isto da dodam, da nas je Diabi unistio u veznom redu, i gde je on kidao vezu izmedju naseg napada i sredine, to je bio kljuc, po meni momak je pokidao, kao sto sam i govorio pre, samo da ga povrede zaobidju, po meni bolji igrac od Songa.
          Nismo imali ni pas zavrsni, nismo bili konkretni, nismo hteli pobedu, a i tiha publika na Enfildu je objasnila koliko samo ljudi pocinju da gube nadu u ovaj klub.

          Na kraju, utisak je da Sahin mora da ide napred i da ucestvuje u napadu mnogo vise, da Gerrard posle svega mora na klupu, da Borini konacno igra u centru napada, a da Suarez ide na krilo. Nesto mora da se menja. Nedovodjenje Dempsija ce se ipak na kraju pokazati kao fatalno, jer mi pored Borinija i Suareza nemamo vise napadaca, a ova dvojica se nisu pokazali do sada. 2-7 gol razlika ipak dosta govori o odbrani, a cinjenica da smo i ova dva gola sto smo dali, dali iz prekida, nijedan iz igre, tako da meni to dodje na isto, nema KO da da gol. Pravicemo Dempsija od blata kako stvari stoje.
          Najgori start LFC-a u poslednjih 50 godina. Sanderlend ako se ne pobedi u sledecem kolu, mislim da cemo imati vrlo ozbiljnih problema.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Notable free-agents: Tuncay Sanli, Florent Sinama-Pongolle, Eidur Gudjohnsen, M. Owen, John Carew, Del Piero, James McFadden, David Suazo.
            Sinama <3
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Zar nije Del Piero otisao u Sidnej?

              Pa legli bi vam Owen i Sinama.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Zar nije Del Piero otisao u Sidnej?

                Pa legli bi vam Owen i Sinama.
                Jeste otisao u Sidnej, ne znam zasto je na ovom spisku.

                Rodgers rece da ce pogledati nekog free agenta na trzistu ako moze da unaprijedi nasu igru.

                Koji crni Owen, taj je zadnju ozbiljnu utakmicu odigrao prije 2 godine odprilike. Sinama - Hvala, ali ne hvala.
                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Jeste otisao u Sidnej, ne znam zasto je na ovom spisku.

                  Rodgers rece da ce pogledati nekog free agenta na trzistu ako moze da unaprijedi nasu igru.
                  Par sati prije kraja prelaznog roka agent Del Piero-a je demantovao dogovor s njima,e ne znam je li sta u medjuvremenu promijenilo...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Par sati prije kraja prelaznog roka agent Del Piero-a je demantovao dogovor s njima,e ne znam je li sta u medjuvremenu promijenilo...
                    Moguce, znam da sam negdje procitao da je otisao u Sidnej, izgleda da je ipak slobodan igrac.
                    When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                    Comment


                    • Da l' stvarno mislite da ijedan od ovih FA moze unaprediti napad ?? Nemojte da se zajebavamo. Prebacuj Morgana u prvu postavu i kraj price.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Da l' stvarno mislite da ijedan od ovih FA moze unaprediti napad ?? Nemojte da se zajebavamo. Prebacuj Morgana u prvu postavu i kraj price.
                        Ja iz sprdnje postavio, cisto da se vidi koliko nam je napad ocajan. Bilo bi zanimljivo kada bi se vratio Majkl, bas me interesuje kako bi reagovali navijaci.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Ja iz sprdnje postavio, cisto da se vidi koliko nam je napad ocajan. Bilo bi zanimljivo kada bi se vratio Majkl, bas me interesuje kako bi reagovali navijaci.
                          Ja ne pamtim takvog miljenika u klubu i kod navijaca bilo gdje na svijetu,ljubav je to velika bila,Gerrad tada ni blizu kod navijaca kao on,ali je bilo sta je bilo,nazalost
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Freshko brate sve si upravu! Znaci sve. Ja jesam popljuvao Dzerarda danas iako nisam trebao, ali je ocajno ocajno odigrao. On je dve godine mladji od Lamparda ja mislim, a ko bi rekao. Sav je drven, ovo je drugi put da posle njegovog ocajnog pasa primamo gol. Selvi je zivotinja i treba da igra. Sahina treba cekati mesec dana da udje u formu. Fali Lukas zesce, a Alen. Pa malo je reci da je najvece pojacanje. Najsigurniji sam kad on ima loptu i na njemu treba igra da se bazira. Suarez je dobar, grize, on i Borini samo da mesta zamene. U odbrani, treba nam levi bek po meni, jer je Enrike neverovatno mutav. Treba nam jos veznih igraca, tanka nam je klupa, a o napadacu da ne pricam.

                            Igra na utakmici LFC- Man City od 25 do 40 minuta treba da bude nacelo livepulove igre.

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ja ne pamtim takvog miljenika u klubu i kod navijaca bilo gdje na svijetu,ljubav je to velika bila,Gerrad tada ni blizu kod navijaca kao on,ali je bilo sta je bilo,nazalost
                              Bas tako. Owen je bio moj prvi fudbalski idol, zbog njega sam poceo da navijam za LFC. Mnogo me razocarao kada je presao u UTD, kakva bi on legenda bio da je ostao u Liverpulu, steta sto je otisao u Real da bude rezerva Raulu i Ronaldu.
                              When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Originally posted by C-Bosh View Post
                                Bas tako. Owen je bio moj prvi fudbalski idol, zbog njega sam poceo da navijam za LFC. Mnogo me razocarao kada je presao u UTD, kakva bi on legenda bio da je ostao u Liverpulu, steta sto je otisao u Real da bude rezerva Raulu i Ronaldu.
                                Sve sto si rekao tako je i nikako drugacije.Mislim da cak i nije tako katastrofalno sto je otisao u Real(mada ni to nije trebao),ali odlazak u Utd mu je ocajan potez,bas me je razocarao
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X