Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Aleksis navodno dogovorio sve sa Juveom, 25 milki.
    Ja sam bas to isto citao ali nije Juve u pitanju vec Liverpul.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Aleksis navodno dogovorio sve sa Juveom, 25 milki.
      Ne dolivaj so na ranu, znas li ti nesreco koliko puta smo mi potpisali WC igraca i nikad ga nismo videli u nasem dresu ?!!!

      Comment


      • Nisam ja to nigde video za Alexisa.

        Liverpool are now stepping up their pursuit of Alexis Sánchez as they prepare to sell Suárez to Barcelona. (Telegraph) #LFC
        Bice ovde dosta obrta, kao za Sahina.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ako ima iole mozga i ako zeli da bude konacno ono sto moze da bude doci ce kod nas.
          sigpic

          Comment


          • Sancez budala nije zainteresovan za nas. Dobro, idi kod Vengera i budi uz aut liniju ogranicen na 2 dodira.

            Daj da uzmemo bar Pedra od njih. Al' onda ne znam ko bi Luisa menjao, jedino ako Radamel stvarno ide u Real da trazimo Karima. Ili jednostavno da vise ne igramo sa 2 spica.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sancez budala nije zainteresovan za nas. Dobro, idi kod Vengera i budi uz aut liniju ogranicen na 2 dodira.

              Daj da uzmemo bar Pedra od njih. Al' onda ne znam ko bi Luisa menjao, jedino ako Radamel stvarno ide u Real da trazimo Karima. Ili jednostavno da vise ne igramo sa 2 spica.
              Mene bi iskreno bilo stid da ovako pricam o covjeku koji je pokorio engleski fudbal, i sa dozom cinizma ga uporedjivati sa covjekom koji nista u svom zivotu nije uradio, tacnije uradio je ono sto Wenger zadnjih 9-10 godina radi konstantno, a to je sa prosjecnim timom (a daleko sa Luisom Suarezom, Stardizem i Gerrardom da ste prosjecan tim) usao u lgiu prvaka. Ja koliko se sjecam ni Ljumberg ni Pires nisu bili ograniceni na dva dodira, niti su uopce bili ograniceni na nesto.

              Meni bi iskreno taj navod da nije zainteresovan za vas samo govorio da postoji velika razlika u menadzerima, u covjeku koji ima potencijal i polako ga eksplatise i covjeka koji je vec jednom pokorio engleski fudbal, sa igracima kao sto je on.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Mene bi iskreno bilo stid da ovako pricam o covjeku koji je pokorio engleski fudbal, i sa dozom cinizma ga uporedjivati sa covjekom koji nista u svom zivotu nije uradio, tacnije uradio je ono sto Wenger zadnjih 9-10 godina radi konstantno, a to je sa prosjecnim timom (a daleko sa Luisom Suarezom, Stardizem i Gerrardom da ste prosjecan tim) usao u lgiu prvaka. Ja koliko se sjecam ni Ljumberg ni Pires nisu bili ograniceni na dva dodira, niti su uopce bili ograniceni na nesto.

                Meni bi iskreno taj navod da nije zainteresovan za vas samo govorio da postoji velika razlika u menadzerima, u covjeku koji ima potencijal i polako ga eksplatise i covjeka koji je vec jednom pokorio engleski fudbal, sa igracima kao sto je on.
                6:3, 6:0, 5:1. Pomislio bi covek da je tenis u pitanju i da je Tipsarevic predao Nadalu pred kraj 3. seta.
                sigpic

                Comment


                • Smijesno je koliko su neciji komentari predvidljivi. Imas puno pravo da se ljutis sto jedan igrac ne zeli kod vas, ali mozda je malo pretjerano da vrijedjas osobu koja je dovela revoluciju u engleski fudbal. Ti to znas, ne zelis priznati. Vidjet cemo Brendana majstora iduce sezone, kako je kad treba na cetri fronta da se bije bitka, posebno bez covjeka koji ga je doveo u LP ove sezone..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Smijesno je koliko su neciji komentari predvidljivi. Imas puno pravo da se ljutis sto jedan igrac ne zeli kod vas, ali mozda je malo pretjerano da vrijedjas osobu koja je dovela revoluciju u engleski fudbal. Ti to znas, ne zelis priznati. Vidjet cemo Brendana majstora iduce sezone, kako je kad treba na cetri fronta da se bije bitka, posebno bez covjeka koji ga je doveo u LP ove sezone..
                    Sancez je second striker. On krilo nije za 4-2-3-1 niti je za najisturenijeg spica. Kao sto je bio pravi uz Di Natalea, tako bi i sad bio uz Staridza.

                    Venger je bio dobar 2004. i niko mu to ne spori a fudbal se od tad 3-4 puta promenio.

                    Brendan je neko ko ce dominirati ligom kroz godine i ko ide iskljucivo uzlazno, ne stoji u mestu. Ti to znas, ne zelis priznati.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sa Brendanom sam iskreno impresioniran, nisam vjerovao da ima zeludac za ovakvo nesto prije 2 godine, ali me prvo uvjerio onaj niz na kraju njegove prve sezone, a ove sezone mi je dokazao da moze. Sad cemo da ga vidimo na najvecem testu, 4 takmicenja, odlazak najboljeg igraca, povecanje rostera igraca preko ljeta, veliki izazov. Strasan potencijal ima, polako ga otkljucava, ali vidjet cemo da li ce ga otkljucati.

                      Wenger je bio dobar, dok nije nestalo para, od tada konstantni rezultati, ono sto se trazilo od covjeka napravio je, nije bilo srece da se osvoji koji pehar, boze moj, sad je post prekinut, ogromna ulaganja se ocekuju ovog ljeta, pa cemo i njega kao i Brendana vidjeti iduce sezone.


                      Vidis da mozes kad hoces da vodis diskusiju bez cinizma
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Evo ja ti tvrdim da Sancez nije ono sto Arsenalu treba za ono sto igra i da nece iskoristiti pun potencijal ako dodje. Arsenalu treba Grizman, nama Sancez a Suljo nek ujeda Nejmara za pramenove.

                        Nisam ni ja znao sta Brendan moze. Ja sam mislio samo da moze da napravi dobar sistem u 4-3-3 ali da je trener bez plana B. On je dokazao da ima i plan B, C, D...
                        sigpic

                        Comment


                        • Eto tu se razlikuju Wenger i Brendo. Ovaj ima jedan plan i ko tvrdoglava mazga ga se drzi i hoce protiv sviju da igra perfektno, savrseno, harmonijski, al ne moze jebiga i to ga ubija zadnjih godina.

                          Vidjet cemo za Sancheza, sa Ozilom brzi igraci u vrhu napada mogu mnogo da profitiraju, sad cemo da vidimo, ako dodje Sanchez sta mu je naumio Wenger.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Na kraju ce Sanchez sve da ispali i ode u Juve..

                            Comment


                            • Last edited by Sir Giggsy; 29-06-14, 14:45.

                              Comment


                              • Malo je glupo porediti Brendana sa Vengerom jer ovaj prvi jos nista nije uradio... Venger je otac fudbala, neko ko je toliko godina u Arsenalu i sa kojim je toliko godina u prve 4 ekipe u Engleskoj ne smije da se pocjenjuje i omalovazava bez obzira na losiju sezonu i losiji rezultat protiv vodeci ekipa. Slazem se da Brendon ima veliki potencijal ali treba to dokazati pogotovo ove sezone kada Liverpul igra sva moguca takmicenja. Mnogi su vec otpisali Suareza i sadovoljavaju se sa dolaskom Sanceza kao da je sigurno da ce ga on odlicno zamjenit i biti jedan od najboljih igraca lige i kao da ce on bas nas izabrati u moru ponuda. Liverpul je prosle godine bio odlican i za malo da osvoji titulu najvise zahvaljujuci Suarezu, svidjelo se to nekom ili ne. Ne kazem da Liverul izgleda kao proslih godina kad se nije znalo ko gdje udara i gdje nije bilo ni sistema ni igre ali ima ti jos mnogo posla da se dodje u jedan kontinuitet dobrih igara i rezultata naravno sa Brendanom na celu a ja se nadam i Suarezom u ekipi.

                                Comment

                                Working...
                                X