Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=deki94 link=topic=2667.msg205346#msg205346 date=1290806194]
    Nadam se da će Redsi napokon krenuti pravim putem, ali u zimskom prelaznom roku moraju dovesti nekog dobrog veznjaka, pošto otkada je otišao Čavi Alonso Liverpul samo pada.
    [/quote]
    Dobrodosao medju navijace Liverpoola.Pa ne samo Xabi,fali i Mascherano.Sa njima dvojicom je to bio solidan vezni red gde su krila falila a sada nam Lucas igra prvu,dokle smo dosli. #%d* Liverpool mora da izvrsi tumbanje.Treba veznjak,stoper i napadac u januaru,nadam se da ce uspeti u tome.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      Veznjak nije toliko hitan koliko stoper i napadac.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg205917#msg205917 date=1290874379]
        Veznjak nije toliko hitan koliko stoper i napadac.
        [/quote]
        Pa bitan je zato sto Lucas i Poulsen su uzasni.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Izguracemo sa Cole Gerrard meirels maxi
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Ja stvarno ne znam zašto su dovodili Poulsena, dečko nema igru za PL. Lukas je uvijek na terenu bio izgubljen, a onaj Sheley me toliko nervira da je to nevjerovatno. Šta se dešava sa Lanetom, on je na početku bio u prvih 11, sada ga nekad nema ni na klupi. Negdje sam čuo ko da hoće sada na zimu da ga prodaju....

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Ja kad vidim zajedno na sredini terena Maxi-a i Poulsen-a ja se ospem.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Pre nekoliko kola, ne znam protiv koga su igrali, bio sam u tripu da je Maxi usao na poluvremenu, a onda je cale rekao da je decko na terenu od prvog minuta #%d*.... Jel ste videli kako L`pool igra bez Lukasa... 3:0, ni manje ni vise.... Trebao bi neko na treningu da ga lepo polomi, pa da L`pool pocne da igra bolje.
                UP THE VILLA!!!

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  Sto je najgora ako ne igra Lucas onda igra Poulsen,tako da treba izabrati od ova dva genija koji je bolji,ali nek je nas strucnjak poslao Aquilani-a na posudbu,a doveo Poulsen-a #%d*
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    [quote author=dacha43 link=topic=2667.msg206628#msg206628 date=1290941258]
                    Pre nekoliko kola, ne znam protiv koga su igrali, bio sam u tripu da je Maxi usao na poluvremenu, a onda je cale rekao da je decko na terenu od prvog minuta #%d*.... Jel ste videli kako L`pool igra bez Lukasa... 3:0, ni manje ni vise.... Trebao bi neko na treningu da ga lepo polomi, pa da L`pool pocne da igra bolje.
                    [/quote]

                    Pre ce biti "Jel ste videli kako Liverpool igra protiv West Hama (najgora ekipa ubedljivo)?", dobili bi ih sa deset Lucasa na terenu.Ne znam sta se svi hvatate za Lucasa i Maxia, oni uvek igraju isto, od njih nista ne zavisi, ni dal ce primiti gol ni dal ce ga dati, po meni ako Gerrard i Torress primaju sve zasluge za Liverpoolove pobede onda oni treba da budu odgovorni i za poraze.

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      [quote author=nucle0 link=topic=2667.msg206676#msg206676 date=1290943405]
                      [quote author=dacha43 link=topic=2667.msg206628#msg206628 date=1290941258]
                      Pre nekoliko kola, ne znam protiv koga su igrali, bio sam u tripu da je Maxi usao na poluvremenu, a onda je cale rekao da je decko na terenu od prvog minuta #%d*.... Jel ste videli kako L`pool igra bez Lukasa... 3:0, ni manje ni vise.... Trebao bi neko na treningu da ga lepo polomi, pa da L`pool pocne da igra bolje.
                      [/quote]

                      Pre ce biti "Jel ste videli kako Liverpool igra protiv West Hama (najgora ekipa ubedljivo)?", dobili bi ih sa deset Lucasa na terenu.Ne znam sta se svi hvatate za Lucasa i Maxia, oni uvek igraju isto, od njih nista ne zavisi, ni dal ce primiti gol ni dal ce ga dati, po meni ako Gerrard i Torress primaju sve zasluge za Liverpoolove pobede onda oni treba da budu odgovorni i za poraze.
                      [/quote]

                      Kako ne zavisi,kad Lucas da pogresan pas ili Maxi i iz te akcije primimo go,ko je kriv nego njih dvojica ili kad Maxi zicer promasi,normalno da je on kriv sto nije bio pogodak,a Gerrard i Torres su mozda od 100 utakmica krivi za jednu sto smo izgubili.Ne krivim ja Maxi-a,Lucas-a,Poulsen-a i ostale igracine sto lose igraju,oni ne znaju bolji,kriv je trener sto oni uopste igraju.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Danas svim srcem za Liverpool...............xD

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Hvala,jel to samo zbog Arsenala ili ipak volis i Liverpool $#^%RT
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Pretpostavljam da ti pamtis primere kada su iz Lucasovih i Maxievih greski primljeni golovi posto ja ne mogu da se setim nijednog, a jel se secas Gerradove greske protiv Chelsea na kraju prosle sezone. I reci mi ko je doneo pobedu Liverpoolu protiv Boltona ove sezone, u utakmici u kojoj je Bolton cak bio bolji. Pazi ne kazem ja da su Lucas i Maxi igraci za osvajanje titule, ne bih ih ni ja drzao u timu, ali isto ne bih rekao da su oni direktno krivi za Liverpoolove lose igre. Kriva je cela ekipa, i kriv je trener koji ima mentalitet ekipe sa sredine tabele, u prevodu kod kuce napadamo, i to ne sve, a u gostima igramo tvrdo pa sta bude.
                            A reci mi bas me zanima sta mislis o Glenu Johnsonu? Eto npr on je direktno kriv za oba primljena gola od Blackpoola, napravio je penal, i nije na vreme izasao da se napravi ofsajd zamka, kada su svi igraci bili dva metra ispred njega, on to nije provalio.
                            Nema sumnje u njegove kvalitete u ofanzivi, ali nikad nije bio dobar u odbrani.

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Da je cijela ekipa kriva ne bi se slozio,po meni Reina,Gerrard i Torres nisu krivi za vecinu utakmica sto izgubimo,a sto se tice Johnsona,vjerovatno najbolji desni bek u Engleskoj i meni sasvim dobar igrac,ali najveci je problem sto je dosta jak u ofanzivi,a dosta slab u defanzivi,tako da bi ja nekad probao sa Kelly-em na desnom beku,a Johnsona staviti u sredinu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Gotiva su mi i Tottenham i Liverpool , ali ipak danas navijam za Redse
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X