Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC -YNWA

    [quote author=-dacha- link=topic=2667.msg202411#msg202411 date=1290490996]

    Ljudi sve je to u redu ali ipak mislim da bi barem za sad o tome trebali pisati u ovoj temi:

    http://www.sportklub.info/forum/index.php?topic=2957.0
    &*#GI(]
    [/quote]
    Pricamo o Liverpoolu u temi Liverpool,tako da ne vidim zasto bi pisali u Manageru.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liverpool FC -YNWA

      http://www.footylounge.com/films//da...bf0978296.html

      Go Dani Pacheca u sinocnjoj utakmici rezervi protiv Evertona.Ja ne znam sta momak mora uraditi da bi ga Roy makar stavio na klupu.Neka samo ovako nastavi Roy,pa kad Pacheco ode u drugi klub,volio bi da nam zabije u svakoj utakmici go da pokaze dedici sta zna.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Odg: Liverpool FC -YNWA

        http://www.goal.com/en/news/11/trans...act-talks-with

        Mi izgleda da imamo skaute samo u Madridu #%d* #%d* #%d*
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Liverpool FC -YNWA

          Bas nam on treba sa svoje 32 godine #%d*
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Odg: Liverpool FC -YNWA

            Ma smraju sa Spancima i latino amerima vise.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Liverpool FC -YNWA

              Čuo sam da je Liverpool zainteresovan za Ireland-a (%fsd%&j
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                Mislim da nema igrac za koga Liverpool nije bio zainteresovan u zadnje tri godine ...
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Liverpool FC -YNWA

                  [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg203219#msg203219 date=1290604161]
                  Ma smraju sa Spancima i latino amerima vise.
                  [/quote]
                  To je ono o cemu ja pricam.Ne treba nama Barrios,nego Carrol.[quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg203414#msg203414 date=1290619014]
                  Mislim da nema igrac za koga Liverpool nije bio zainteresovan u zadnje tri godine ...
                  [/quote]
                  Nije tacno,City i Real su takvi.Jesu se spominjali mnogi,ali sve je to posle demantovano,a koliko je samo City slao ponuda,setite se blanco ceka za Messija.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC -YNWA

                    Kerol bi bio pun pogodak,siguran sam u to.Ovo za Bariosa bi bilo bacanje para,mislim ne bi on toliko lose igrao ali dati 2 igraca za 1 i to ne losa igraca nije bas razumno.Navijamo da dodje Endi #$&+|r
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Ja sam poprilicno siguran da ce nam doci jedan od ove dvojice iz Lilla:Hazard ili Gervinho,a ja bi volio obojicu vidjeti.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg203451#msg203451 date=1290622869]
                        Ja sam poprilicno siguran da ce nam doci jedan od ove dvojice iz Lilla:Hazard ili Gervinho,a ja bi volio obojicu vidjeti.
                        [/quote]
                        E na Hazarda sam zaboravio kad sam spominjao potencijalna pojacanja.Gervinho takodje odlican.Bar jedan da dodje,imao bi ko da da gol i kad nije Torres tu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          Hodgson ih je gledao zadnju utakmicu koju su igrali,tako da se nadam da ce nam makar jedan od njih dvojice doci.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            I Hazard i Gervinho poseduju ogroman potencijal &+I}\

                            Ali ako Real i pogotovu City uđu u trku za njima, biće teško dovesti ih...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              Gervinho me je odusevio na pretproslom kupu africkih nacija.Kada je dovoljno motivisan nemoguce ga je cuvati.

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                Nadam se da će Redsi napokon krenuti pravim putem, ali u zimskom prelaznom roku moraju dovesti nekog dobrog veznjaka, pošto otkada je otišao Čavi Alonso Liverpul samo pada.

                                Comment

                                Working...
                                X