Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel sam ja lud ili je Downing odigrao solidno?
    Napadao je protivnika redovno i prolazio. Zabelezio je cak i asistenciju.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Jel sam ja lud ili je Downing odigrao solidno?
      Napadao je protivnika redovno i prolazio. Zabelezio je cak i asistenciju.
      Veoma je dobro odigrao,samo po meni je bolje da on igra na levoj strani,da moze odmah centrirati,posto nema neki dribling za desnu stranu.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Liverpool looking at low-risk high-reward options such as Luis Muriel & Memphis Depay certainly whets the appetite for January.
        Depay mlad i talentovan igrač PSVa, tek 1994. godište. Može igrati kao krilo ili napadač po potrebi, ne bi bio nešto naročito skup. Muriel također veliki talenat, igrač kojeg upoređuju i sa najboljim igračima današnjice, a bio je povezivan sa dosta klubova međutim na kraju ostao u Udineseu. On je nešto stariji od Depaya, 1991. godište i igra na poziciji napadača - tamo gdje smo najtanji. Izgleda da su naši zadovoljni sa Assaidijem pa bi se mogli više okrenuti holandskom tržištu, što je jako dobra stvar jer je bolje igrače tražiti u Holandiji, Portugalu, Francuskoj, negoli preplaćivati Engleze od kojih nikakve koristi.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Za Muriela sam cuo, Kolumbijac opasan potencijal. Treba juriti te momke, taj mladi talenat, ali isto tako se necu zadovoljiti ako samo klince budemo jurili u januaru, naravno sve zavisi kako ce se Suso i Sterling pokazati u kontinuitetu u ligi, mada ne smemo ni na tren pomisljati da se oslonimo na klince, ipak je ovo prevelik zalogaj za obojicu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Postava protiv Stoke-a:
            Reina,Widsom,Johnson,Agger,Skrtel,Allen,sahin,Gerr ard,Suso,Sterling,Suarez
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Dakle nema Borinija u prvoj..............odlicno... Tesko cemo uzeti tri boda protiv najvecih mesara u ligi, samo da neko od njih ne povredi Susa ili Sterlinga.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Očekivan sastav, dobro je što nema Borinija da se pati na krilu. Mnogo je ljepše gledati Susu na toj poziciji, a očigledno da Rodgers ima dosta povjerenja u njega dok mu sve više daje priliku. Downinga nema ni na klupi, iako mislim da je partijom protiv Udinesea zaslužio da se tu nađe, vjerovatno mu Rodgers ovim izostavljanjem iz prvih 18 u Premiershipu želi reći da za njega mjesta nema i da već u januaru traži novi klub. Nakon dugo vremena ponovo i Cole na klupi.

                Subs: Jones, Henderson, Cole, Assaidi, Coates, Borini, Carragher.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Sta ce nam Cole
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Jako lose je ovo sve izgledalo danas.Prvo poluvrijeme ocajno,drugo tek nesto bolje.Jeste Stoke cvrsta ekipa,ali ne moze nikako tim koji se potajno nada da ce biti cetvrti da ne napravi skoro ozbiljniju sansu tokom devedeset minuta.Opet se skoro sve svodilo na to sta ce Suarez uraditi.Ne znam kakvo im je sad ono pametovanje kad nece da izbiju loptu kad nas stisnu nego pokusavaju iznijeti je i tako danas dodje do dva pogresna pasa prvo Sahin pa onda Reina i ljudi su imali dva zicera u prvom poluvremenu.Drugo poluvrijeme smo krenuli agresivnije ali opet nista specijalno.Ne moze se ni reci ko je dobro odigrao a ko lose kad su se branili 90 minuta,a mi za to vrijeme imali 3-4 ozbiljnija suta i to je to.Onaj Downing kakav god da je Messi je za Cole-a.Razocaravajuce je da jos nemamo pobjedu kuci bez obzira na tezak raspored kakav smo imali,nekad se sa ovog Anfielda rijetko ko je odlazio uzdignute glave.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Najveća greška je bila ubacivanje Colea koga se treba riješiti što prije jer je i danas pokazao da veze nema. Igra tu i tamo, nije zaslužila prolaznu ocjenu isključivo zbog defanzivne igre protivnika, teško je bilo probiti onaj bedem Stokea, a i kada ga probiješ odmah udaraju i prave faul. Tvrda utakmica kao što smo i očekivali, a minimalna pobjeda bi danas bila premija. Ovi su mnogo jaki iz prekida što su i danas demonstrirali i sva sreća pa smo se odbranili. Gerrard danas ispod svog nivoa, Suarez se trudio pokušavao, ali uzalud, njega kad ide onda baš ide, a kada ne onda ne ide i kraj. Narednu utakmicu jednostavno moramo dobiti i iskreno se nadam da Reading neće igrati ovako povučeno.

                      Zbog ovoga mi ne dobivamo čiste penale:



                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Previse se ocekuje od momaka kao sto su Suso i Sterling, previse. Nekad ljudi zaboravljaju kakav mi sastav zapravo imamo i ko nama igra u prvoj postavi i da l' je on dovoljan za top6, a ne za top4. Gerrard je opet po meni odigrao vrlo slabo, imao vrlo los prijem, par gresaka, i nista nije napravio, Alen konstantan, ali je bogami i on imao par pogresnih dodavanja.
                        Kola ne bi komentarisao, da se pitam oterao bi ga odma' i ne znam sto ga Brendan forsira kad je zaboravio da igra ozbiljan fudbal, amater covek postao, zlo.

                        Ne vredi, mora da se ulaze ozbiljan novac u januaru ako zelimo i da pomisljamo da uradimo nesto ove sezone i da budemo konstantni, a nekako znam da se to nece desiti, i onda se zapitam zasto koji moj ovo pisem. Odigramo mi par dobrih tekmi kao protiv Norwicha( a i tu nam je odbrana bila klimava), ali nemamo kontinuitet, toplo hladno, tako je bilo i prosle sezone. Spursi i Arsenal za sada ispred nas i to dosta, za ostale necu ni da pricam.

                        Ima pozitivnih stvari, ali daleko je jos igra od idealne, daleko.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ocekivao sam tvrd mec juce, tako se i ispostavilo na kraju. Nisam gledao utakmicu, ali po komentarima vidim da je igra bila blijeda, ali da smo opet pogadjali neke stative

                          Konacno nismo primili gol, ali protiv Stouka, koji je uglavnom nezainteresovan za napad, to se i ne moze smatrati nekim uspjehom. Pozitivno je sto su svi ostali zdravi protiv ovih kostolomaca. Sledeca protiv Readinga kuci, ta utakmica je must win, naravno do tada se nadam da ce se svi vratiti u komadu sa reprezentativnih obaveza.

                          Zanima me kako je odigrao Wisdom? Ako moze neko da baci koji komentar...
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Dobar je Wisdom bio,ali ne moze se puno za odbranu reci jer i nekog posla nisu imali,a ofanzivno nisu bili od neke velike pomoci.Za mene Agger definitivno najbolji jucer,imao nekoliko odlicnih prodora i uspio je stvoriti 2-3 opasne sanse pred golom Stoke-a i jedini koji je skoro i nesto pokusavao,daleko najbolji nas odbrambeni igrac.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kao sto rece Joe, nije Andre imao previse ozbiljnih problema pozadi, bio je ono sto bi se reklo na zadatku, radio je sve ono od njega sto se ocekuje, vrlo priseban i dobar na lopti. Ager sjajan, sta drugo reci.

                              Jos nmg da prezalim onu sansu Suareza kada je prosto bacio 2-3 igraca na kolena prosao i sutirao levom daleko od gola, da je zavrsnica na nivou bila cist zicer, al jbg.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • Tik nakon završetka prethodne sezone smo se dovodili u vezu sa ovim napadačem i navodno je bio jako blizu Anfieldu, međutim Porto je ponovo odradio jedan dobar posao kao i mnoštvo puta ranije, dok nama ostaje da kuburimo do januara sa ovim što trenutno imamo.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X